НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:56 am Вижте мненията без отговор
Съществуват ли зли духове и могат ли да ни навредят?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 04, 2010 9:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

perla написа:
Късмет,Меган Smile


Благодаря perla!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 05, 2010 1:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Меган, никак няма да е зле ако отскочиш до аптеката и си купиш от разтворимите мултивитамини на Крьогер. Ще ти подействат невероятно добре...Подобни заболявания като твоето най-силно се активират през есента и пролетта. Просто внимавай много, защото може всичко да се повтори отново, и ако се повтори това вече ще е рецидив, който най-вероятно ще си остане завинаги...

Точното название на тези витамини е Multi-Vitamin (orange flavour).

Те съдържат никотин и никотинамид или така нареченият, и жизнено необходим витамин Вз...


Витамин В3 (ниацин, ниацинамид):

• Поддържа здравето на нервната система и помага при лечението на шизофрения и депресия.
• Играе жизненоважна роля при обмяната на въглехидратите, белтъчините и мазнините за отделянето на енергия.
• Необходим е за синтеза на хормоните и подпомага регулирането на кръвната захар.
• Действа съдоразширяващо за подобряване на кръвообращението и помага при лечението на мигрена, шум в ушите, високо кръвно налягане, холестерол и кръвни липиди, както и менструални болки.
• Допринася за лечение на остеоартрита и ревматоидния артрит.
• Нужен е за целостта на кожата.
• Дефицитът се свързва с: безсъние, отслабване на паметта, умора, мускулна слабост, кожни проблеми, язви в устата и болезнен език, депресия, чувство на "отнесеност".

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 05, 2010 10:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Меган, никак няма да е зле ако отскочиш до аптеката и си купиш от разтворимите мултивитамини на Крьогер.
Точното название на тези витамини е Multi-Vitamin (orange flavour).


Здравей Маг Селена! Днес ходих в аптеката, но там ми казаха, че това Крьогер нищо не им говори и не са чували за тези витамини /все пак става въпрос за Велинград Rolling Eyes /. Питаха ме на коя фирма са ... аз им показах бележка с точното название ... както вие сте ми го написали, но пак нищо!Какво още да им кажа, че да се сетят Cool ?

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 5:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И тъй като аз винаги изпълнявам обещанията си може да надникнете и да видите ето това Шизофренията - жестокият бич на психиката и съвремието

Меган, това е моят подарък с пожелание никога да не се повтаря тази еднопристъпна шизофренна атака при теб...ама никога повече!



Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Окт 06, 2010 5:52 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 5:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Маг Селена написа:
Меган, никак няма да е зле ако отскочиш до аптеката и си купиш от разтворимите мултивитамини на Крьогер.
Точното название на тези витамини е Multi-Vitamin (orange flavour).


Здравей Маг Селена! Днес ходих в аптеката, но там ми казаха, че това Крьогер нищо не им говори и не са чували за тези витамини /все пак става въпрос за Велинград Rolling Eyes /. Питаха ме на коя фирма са ... аз им показах бележка с точното название ... както вие сте ми го написали, но пак нищо!Какво още да им кажа, че да се сетят Cool ?


Така си и знаех...необразованост, незнание и...невежество... Rolling Eyes

Значи Меган, обясни им, че това са големи топящи се таблетки, в продълговати метални кутийки с оранжев надпис: Multi-Vitamin (orange flavour).

Те са немско производство на Крюгер GmbH&Co.KG

Ако и така не разберат нищичко просто няма да имам думи наистина... Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 8:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:


Ако и така не разберат нищичко просто няма да имам думи наистина... Confused Rolling Eyes [/b][/color]

Very Happy Very Happy Very Happy
Пак ще пробвам Smile ... надявам се да ме разберат този път Smile!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
И тъй като аз винаги изпълнявам обещанията си може да надникнете и да видите ето това Шизофренията - жестокият бич на психиката и съвремието

Меган, това е моят подарък с пожелание никога да не се повтаря тази еднопристъпна шизофренна атака при теб...ама никога повече!



Прочетох го с голям интерес! Благодаря Маг Селена! И аз се надявам да не се повтаря повече Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
salmar




Регистриран на: 06 Сеп 2010
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 07, 2010 6:32 pm
МнениеЗаглавие : незнам какво да мисля
Отговорете с цитат

От скоро чета форума и откривам много интересни теми и отговори на въпроси, които си задавам. Потърсих тема за зли духове и дали съществуват, могат ли да ни навредят. От няколко години т.е. повече от 10 точно преди да заспя нещо влиза в мен сякаш в тялото ми има вакум и го засмуква, от това се стряскам и после заспивам сякаш нищо не е станало. В началото бях много изплашена мислех си че душата ми излиза и това което усещам е че тя се връща отново в тялото. Усещането е много силно и когато стане направо подскачам от леглото. Говорих с една приятелка за това и тя ме успокои, че най-вероятно ми пада рязко кръвното и затова така се получава. Това ме успокои за няколко години, но въпреки всичко преживяването е кошмарно и започнах да ходя по гледачки. Излишно е да казвам, че всеки ми казваше за направени магии и заключен късмет и какво ли не. Преди година чух за една жена, която изчиствала отрвицателна енергия, много скромна и лъчезарна жена. Отидох и при нея реакцията и беше ужасяваща за мен. Жената пребледня, очите и се зачервиха и започнаха да сълзят, каза че това което е в мен е много силно и че не може да продължи изчистването, т.е. да ходя при нея няколко пъти и ще става малко по малко. Обяснението и беше че в мен влизат лоши духове, които са били насочени към мен в следствие на направена магия. Беше ми омръзнало от тази така наречена диагноза "магия", която всеки констатира, но при мен няма никаква промяна. Няколко дни обаче след като бях при тази жена една нощ се събудих бях легнала по гръб изведнъж се парализирах от ужасяващ страх, главата ми започна да бучи и почувствах голяма сила да се концентрира там беше същото усещане както когато това нещо влизаше в мен. Не можех да помръдна, в следващия момент тази да я нарека енергия започна да се движи надолу по тялото ми и със страшна сила излезе през корема ми. Бях будна това не беше сън а и все още мисля, че съм съвсем нормален човек, но не мога да си обясня какво беше това. През тези повече от 10 години в корема си имах една тежест усещането е като да си направил беля и да си притеснен, за мен това беше нормално състояние с което бях свикнала. Интересното е че когато това нещо излезе на мястото на тази тежест чувствах празнота, там вече нямаше нищо. Много съм страхлива по принцип към тези неща почти никога не мога да заспя на пълна тъмнина от страх, но странно че тогава се отпуснах и заспах без да ме е страх. Чак на другия ден осъзнах какво се е случило, първото нещо което направих е да отида на църква, странно беше и усещането когато влязох все едно бях нов човек и изпитвах блаженство, всяка неделя ходя на църква, но никога не се бях чувствала така. От тази нощ нататък няколко пъти пак усещах влизане на такава енергия, но беше в пъти по слабо и се случваше много рядко. След няколко месеца отново се повтори същото събудих се през ноща и усетих същата енергия да се концентрира в мен и да излиза през корема ми, но този път като излезе усетих и силен удар по крема - поносимо разбира се. От тогава вече всичко свърши. От тогава спя спокойно и сутрин се събуждам наспала се нещо нетипично за мен. Незнам какво е станало нямам обяснение, тази жена казва че вижда духове около леглото ми, които ме обикалят и сега вече виждат, че не могат да влязат в мен и си отиват.
Понякога се чудя дали не полудявам Rolling Eyes, уж съм съвсем нормален човек, но нямам обяснение за това. И ако тези духове са в апартамента ми как да ги изгоня. Много ме е страх от мисълта дори за това и незнам как да се справя, казвам си че не трябва да се страхувам, а даже напротив да съм силна за да не усещат те слабостта ми. Жената каза, че ми е слаб ангела Very Happy и затова влизат в мен, аз на себе си не мога да помогна и разчитам на него, а той бил слаб Very Happy
Ще се радвам да коментирате полудявам ли или такива неща се случват.........................................
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 07, 2010 8:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей и добре дошла, Салмар! Very Happy

Прочетох много внимателно поста, в който си описала така подробно усещанията си.

За да мога да го коментирам обаче, ще ми е нужна твоята рожденна дата...Няма да те питам за трите ти имена, защото си жив участник във форума. Smile

Искам рожденната ти дата, защото лично на мен нещо не ми пасват тези обяснения и съмнения, които са ти дали всичките врачко-гледачки, които си посетила.

Едва след като се сдобия с рождената ти дата ще дам категоричен отговор и коментар за какво иде реч в твоя случай! Confused Wink Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
salmar




Регистриран на: 06 Сеп 2010
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 08, 2010 10:21 am
МнениеЗаглавие : Благодаря Ви
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена много се радвам, че обърнахте внимание на това, вече спя спокойно, но много ме е страх. Рожденната ми дата е 16.06.1975 г. Мнаго бих искала да поговоря с Вас имам още въпроси относно мои преживявания, за които незнам какво да мисля. Към Вас чувствам доверие, излъчвате спокойствие, а и за тези неща е трудно да говориш с някой, никой не те разбира...........
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 08, 2010 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Салмар, определено имаш проблеми с артериалното кръвообращение, щитовидната жлеза и вегетативната нервна система.

При подобни страдания човек има същите тези усещания и оплаквания, които описваш ти. Те нямат нищо общо с каквито и да било духове, магии и обсебване.

Просто трябва да обърнеш голямо внимание на тези съществени здравословни проблеми, защото - най-вероятно!!! - отново ще се появи съответна криза, която може да те доведе до нещо доста по-сериозно...например: инсулт (най-вероятно исхемичен, защото имаш ниско кръвно налягане!), припадъци, ревматоиден артрит и т.н., и т.н.

Никак не е добре отново да се доверяваш на невежи - меко казано! - и незнаещи самозванки от рода на врачко-гледарици и баячко-магьосници. Вместо да ти помогнат ще ти навредят много повече.

Най-добре ще бъде да си направиш една доплирова сонография на кръвните потоци при невролог, както и да се изследваш за Хашимото при ендокринолог.

В практиката си съм имала много такива случаи и тези, които са следвали препоръките ми добре балансират по отношение на здравословните си проблеми.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
salmar




Регистриран на: 06 Сеп 2010
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 08, 2010 1:15 pm
МнениеЗаглавие : Благодаряяяяяяяяяяяяя
Отговорете с цитат

Маг Селена не можете да си представите колко ме успокоихте, безкрайно съм ви задължена, наистина имам проблеми с кръвните пътища и отдавна отлагам изследванията в тази насока. Ако имам проблем със здравето това не ме плаши, но пълнейки ми главата с духове и магии ......... това вече беше отчайващо Laughing
Още веднъж Ви благодаря да сте жива и здрава и все така да носите добро на хората, благодаря Ви че Ви има.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Ное 08, 2010 1:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Радвам се, че мога да ти бъда от полза! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
salmar




Регистриран на: 06 Сеп 2010
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 09, 2011 11:19 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте отново Very Happy чудех се дали да пиша отново и реших да го направя все пак и да споделя това което открих може пък да помогне на някой също толкова объркан и не разбиращ като мен. Маг Селена Вие много ме успокоихте и това ми даде сили да се преборя. Послушах съвета ви направих си пълни изследвания, но от медицинска гледна съм клинично здрава, това ме накара пак да се чудя какво става тогава. В края на миналата година с приятели отидохме на Кръстова гора и там се запознах с интересни хора, с които успях да говоря по този въпрос. Те ми дадоха много ценен съвет "никога не се страхувай от такива неща", защото тези зли сили точно това искат. Вие говорите че пак мога да получа "кризи" сигурно сте права, но това беше нещо което ми се случваше всеки ден в продължение на повече от 10 години, а откакто излезе от мен не се случи повече. Изключвам 2-3 пъти в които сякаш само се опитваше пак да влезе, но не можеше само като че ли се плъзгаше по главата ми и толкова. Но не ме беше страх вече не ме е страх и те нямат сила пак да го правят и това се усеща. Незнам какво е незнам защо, но знам че когато не те е страх те са безсилни поне при мен така става. Здрава съм но това вече не се случва и дай боже все да е така. Отново Ви благодаря защото и вие ми дадохте много кураж имах нужда от това за да се преборя със страха си и да се почувствам силна.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 09, 2011 11:30 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Перла, много малко ме интересува дефектиралата българска медицина...

Най-добре щеше да бъде да отидеш на компютърна "Оберон" диагностика и там всичко щеше да се види такова, каквото ти го описах, но...твоя работа...пак повтарям - ти имаш здравословен проблем, който провокира тези твои "пристъпи".

Категорична съм в това отношение!

Останалите мнения, заключения и т.н., вещи и не-вещи, просто не ме интересуват...

Това е...

А ти си мисли каквото искаш, и прави каквото искаш - проблема не е мой, той си е твой - ти трябва да намериш начин да се справи с него, а не аз.

Аз изумявам, че има хора, които все още се интересуват от подобни неща, толкова много би ми се искало те да са над тях, да са ги овладяли и да не тънат в блатото на невежството, лутайки се из отровните му дебри, ноооо......както казва едни мой йога приятел: "Това е факт!"...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov