НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:59 am Вижте мненията без отговор
помогнете ми
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
petinka




Регистриран на: 02 Май 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Сря Май 02, 2007 7:47 am
МнениеЗаглавие : ????????? ??
Отговорете с цитат

здравейте искам да попитам относно отношенията ми с човек когото обичам но в момента сме разделени аз се казвам петя радева кирова по съпруг но съм разведена и третото ми име е радева родена на 31,07,1978 а той се казва мартин христов тодоров роден на 23,10,1974
благодаря ви предварително
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 02, 2007 8:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, petinka!

Двамата с Мартин сте изключително несъвместими като партньори! Връзката Ви с него е приключила окончателно - за щастие.

Вас Ви очаква нова връзка, лично аз бих я нарекла флирт за около 10 месеца време ...

Лично той има нова връзка от доста време и струва ми се, че тя е твърде сериозна!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
petinka




Регистриран на: 02 Май 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 7:27 am
МнениеЗаглавие : ????????? ??
Отговорете с цитат

здравейте отново искам само да зная ще пожелае ли някой ден отново да бъде с мене и да съжали затова че е прекъснал взаимоотношенията ни.Благодаря ви
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 1:11 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????????? ??
Отговорете с цитат

petinka написа:
здравейте отново искам само да зная ще пожелае ли някой ден отново да бъде с мене и да съжали затова че е прекъснал взаимоотношенията ни.Благодаря ви


Струва ми се, че Ви отговорих най-изчерпателно, точно, конкретно и съвсем, ама съвсем ясно:
Цитат:
"Връзката Ви с него е приключила окончателно."


Ако не Ви е ясен самият израз, то ще Ви го кажа малко по-иначе: връзката Ви с Мартин е приключила един път и завинаги!

До колкото съзирам май във скритите Ви вътрешни нагласи "трепти" жажда за отмъщение, за причиняване на болка! Защо искате да съжалява за Вас?! За да изпитва душевна болка, такава, каквато изпитвате Вие сега?!

Ако мислите по този начин, това означава, че Вие не обичате истински този мъж, а искате просто да си го притежавате! А това вече са две различни неща, които Вие едва ли ще разберете, поне на този етап от живота си!

Съжалението предполага безсилие, човек започва да съжалява за нещо или някого едва тогава, когато се е изправил пред непреодолим проблем и едва тогава се завръща назад към миналото си, сещайки се за по-изгодните си ситуации, в които е бил!

Не виждам Мартин да изпадне в подобно безсилие, щото той по-скоро е склонен към насилие!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 2:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Между впрочем petinka Вие на колко "стана", т.е. форуми "тъчете" т.е. присъствате, и с по колко "малки и големи совалки", т.е. малки и големи букви на ника Ви?!

Добре е, човек да бъде скромен в желанията си, пък и стремежите си и т.н., и т.н. намерения!!!

Не мислите ли?!

Ще Ви помоля да не ме бъркате с karla_6, става ли ...???!!!

Щото аз не съм ИНДИГО, аз съм един доста стар дух, които е участвал в предсказанията за появата на ИНДИГОТО!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
petinka




Регистриран на: 02 Май 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 8:54 am
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

ако съм повярвала на карла нямаше да потърся вас а и не разбирам защо си мислите че искам мартин да страда не просто аз съм дала много за тази връзка и дефакто надеждите които той ми е възложил сега се оказаха лъжа, искам да знам за себе си дали някой ден ще ме оцени а не да изпитва болка.аз знам какво е да страдаш и не го желая никому.имам един въпрос към вас защо се обиждате от факта че съм писала на доста места ами смятам че трябва да се допиташ до повече мнения за да разбереш решението на даден проблем.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 9:56 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо ни карате да се смеем, реtinka? Като не сте вярвали на карла, защо изобщо сте ce обърнали към нея с въпрос?! Не е нужно да продължавам повече, нали? Ти така можеш да отидеш и в друг форум и да кажеш "Аз ако бях повярвала в еди кого си нямаше да съм тук." и т.н., и т.н.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 10:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ДА СЕ ОБИЖДАМ ЛИ?!

petinka, нещо май сте се объркала ... или пък бъркате мен с някого?!

Няма такова нещо - просто се очудвам!!!

За какво би трябвало да се обиждам?!

Че търсите отговори на 100 места?! Аз по-скоро бих се тревожила, защото ... много баби- хилаво дете!!!

Знам кой какво може да Ви каже и ... защо това трябва да ме обижда?!

Имате изключително непревилно схващане и виждане за нещата от живота, а както виждам и за хората, и затова сте в неяснота, и безпътица!

Вие искате да бъдете оценена?! По коя система - шестобалната или някоя друга?!

Че не Ви ли идва на ум, че щом този човек Ви е изоставил, значи не Ви оценява?! Значи не го интересувате, значи изобщо не държи на Вас ...

А защо се надявате, че ще бъдете оценена впоследствие?!

Това са измамни илюзии, които могат да Ви досринат просто окончателно живота.

Това ли искате?!

А ОПРЕДЕЛЕНО МАРТИН НЕ Е ЖИВОТА - като цяло имам предвид! Той просто е една малка личност, която гони интересите си и удоволствията си ... сори!

И позволете ми да виждам малко по-далеч от Вас дали искате той да страда или не!

Вие не познавате себе си, не познавате Мартин ... не познавате живота ...

А да не говорим за останалите неща от финните пластове на човешкото мислене и подсъзнателни нива на действия и желания!!!

Така, че позволете ми да знам какво точно бихте желала да изпита и самия той!

Обидата, отхвърлянето, пренебрежението, измамата, лъжата, унижението и душевната болка, причинени Ви от него, които изживявате понастоящем могат да Ви накарат да направите много бели в "тайното" Ви мислене ...

Позволете ми да знам, как да открехна тази невидима "врата" във Вашите скрити вътрешни нагласи и да видя какво има във Вашите дълбоки нива на скритото мислене ... на неосъзнатото Ви мислене!

Какво ми казвате Вие лично мен не ме интересува ... по-важното за мен е какво виждам за Вас и във Вас ...

А Вие ако искате го приемайте, ако искате го разбирайте, ако искате недейте ... то си е Ваша работа, Ваш проблем!

Търсихте отговор - получихте си го!

Друго нещо търсите ли, друго нещо искате ли?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
petinka




Регистриран на: 02 Май 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 11:04 am
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

искам първо да ви кажа, че вие обиждате с тона който държите.Значи аз зададох въпрос втори път и можехте да отговорите съвсем човешки а не с присмеха който явно показвате.И нямате право да обиждате когото и да било с това каква личност е и тем подобни.А съм се допитвала до няколко мнения защото ваши колеги ми изкараха магии, ходих да развалям а се оказа че нямам нищо, друга ми каза че всичко щяло да се развие много добре между мен и него, и това че съм чувала за вас и съм преценила че бихте ми помогнала само трябва да ви радва а не да ме обиждате.Относно личност reveta с вас не съм имала контакт и ще ви моля да не взимате отношение там където не вие работата.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 12:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И на мен не ми е работа,но ще се намеся по изключение,по принцип не го правя,когато потребители търсят отговор на въпрос за личен проблем който ги вълнува.Не за друго,а защото проблемът не ми е чужд и много от нас тук сме преживяли подобен и минали през същото,а някои и по-лошо.И сме търсили отговори от различни места,които не са ни задоволили.За това ще си позволя един съвсем добронамерен съвет.Целта не е да Ви обидят и никой не иска да Ви се присмива,напротив.Приемете го като вид помощ.Нужно е само малко повече разбиране за нещата.Абстрахирайте се от тона,защото не е лично, а се опитайте да вникнете в казаното,макар и звучащо неприятно може да Ви бъде само от полза,повярвайте.Може би в момента е трудно с оглед на преживяваното огорчение и разочарование,но може би след превъзмогването му ще го осъзнаете и по-лесно ще се справите със ситуацията и с други подобни занапред,въобще със случващото се в живота Ви.Желая Ви късмет.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Kъм реtinka:
Ako не е трябвало да взимам отношение по темата или съм нарушила някакви правила на форума, има си модератор, който да ме изтрие, aко прецени. Никога не съм имала нещо против това. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 8:33 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

petinka написа:
искам първо да ви кажа, че вие обиждате с тона който държите.Значи аз зададох въпрос втори път и можехте да отговорите съвсем човешки а не с присмеха който явно показвате.И нямате право да обиждате когото и да било с това каква личност е и тем подобни.Относно личност reveta с вас не съм имала контакт и ще ви моля да не взимате отношение там където не вие работата.


И как така пък сега чухте и тона ми?! Странна работа, значи ...

Написаното тук не е озвучено ...

Много е нагло и нахално да задавате втори въпрос, след като сте задала вече един!!!

Или какво си мислите - че някой тук е длъжен да Ви става бавачка, само защото страдате душевно от пренебрежението и обидата, с които са Ви отблъснали най-безцеремонно?!

ТУК, В ТОЗИ ФОРУМ ИМА ПРАВИЛА ЗА НЕГО!!! И АКО НЕ СТЕ ГИ ПРОЧЕЛА - ТО Е БИЛО РЕДНО ДА ГО НАПРАВИТЕ ПРЕДИ ДА СЕ ГЛАВОЗАМАЕТЕ ОТ ВЪЗМОЖНОСТТА, ЧЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ РАЗПИТВАТЕ ДО БЕЗКРАЙ, НАЛИ ТАКА!

Цитат:
И нямате право да обиждате когото и да било с това каква личност е и тем подобни.


Никъде тук няма никакви отправени обиди към никого и от никого ... най-малкото пък лично към Вас!

Казах, че не разбирате живота и нещата свързани с него, и Вие наистина доказахте това с поведението си, което меко казано "звучи" агресивничко май ...

Ако не Ви харесва в нашия форум - моля намерете си друг!!! - и не дразнете повече постоянните потребители в него!!!


Цитат:
Относно личност reveta с вас не съм имала контакт и ще ви моля да не взимате отношение там където не вие работата.


Струва ми се, че прекалихте точно тук! Аз съм модератора на форума, ако не сте забелязала това и след админа мога да вземам мнения и решения кой, къде, кога и по какъв начин да си изразява мнението, както и къде точно има работа в нашия форум!

reveta поне е личност и всички ние я уважаме,и държим много на нея, както и на присъствието й във форума!


И ТЪЙ КАТО СЕ ДЪРЖИТЕ ТВЪРДЕ НЕПРИСТОЙНО, ТО ЩЕ ВИ ОТПРАВЯ ПЪРВОТО СИ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ СПОРЕД ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА, ДА СПРЕТЕ ДА ГО ПРАВИТЕ И СЪОТВЕТНО ДА СЕ ДЪРЖИТЕ СЪВСЕМ ПРИЛИЧНО И НОРМАЛНО, КАТО УВАЖАВАТЕ ПРИСЪСТВИЕТО НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ!

ЛИЧНО ВАС НИКОЙ НЕ ВИ Е УПЪЛНОМОЩАВАЛ ДА СЕ РАЗПОРЕЖДАТЕ ВЪВ ФОРУМА, КАТО СЪЩЕВРЕМЕННО ДА ОПРЕДЕЛЯТЕ КОЙ ИМА РАБОТА В НЕГО, И КОЙ НЕ!

ЯСНА ЛИ СЪМ???!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
petinka




Регистриран на: 02 Май 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 7:17 am
МнениеЗаглавие : Re: ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Аз Ви зададох втория си въпрос който нямаше нищо общо по смисъл с първия но вие леко раздразнено ми отговорихте: Мисля че бях ясна..... и т.н, въпроса ми беше дали това мом4е би съжалявало за в бъдеще за това че не е направил крачка с мене.Това не мисля че означава, че аз искам той да страда или както вие казахте да ме съжалява.Понеже съм интелигентен човек, с висше образование и магистратура и не съм такава за каквато ме взимате ще се извиня на всички които съм обидила и най вече на вас Маг Селена.А Вие ако желаете ме изключете от форума си това си е ваше право.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 2:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Дързостта и наглостта Ви избощо не ме очудват!

А що се отнася до интелекта Ви, защото ИНТЕЛИГЕНТНОСТТА Е ПОНЯТИЕ ДРУГО, /което Вие със сигурност не разбирате и не познавате/, както и до висшето Ви образование, "барабар" с цялата Ви магистратура, не са абсолютно никакъв критерий за вътрешните Ви скрити душевни нагласи и подходи към хората - свързани най-вече с Вашите подсъзнателни намерения и емоционални изблици!

Това са понятия, които не познавате ... и със сигурност няма ДА ГИ ПОЗНАЕТЕ НИКОГА!!!

В предпоследния си постинг, в който Ви предупредих, че ако продължите да се държите НЕПРИСТОЙНО във форума и не се държите почтително с потребителите в него, ще бъда принудена да взема мерки и Ви казах, т.е. попитах: "Ясна ли съм?!"

Аз не Ви вземам за никаква, самата Вие се представяте за това, което сте всъщност ... сори!

И когато твърдите, че съм казала нещо относно Вас, което в действителност не съм казала, то ще Ви помоля да четете и преглеждате много внимателно написаните постове от мен, както и да ги цитирате със съответния текст, защото иначе се пораждат противоречия, свързани с Вашите неверни твърдения, които са ОЧЕВАДНИ ...

Благодаря за извинението към потребителите на форума, както и към самата мен!

Желая Ви лек ден!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
petinka




Регистриран на: 02 Май 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 2:52 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

аз се извиних а вие продължавате отново да казвате какво познавам и какво не.Добре това е ваше мнение и аз нямам право да се сърдя а дали съм интелигентна или не самия факт, че се извиних показва , че съм човек който знае кога да спре а не да продължавам да споря с вас или другиго.все пак ви благодаря за мнението ви за мене помогнахте ми и то много.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov