НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:11 pm Вижте мненията без отговор
Възможни ли са присъствия от астралният свят?...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Mihail




Регистриран на: 27 Апр 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 7:17 pm
МнениеЗаглавие : ???????? ?? ?? ?????????? ?? ?????????? ?????...
Отговорете с цитат

Маг Селена, аз много пъти съм чел, че хора в полубудно състояние състояние са имали усещане че не са сами в стаята. Аз също имах няколко такива случаи. Веднъж когато бях в полубудно състояние, усетих как се издигам и видях тялото си. Пред мен видях нещо като окръжност, изградено сякаш от дим и сякаш имаше очи. Беше много враждебно и ме беше много страх. Веднъж видях пак в полубудно състояние нещо като сива мъгла и пак изпитвах страх от това нещо. Седем пъти подред пък, сякаш ме обгръщаше нещо гигантско във вид на черна мъгла и изпитвах някакво мрачно чувство и силна мъка.

В последният ми сън, сънувах Господ, че ме избавя от присъствието на горепосочените астрални същества, ако все пак мога да ги нарека такива.

Ако можете Маг Селена да ми кажете мнението си за тези мои преживявания.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 7:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо Ви беше страх? Та то е по-скоро любопитно! А как изглежда Господ /в съня Ви имам впредвид/?Как го докарвате това полу-будно състояние?Аз направо, откровено си заспивам като помириша възглавницата /нещо като Парцалев дето викаше: "Много хубава книга!Всяка вечер я чета преди заспиване и още съм на 7 -ма страница". Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
niiiiia




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 8:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Господ не се яви, той само махаше тези присъствия от мен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 8:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

niiiiia написа:
Господ не се яви, той само махаше тези присъствия от мен.


Smile Question От кого по-точно? От Вас или от Михаил? Кой кой е? Нали не сте "той",или просто сте имали сходни преживяваня?
Question Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Kaкво става с теб, Ния? Не беше ли дала обет да не пишеш никога по интернет форуми?
(шегувам се, разбира се) Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Mihail




Регистриран на: 27 Апр 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 11:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ния е сестра ми. Аз съм малкото й братче Михаил Стоичков и съм на 13 г. Както и де е. Аз й разказах за съня ми и тя си го преписа на себе си. В съня ми Господ махаше негативните сили от мен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 10:51 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук май е настанала пълна шизофреniiiiia. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 11:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нека занапред не забравяме - присъствието в този сайт и форуми на нииииия, михаил, техните братчета, сестричета, родители, джинове, духове и прочие въплъщения е крайно нежелателно. Нека не бъркаме нежеланието да вредим с невъзможността.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Mihail написа:
Ния е сестра ми. Аз съм малкото й братче Михаил Стоичков и съм на 13 г. Както и де е. Аз й разказах за съня ми и тя си го преписа на себе си. В съня ми Господ махаше негативните сили от мен.



Нито си Радослав Стоичков /както се представяш в мейлите си до мен!!!/, нито си Ния, нито си нейното 13 годишно братче Михаил Стоичков, нито си Mihail или пък там Майкъл ... нито си пък дори "Michael Kadabrov <abrakadabrov@gmail.com>", както си се изтипосал в поредния си мейл до мен ...


Ти просто си НЯКОЛКО ЛИЧНОСТИ СЪБРАНИ В ЕДНО /няколко личности присъстващи не само в реалния ти свят около теб, ами и в целия астрал и ментал, който би могъл да съществува в неизбродното и безкрайно пространство/!!!!!!!!

И честно казано както аз, така и ти, знаем - все пак - кой/коя си!

ТРЯБВА ДА ТЕ ПРЕДУПРЕДЯ - ПРЕДСТОЯТ ТИ УЖАСНИ НЕПРИЯТНОСТИ, ОТ КОИТО НЯМА ДА ИЗЛЕЗЕШ НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!

Извинявай, ама съм си такава ... ОБИЧАМ ВИНАГИ ДА ПРЕДУПРЕЖДАВАМ "ВРАГОВЕТЕ СИ", ЗАЩОТО НЕ ОБИЧАМ ДА ГЛЕДАМ СТРАДАНИЯТА ИМ ... АМИ И ТЕ ВСЕ ПАК СА ХОРА ... няма значение, че са непоправимо психично болни!!!

Не ... не очаквай да ти кажа подробности около тези неприятности!!! Сам/сама ще си ги видиш, ако си в съзнание, разбира се ...

НЕ ЧЕ НЕЩО ЛИЧНО .... НЕЕЕЕЕЕ ... ПРОСТО ИМАХ ЕДНО СТРАННО СЪНОВИДЕНИЕ /рано тази сутрин!!!/ - ТОВА Е, ЗНАЧИ!

Пиша всичкото туй, защото съм повече от сигурна, че вече го четеш, въпреки че си банната/баннат ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В този форум няма ли да се появи някой нормален човек, който да говори нормално по темите без да сaботира или ако се включи щото му е интересно да не реши по някое време да се обиди като му се каже нещо добронамерено откровено.

Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мииииии ... Кати, то ПАТОЛОГИЯТА е тотална май ... и повсеместна, сигурно си го забелязала вече и то много отдавна?!

Всъщност информирала съм те за някои нещица лично и можеш сама да се досетиш за "кой/коя" става въпрос!!!

ВАЖНОТО Е ДА ИМА ТОРМОЗ от нейна/негова страна ... И НАЙ-ВЕЧЕ ДА ИЗГЛЕЖДАМЕ ТОЧНО НИЕ КАТО ПЪЛНИ ПАРАНОИЦИ!!!

ВПРОЧЕМ ... ТОВА ВЕЧЕ НЕ МЕ ВЪЛНУВА ИЗОБЩО - КАК ИЗГЛЕЖДАМ И КОЙ КАК МЕ ВЪЗПРИЕМА ... знаеш, че просто си бърборим във форума ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 3:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Може да приемем нещата и откъм веселата им страна.Като например,че някой се грижи да не ни доскучее съвсем,та ни пораздвижва и с малко екшън.Вие поне си ги знаете що за стока са и тях и изтърканите им номера.И аз се усъмних първо,щото точно вчера се направиха няколко регистрации във сайта и по името.Ама понеже винаги подхождам първо с добронамереност,а после с отрицание,та не изключих възможността да е било просто съвпадение.След това ми присветна съвсем каква е хавата,ама реших да не се поддавам на първосигнална реакция да "позахапя" човека,а да поизчакам да видя как ще се развият нещата,бях сигурна какво ще последва оттук нататък и така и стана.
Twisted Evil Razz Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 9:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пу, да му се не види!Пак не разбрах как изглежда Господ?Като попитам някого за това, той или изчезва, или изведнъж се оказва, че е нещо като Кирил и Методи в лудницата!Така ще си умра непросветена.Ще чакам следващия във форума /сигурно скоро ще се появи/ и пак ще го попитам. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 10:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Пени не се притеснявай то скоро пак някой ще има "видение" и ще ни развесели във форума/току виж ти е разказал "цветно" как е видял нещо си там/ Laughing .абе тия хора що си мислят че са по-умни от Вас Маг Селена,Маг Живин и Админа???не гледат да понаучат нещо и да разпуснат ами си създават ядове сами.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
hpanji




Регистриран на: 14 Апр 2007
Мнения: 69
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 30, 2007 3:15 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не зная дали мога да пиша по тази тема,но наистина ме заинтригува лицето Х -Ния,Михаил или др.-името е без значение.Може би наистина да има нужда от помощ.Със сигурност се нуждае от НЯКОЙ,на който да се опре и някой,който да го/я извади от тъмнината,в която е,ако е възможно,разбира се.Не зная какво е писал(а) тук преди,но със сигурност търси помощ- ИЗХОД.Начина,обаче по който го прави не е особено подходящ,но в крайна сметка той/тя не е самият дявол,а най-обикновен човек като нас.Не може ли по някакъв начин да му/й помогнем да излезе от АДА,в който е и да си живее живота вместо да се занимава с глупости и да пише за ИЗМИСЛЕНИЯ СИ СВЯТ.Пожелавам му/й ако някога пак напише нещо то да е продиктувано от истински изживяно чувство на ЛЮБОВ,щастие и пълнота.Ния,Михаил или който и да си ти ако се опиташ да отдадеш малко Л Ю Б О В,вместо гадост и омраза,ще разбереш,че лъчите на слънцето греят и за ТЕБ.Нека да се стопли СЪРЦЕТО ТИ!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov