НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пон Май 20, 2024 8:07 pm Вижте мненията без отговор
За сина ми!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
elka




Регистриран на: 15 Апр 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 2:16 pm
МнениеЗаглавие : ?? ???? ??!
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена използвам акаунта на зълва си.Искам да ви попитам за сина ми Димитър Недялков Дюкянджиев роден на 30.04.2005 г от един месец насам постоянно боледува,минахме през растройство ,сега сме с температура ,а до преди това въобще не е боледувал.Възможно ли е да бъде от урочасване или нещо подобно,на какво се дължи тази промяна в здравето му.Предварително ви благодаря!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 4:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинете ме, обаче искам да знам, все пак лекарите не направиха ли някакви изследвания на това детенце?!

ЗАЩОТО ПРОСТО Е РЕДНО ДА НАПРАВЯТ ТАКИВА - ОСОБЕНО СЛЕД КАТО ИМА И ТЕМПЕРАТУРА!

Лично моето виждане по въпроса е, че детето просто страда от някакъв вид бактерия или пък друг вид паразити!

Чакам да ми отговорите дали са правени изследвания на детето и КАКВИ ДРУГИ СИМПТОМИ /освен разстройството/ е имало през цялото това време - откакто боледува, разбира се?!

Ако имате резултати от направено изследване, моля напишете ги, за да изключа евентуално, ако са доказали някакъв вид причина за заболяването му!

Всъщност ... ИЗОБЩО НЕ СТВА ВЪПРОС ЗА НИКАКВО УРОЧАСВАНЕ или пък кавото и да било от този род!!!



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
elka




Регистриран на: 15 Апр 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 5:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена благодаря за бързият отговор!В края на март изкара 7-8 дни растройство без повръщане ,бяхме на ръба за болница но успяхме да овладеем положението ,отслабна даста.След две седмици беше напълно въстановен /или поне така си мислехме/ и сложихме последната реимунизация ДТК но от ния се появиха усложнения дяде странични реакции -температура която също овладяхме и свръх възбуда -след консултация с детски невролог пихме лекарство за да отмине реакцията .Мнението на доктора беше че реакцията е била доста силна заради изкаранота вир.инфекция и не е бил напълно въстановен.И сега двеседмици след това от три дни е с температура ,ходихме на педиатър прегледа го единствено беше с червено гърло-силно -диагноза вирусна инфекция .Изследвания не са ни правени.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 6:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Значи ... настоятелно искате направление да се изследват гърлото, носа, храчката, фецеса /изпражненията/, урината - естествено за бактериална, а не вирусна инфекция!

Щото някой или не си разбира от работата, или не си я върши добре ... или просто Ви заблуждава!!!

Що се отнася до гърлото и носа - да се направят просто намазки!

Не е изключено детето просто да е направило и гастроентероколит, но дори и това да е, то пак е свързано с бактериална инфекция - така мисля аз!

Ще Ви помоля да ме държите в течение!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
elka




Регистриран на: 15 Апр 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 8:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ви!Ще ви държи в течение!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
elka




Регистриран на: 15 Апр 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена ,исках само да ви кажа че вече Митко е добре ,дори днес беше за първи ден на ясла-дано да бъдем здрави и да не се разболяваме сериозно.
Не сме правили никакви изследвания.Болестта трая 3 дни на четвъртият ден вече нямаше температура -все едно не е бил болен.Ако се повтори ще настоявам за изследване.
Желая ви лека вечер!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 10:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това честно казано малко ме тревожи, защото бактериалната инфекция действа именно така, след което се затишва и ... може да стане хронична и да удари другаде!

Дано да е нещо друго, по-леко, но ... ако тръгне пак нещо подобно направете незабавно това, за което Ви посъветвах!

Лека вечер и приятни сънища!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov