НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 10:41 am Вижте мненията без отговор
въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 27, 2010 8:23 pm
МнениеЗаглавие : въпрос
Отговорете с цитат

Здравй Маг Селена! Много въпроси съм задавала и затова ми е малко неудобно, че отново пиша, но ако решите да не ми отговорите ще ви разбера! Досега ме беше страх да задам този въпрос, но сега се питам дали има съдба или човек сам гради съдбата си!Може ли човек да избяга от съдбата си? Бих искала да ви попитам какво мислите за мен Виолета Асенова Перчинкова 7.12.1983 и Боян Бозьов 14.12.1988 - възможно ли е да има нещо между нас?

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 27, 2010 10:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Меган! Cool

Ти се изгуби като Халеевата комета нещо...или само така си мисля, а?! Cool

Съдбата всеки човек си я гради сам, но в самата нея има предопределния, които са плътно и пряко свързани с нашата карма.

Човек не може да избяга от съдбата си именно поради тази причина, но за наша радост може да я контролира в правилната насока като упражнява своята свободна воля и право на избор.

Що се отнася до въпросът ти мога да кажа следното: в това твое познанство въпросната връзка може да бъде повърхностна и краткотрайна. Двамата сте твърде различни и несъвместими като характери и партньори.

С няколко думи: ако насилиш съдбата си чрез правото на избора си и твоята свободна воля можеш да изпиташ разочарованието от поредица унижения, оскърбления, упреци, назидателен тон, обиди, обвинения и т.н. от този род.

Ако проявиш правилно разбиране просто с лекота ще преодолееш една кошмарна кармична връзка от минал живот - нищо повече. Wink Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 27, 2010 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знаех си, че и преди сме се срещали Smile, самоче аз си мислех че сме съвсем еднакви, а то се оказва че сме били твърде ралични Smile! Значи няма какво да губя Wink!Благодаря Маг Селена!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 29, 2010 12:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Човек винаги има какво да губи, Меган, но затова пък в същото това време се сдобива с нещо друго.

Въпросът е само в едно: дали то е подходящо и синхронно за самия него. Cool Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov