НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 1:33 pm Вижте мненията без отговор
За клюките
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 12:07 pm
МнениеЗаглавие : За клюките
Отговорете с цитат

“Аз съм по смъртоносен от ужасяващия снаряд на гаубица. Спечелвам, без да убивам. Съсипвам семейства, разбивам сърца, опропастявам животи. Пътувам на крилете на вятъра. Нито една съвест не е достатъчно силна, за да ме уплаши, нито една чистота не е достатъчно голяма, за да ме възпре. Не ме е грижа за истината, не уважавам справедливостта, нямам милост към беззащитните. Моите жертви са безкрайни като морския пясък и също толкова невинни. Никога не забравям и рядко прощавам. Името ми е КЛЮКА!”

Да поговорим с мъдри хора за неприятни неща! Малко са форумите,малко са и хората от които можеш да почерпиш мъдрост. Какво правим,как се борим,и борим ли се изобщо срещу клюките по наш адрес?
Когато неприятел говори за теб,все ще успееш да преглътнеш яда,но когато приятел повярва на слухът и го разнесе,как се продължава нататък?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 2:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не знам. Не ми се е случвало приятел да повярва нещо гадно за мен, хеле пък - да го разнася. Ако го прави, значи не ми е приятел. А с неприятелите, при първа възможност, овньовците постъпват кардинално /справка - темата за отмъщението при различните зодии Smile / Виж сега, perla, ние рогатите сме простичко устроени. Very Happy
Когато някой разнася гадни слухове по твой адрес, какво значение има как го наричаш - приятел или неприятел. Той просто ти вреди. Да не си мислиш, че трябва да страдаш за него, или пък че с блага дума ще му промениш поведението?

_________________
Най-същественото е невидимо за очите...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 3:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Точно това си мислих,за жалост! Но нека да чуем и други мнения.
Благодаря,penka Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 4:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ххмм, клюки....плакала съм от смях с тях относно мен.Нали съм си (малко) асоциална, та когато хората в обкръжението не могат да научат нещо за мен ,а и няма как да се сдобият с някаква информация,се започва със все въможни "чудесии" и простотии....Но това не се отнася само за мен.

А и нали знаете,че в комшиите всичко по-добре изглежда и е по -сладко.По скоро клюките се пораждат от някокво количество завист,за да могат да те дръбнат назад...било то чре вайкане и т.н.

Примерно,когато тренирах за изпити,понеже не бях кавала на никой ,само във вкъщи се знаеше,започна да се говори,че бягам за да отслабна,а тогава бях 47 кг...

Хубаво да се объраме на тях с насмешка,защото по-бъро утихват,а и след това не се повтарят.Поне при мен е така,а и не се черпи от енергията...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 07, 2010 12:55 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абсолютно съм съгласна с Пенка, може би защото и аз съм рогато Wink Ако някой падне толкова ниско, че да започне да разнася слухове за когото и да било, камо ли за мен, автоматично отпада от списъка с приятелите ми.

Акага също е права за това, че клюката се посреща най-добре с усмивка и чувство за хумор.

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
цецка33




Регистриран на: 13 Май 2010
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 07, 2010 11:39 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

на клюката, идеята й е съвсем, ама съвсем различна от злонамереното посегателство на личността....
клюкарската в "самотните" е ежедневната тема - кой да се изфука, кой да се оплаче и да ругае, кой да се забавлява и да спами, или просто няма какво друго да каже....
ай, но клюката е твърде силна като натиск изкривява нещата и отблъсква.
помислете си за това....

Аз лично се уморих от човешката злоба, уморих се от човешката завист, уморих се да се опитвам да угодя на всички....
за това вече не я чувам...клюката ...и не ме интересува....

Само хубави емоции ви пожелавам през следващите почивни дни!
На тези, които са тъжни: погледнете на вън , помислете за любимите си хора /деца, родители, приятели/ и се усмихнете!
Нищо не може да ви навреди ,щом не му обръщате внимание...
някои клюки може дори да ви развеселят...

_________________
това което не ни убива ни прави по-силни....
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov