НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 5:14 pm Вижте мненията без отговор
До Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
анди




Регистриран на: 11 Ное 2010
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 12, 2010 10:01 pm
МнениеЗаглавие : До Маг Селена
Отговорете с цитат

Здравейте!
Много моля за вашата помощ!
Казвам се Анна Василева Василева-19.07.1970г.Имам дъщеря на 18г.,която си събра багажа и отиде при "гаджето".Мъжът е на 31г.,с две деца от различни жени и с много любовници.Умът не ми го побира...какво направи с детето ми.Работи като таксиметров шофьор.Мръсен,мърляв,смрадлив...просто нямам думи.Искам да знам дали детето ми ще се вразуми,дали ще се върне у дома и изобщо как ще се развие това безумие?Тя е Мадлен Райкова Василева-28.10.1992,а той Методи Лазаров-16.10.1979г.
Предварително благодаря!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 25, 2010 9:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не се притеснявайте, г-жо Василева!

Живейте си спокойно живота и оставете той да свърши добрата си работа по отношение на Вашата вироглава и неразбрана щерка, която е научена само на глезотии, поради което не цени нищо и никого около себе си...та дори и себе си.

Въпросният мъж, при който е забягнала ще си задоволи ищасите с нея и ще започне да раздава назидателни уроци чрез пиянлъка си като ще я понабие малко, както и ще я нагруби доста с ценични и арогантни думи, като много скоро ще си намери и прехвърли на друг обект за гаврене.

Дъщеря Ви няма да издържи и след няколко месеца сама ще се върне при Вас. Не я съжалявайте тогава, защото тя отново ще повтори същата грешка като тази. Оставете я да страда и да се...вразумява.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
анди




Регистриран на: 11 Ное 2010
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 26, 2010 7:29 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много Ви благодаря за отговора!
Желая Ви лек и прекрасен ден!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov