НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 9:19 am Вижте мненията без отговор
ВОЙНАТА СРЕЩУ ФЕНОМЕНИТЕ продължава ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 1:54 pm
МнениеЗаглавие : ??????? ????? ?????????? ?????????? ...
Отговорете с цитат

Michael Kadabrov <abrakadabrov@gmail.com>

"Убеден съм ,че получаваш много поща,вероятно нямаш време да отговориш на всички, или пък има някой който отговаря вместо теб.[/color]Предвид посочените ОПАСЕНИЯ ще се постарая да бъда максимално кратък и да не отнемам от ценното ти време,което можеш да прекараш примерно в "газиране" с членовете на "Групата на Шаро от тройка на разсъмване" (последното беше весело) Smile
Директно на въпроса!

Когато ти се налага да помогнеш на някой,било той близък или непознат,[color=green]не ти ли се налага да го убедиш(да му помогнеш да разбре),че това,което правиш е правилното и доброто за него самия?И може ли да се помогне на някой,който не вярва в извършваните от теб действия(визирам окултизъм и нужните му ритуали)?


И ако им внушаваш твоите идеи,не е ли това психотронно въздействие? Благодаря предварително за вниманието "Smile




Здравейте на всички!

Този мейл го получих тази сутрин и много дълго се смяхме с маг Живин по повода!

Всъщност ... говорила съм ви вече за така нареченте ПСИХОКУКИ ... Прочетете много внимателно писмото, което е изпълнено с "хладна далновидност", "увладяна непристъпност", както и "строго премерена цел"!

Тънкия подигравателен и иронизиращ тон изобщо не ме впечатлява, поне лично мен, защото знам кой е писал това "послание" и тъй като за мен той е "мъртъв" не смятам и да коментирам лично него!

Просто ще коментирам НАЛУДНОТО му "послание"...

Думата ОПАСЕНИЯ, която е подчертана от мен също със зелен цвят е кодова дума, която определено трябва да ми подейства върху подсъзнанието ...!!!

Пасажите, които са в зелен цвят са именно ПСИХОКУКИТЕ, на които трябва да се хвана аз ... Ама не би! Не обичам да разговарям с мъртъвци, знаете, че не обичам да ги призовавам чак от отвъдното ... брррр ....

Защо ви пейстнах този мейл тук ли?! Просто искам да знаете какво горе-долу представляват ПСИХОКУКИТЕ, щото когато се сблъскате с подобен проблем да не му се връзвате, както няма да му се вържа и аз ... казах ви вече, че НЕ НАЛИТАМ НА ЛЕШОВИНА!!!

Още повече някой да е чел където и да било нещо за "тройки на разсъмване" в нашия сайт?! Някъде съвсем бегло Кати подхвърли за ония умрелите от "групата на Шаро", както и аз след това добавих нещичко ... ама туй със "тройките на разсъмване" го няма никъде в нашия форум, а пък отдавна го няма и в онзи си там форум, де ...

ТА ... ЗНАЧИ, ВОЙНАТА СРЕЩУ ИСТИНСКИТЕ ФЕНОМЕНИ ПРОДЪЛЖАВА, ЗАЩОТО МОШЕНИКО-ШАРЛАТАНИТЕ МАЙ СА В НОКАУТ ....


Всъщност аз ще ви пейстна и още нещичко, в което ще подчертая сега пък в червено кодовите думи, които трябваше да ме уплашат безумно!



ПРОДЪЛЖАВАМ С ОЩЕ ИЗНЕНАДИ ЗА ВАС ...

Получих този SMS веднага след като натирих на 23.03. 2007 год. вечерта, онази "наша потребителка" ... SMS-а ми е изпратен лично от нея ...!!!


"Оставаш САМА С ПРОБЛЕМИТЕ СИ! Никога няма да имаш приятели! Загуби приятел в мое лице и скоро ****** ще използват това. Тогава ще усетиш какво съм направила и КОЛКО СИ БЕЗЗАЩИТНА!"

Подчертаните думи с червен цвят са думи, които трябва да ми внушат това, което означават всъщност ...

Сега вече имате нагледно показно как изглеждат ПСИХОКУКИТЕ и КОДОВИТЕ ДУМИ, които действат върху подсъзнанието на хората и се наричат ПОДПРАГОВИ ВНУШЕНИЯ!!!

ОСТАНАЛИЯТ ТЕКС ОКОЛО ТЯХ Е БЕЗ ВСЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ И СТОЙНОСТ, ТОЙ ПРОСТО ЕДИНСТВЕНО Е САМО ФОНОВ ДРАЗНИТЕЛ, КОЙТО ЦЕЛИ ДА ОТКЛОНИ ВНИМАНИЕТО ОТ ПСИХОКУКИТЕ И КОДОВИТЕ ДУМИ, ЗА ДА МОГАТ ТЕ ПО-ЛЕСНО ДА СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА ... ИНАЧЕ ТОКУ ВИЖ БЪДАТ РАЗПОЗНАТИ - КАКТО Е И В СЛУЧАЯ!!!


Очаквам вашите мнения и коментари! Разкажете имали ли сте такива подобни случаи или случки в живота си?



Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Апр 25, 2007 6:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 2:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо мълчите по тази тема и я прескачате като кон препятствие?!

Не ви ли е приятна?!

Или нещо не ви вълнува?!

Или ви се струва твърде налудна?!

Или мислите, че не можете да станете жертва на подобни гнусни попълзновения?!

Вече знам и съм сигурна, че поне един от вас е попаднал в такъв капан и изобщо не го и усеща даже!!!

Пързаля се по "пързалката", че даже и се радва отгоре на това ...

Имена няма да споменавам, всеки да се спасява сам ... още повече, че давам и достатъчно нагледни примери пък и съм ви предупредила всичките за евентуални подобни опасности от ЕВЕНТУАЛНИ ЛИЧНОСТИ!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 3:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Куките са за рибите(балъците на турски).
Който иска да се ядосва и да се поддава на внушение,който не ще-няма.Аз знам за себе си,че въпреки да изслушвам много хора,правя САМО каквото АЗ си искам.Сиреч всеки има право на мнение,но то не ми влияе,ако запазя спокойствие.
А и както казват руснаците:"Не съм 20-тачка,та да ме харесва всеки"

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 3:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо ли си мисля, че имате предвид мен като казвате че някой е попаднал в такъв капан. Не знам какво ви дава основание да мислите така, но това което се случи преди месец не променя с нищо отношението ми нито към вас, нито пък към "онази потребителка", както я наричате. Конфликта си е само между вас и нея, и мен не ме засяга ни най-малко, поне на думи (но не крия че никак не ми беше приятно като видях всичко онова). Никога не съм си и помисляла дори че ще се случи всичко това между вас и нея. Crying or Very sad
И не си спомням да сте ме предупреждавали за някаква опасност, но това е без значение. Но не разбирам за какъв капан говорите. Ако смятате че аз съм тази, която е попаднала в него, кажете защо мислите така? Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 3:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Който не е запознат с методите на подпрагово внушение трудно може да отговори със сигурност дали е бил специален обект на целенасочено въздействие от хора,които ги владеят и действат точно по този начин.Но на неволно въздействие със сигурност,дори и от близки хора.Особено по-податлив човек какъвто доскоро съм била и аз,признавам си.Това вече не ме притеснява,защото май понаучих и този урок,че не трябва да се поддаваме на такъв вид внушение.Но с гореописания случай мисля,че лично не съм се сблъсквала /все още,не изключвам възможността това да се случи някога/.Разбираемо,че Вас с Мааг Живин всячески се оптват и занапред ще се опитват да Ви атакуват всякакви вредни и безвредни елементи с какви ли не "мили" послания,то простотията и злоба човешка граници няма.Сетих се,че и израза "тройка на разсъмване" /от радиопредаване ли беше или ТВ7 не си спомням/ май го имаше веднъж във форума.Много вероятно е човекът да посещава форума често и да ни чете всички какво казваме тук.Любопитно ми е въпросът който задава дали е само за камуфлаж,за да си пусне "кодовите" думи,т.е.както казвате за фон на ключовите въздействащи думи и изрази.Щото отговорът му е ясен - на никого не може да се помага,ако той не го иска и никакви психоатаки не провеждате на хората за даим помагате на сила.Ако на някой докторът му е препоръчал да яде само ябълки,щото е по-добре за него,не може насила да му ги вкара в устата,ако човекът си е решил,че трябва да яде пържолки,щото така му харесва и му е по-приятно.Извинявам се за примера,ама това ми дойде на ум.И тези люти закани отстрана на довчерашен приятел,нищо лошо не му е сторено,а веднага дай да направим лошо,щото го умеем.Ако някой мой приятел/ка го/я разкарам,щото ме е ядосал/а и не искам да имам взаимоотношения с него/я, малко вероятно е да тръгне да ми мъсти за това,заплашвайки живота ми,здравето ми,работата или близките ми,най-много да си разменим по някоя и друга остра дума или обида,или пък въобще да не си проговорим.Това е нормалната реакция за нормални хора.Другото говори за някакви отклонения от нормалното,може и медицински случай да са.А може тези хора да станат опасни за себе си и окoлните в прекия смисъл,имат нужда от професионална медицинска помощ.Дано някой не реши и мен да атакува за това ми изказване.


Twisted Evil Twisted Evil Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 3:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

А и както казват руснаците:"Не съм 20-тачка,та да ме харесва всеки"



Хахахахахахахахаха ... ... това ми хареса най-много от постинга ти! Хихихихихи ...

Не знам как го правиш, но винаги успяваш да ме разсмееш със глас ... ами благодаря ти!

Явно днес е ден за такива "колегиални взаимоотношения", щото току-що изпратих една "клиентка", която пък ми беше надонесла в един пощенски плик други "колегиални послания" от едни дами "магесници и вълшебници", които контактуват "директно с най-висшите небесни сили" във света ...

Няма да им цитирам имената, щото не искам да им правя реклама, ама наистина пък за тези изобщо бях и забравила, че съществуват! Имам някакви бегли спомени за тях от преди 6-7 години време ...

Всъщност ... аз да си призная, когато видя, че човека, който идва при мен е злонамерен, приемам нещата съмвсем от към комичната им страна и ... срам не срам, ама ще си кажа, се забавлявам с тях ...

Та ... казах й аз какво представлява тя и защо живота й е такъв грозен, и й казах още следното, ама цитирам дословно думите си: "Божееее, ама Вие няма ли да спрете да "обикаляте като селска визитарка от една магесница на друга, и от една врачко-баячка на втора, и от една небесна -контактьорка на трета ... та Вие сте си направила цял аренал!"

Клиентката се вбеси най-накрая и скокна като млада булка /а е на 76 год./ и като пършинг излетя от приемната ми, и си заобува обувките много сръчно в коридора като повтаряше непрекъсното: "Не, не познахте, не познахте! Никъде не ходя но с Диана-Луна си беседвам всеки ден по телефона, тя ми е приятелка и ме превъзнася като бог, качила ме е на такъв висок пиедистал, че Ви е бедна представат, ... и ми се прекланя, и ако искате да знаете имам още три такива като нея, и с тях се консултирам денонощно, и те са ми приятелки, ясно ли Ви е?!"

Казах и: "НАЛИ ТОВА ВИ ГОВОРЯ, ЧЕ ТОЧНО ТОВА ПРАВИТЕ - ТИЧАТЕ КАТО СЕЛСКА ВИЗИТАРКА НАГОРЕ-НАДОЛУ ПО НАЙ-РАЗЛИЧНИ ОТ ТОЗИ РОД?! ВИДЯХ ТОВА ...!"

"Не тичам, аз си говора с тях непрекъснато по телефона!" - и хвана от десетия етаж надолу по стълбите движейки се направо по пета ... яростно възмутена, че не съм я оставила да си стои спокойно на пиедистала, на който я е качила Диана-Луна и още три такива като нея ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 3:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
Ако смятате че аз съм тази, която е попаднала в него, кажете защо мислите така? Neutral


Аз нищо не мисля ... САМО ВИЖДАМ ТУК-ТАМЕ И ТУЙ-ОНУЙ!!!

Дълбоко грешиш, че се опитвам да движа намеренията ти с кого да си общуваш, всеки движи сам живота си и лично мен не ме интересува с кого лично ти правиш това, дори да го правиш "с онази наша потребителка" ... все ми е едно!

И не си точно пък ти тази, която е попаднала в "подобен капан"!!!

И КАКВОТО И ДА МЕ ПРАВИТЕ НЯМА ДА ВИ КАЖА КОЙ/КОЯ Е ТОЗИ/ТАЗИ дето е в този капан ...

Защо си мислиш, че си мисля, че ти си тази личност?! Не разбирам нещо ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 3:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Интересно при наличието на такива "приятелки" какво е дирила при Вас? Може би да ви вербува за приятелка,че не и стигат? Ми то ние хората много се кефим когато някой ни издига на пиедестал,аз също. Констатирах го за себе си с голямо неудоволствие скоро по един повод.Не че преди не съм го знаела,ама сега го осъзнах истински.А това не е ли вид подпръгово внушение също - да "те качат на пиедестал",та да си те манипулират както си искат после? Колкото и да си самокритичен,в един момент може да се успиш от ласкателства и лапаш мухи докато те обработват.
Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 4:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Дано някой не реши и мен да атакува за това ми изказване.


Twisted Evil Twisted Evil Smile Smile Smile



Могат да го направят единствено чрез лично съобщение, ама за тази цел трябва да се регистрират във форяма, естествено под някакъв си там ник измислен!

Или ако ти знаят ISQ-то! Или ако ти знаят телефона, или ако ти знаят номера на GSM-а ...

Но и тогава не се знаят дали ще хване "дикиш" туй, дето ще ти го "посланизират", де ... щото все пак ти си разбиращ човек!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 4:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Интересно при наличието на такива "приятелки" какво е дирила при Вас?
Very Happy Very Happy Very Happy


Ами ще ти кажа ...

Сто пъти я изгоних, хвърлих и парите, които бяха сложени както казах вече в един пощенски плик с една странна картичка, накрая ги изритах през прага в коридора, ама тя не си ги взе, ами ги подритна като мен навътре към приемния ми кабинет ...


Колкото и да съм тъпа ще си задам въпроса: "Ама тая що не си взема парите, да му се и не видяло?!"

Дори и изритах парите през прага на входната ми врата, а тя бяга от плика като попарена ... нали казах, че взе сълбите направо на пета надолу ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 4:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Уж съм "разбиращ човек",ама понякога съм много наивна и несъобразителна до тъпотия.Как не се сетих, носила е "специално послание",ама толкова ли са били тъпи и тя/простено и е сигурно/ и "приятелкийте" й,та да не им светне,че ще се досетите.Ей,луд умора няма...
Razz Razz Razz Razz
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 4:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами както виждаш явно са тъпи или ме възприемат, че съм такава, каквито са те ... просто ме подценяват, а самите те се възвеличават и надценяват - ми груба грешка, разбира се, груба грешка!

Явно до толкова са им способностите на жениците сега, к,во да се прави?!

Но тя като разбра, че наистина виждам нещата, нали ти казвам ... скочи като опарена от огън и въпреки отчаяния ми зов да си прибере плика с парите "бега та се не видя" чак ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 4:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама при вас е много интересно! Какъв екшън само. А при нас - пълна скука. Crying or Very sad Аз се позамислих /стана ми интересно/, дали не съм аз пък тази, която имате в предвид, но веднага отхвърлих идеята, защото като послания получавам само спам, оферти и фактури. Crying or Very sad Не мога само да разбера защо са толкова изострени взаимоотношенията?!Сигурно - това са някакъв вид болни мозъци и те по подразбиране налитат на феномени.Привличате ги някак си.Или пък се стремят да се себедоказват по този начин?!Чудна работа.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 5:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Информация за reveta,penka и други мераклии:

имам слаба памет и никого не съм имал впредвид.
(да забравяш,май,си има и преимуществатаWink)

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 5:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
SmileА може тези хора да станат опасни за себе си и окoлните в прекия смисъл,имат нужда от професионална медицинска помощ. Twisted Evil Twisted Evil Smile Smile Smile


Препрочетох още веднъж мнението ти, Кати и като си помисля, подобни хора наистина имат въпиюща нужда от професионална медицинска помощ!!!

Ама като знам и медицината до колко е медицина, пък и законите ни закони, то такива личности ще продължат да се ширят и да унищожават други личности - естествен най-безнаказано, докато в крайна сметка не бъдат унищожени или пък ... СЕ САМОУНИЩОЖАТ!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov