НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:23 pm Вижте мненията без отговор
Здравейте на всички
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 17, 2010 7:36 pm
МнениеЗаглавие : Здравейте на всички
Отговорете с цитат

Толкова за никой форум не съм напирала да вляза ,колкото за тук Smile Embarassed .Както повечето събития в живота ми и този форум дойде когато имах голяма нужда от опора и направление в живота ми.Нека се представя,смятам да поостана и то доста,защото мисля че има какво да дам тук и какво да взема Smile .Казвам се Нина,всъщност Николина,но не го използвам ,казвам Нина за по кратко.Влеченията ми към окултното са откакто се помня.На 10-11 годишна възраст си купувах книжки от типа "Приложна природна магия" ,събирах съчки ,листа от дървета и въображаеми билки,дори съм се мъчила да повлияя на времето Smile ,детски глупости,стигала съм дотам дори да правя "вуду" кукли,но не за да навредя на някой а просто за да може момчето в което бях влюбена тогава да ми обърне вниманиеSmile.Сега връщайки се назад осъзнавам много неща,но тогава като няма кой да ти ги каже си стоиш невежа.
Бях намерила един форум в популярна страница,ще спестя името и,в който си мислех че ще ме разберат.Голяма грешка ,освен подигравки,оплювания и голяма доза недоверие и скептицизъм друго не видях.Изпатих си но ми беше като обица на ухото.
Успях и да си изпатя "много добре" от една ваша "колежка" пак там в тази страница.Наред с другите наредени врачки ,баячки и какви ли не.Едвам не ме докара до психиатрията с въздействията си върху мен.И както се случва обикновено при мен в такива критични моменти някой отгоре реши че трябва да ми се помогне,срещнах се с друг човек,който ме "оправи" така да го нарека и си влязох в релсите.Иначе да си бях изпсихясала до две просто.Някой път ще ви разкажа по-подробно за тази случка.Оттогава съм страшно внимателна на кой се доверявам и в какво вярвам,защото всичко може да бъде много лесно изманипулирано срещу теб.Особено ако се намираш в слаб период.

Имам нужда да говоря с осъзнати хора ,около мен 98% са като бетонни стени - нищо не попива,нищо не минава през тях,затворили са се в "добре уреденото" си битие и я се напука бетона малко,я са вдигнали врява до небесата че някой им се бърка в животеца.Сещам се тука за трите фигурки маймунки - Не чух,Не видях и Незнам.Слепи,глухи и неми.Единици са индивидите около мен с които мога спокойно да обсъждам езотериката,окултизма и въобще духовната сфера без да ме погледнат като че ли ей сега ще се обадят на психиатрията да ме приберат

Very Happy .Изключително много се радвам наистина че намерих този форум.Благодаря ви че ви има.Искрено се надявам че ще се сближим с времето и ще научаваме неща едни от други както досега виждам че е било (почти изядох форума с кориците докато чаках да ми одобрят активацията на профила Embarassed ).

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 17, 2010 8:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз като най-бърза първа да ти кажа Здравейййййййй



Тук е много хубаво. На мен ми е като едно голямо виртуално семейство Smile

Добре дошла!




_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 17, 2010 8:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добре дошли! Smile


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 17, 2010 8:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря на всички за топлото приемане! Very Happy Razz Embarassed . Валя и аз така се надявам Smile ..аъъм..някой може ли да ми обясни как се прилага изображение към поста,че нещо не правя както трябва май?..

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 17, 2010 10:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Niarra написа:
..аъъм..някой може ли да ми обясни как се прилага изображение към поста,че нещо не правя както трябва май?..


Здравей.

За качването на снимки

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 17, 2010 10:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да,в момента го чета това Embarassed не погледнах първо преди да попитам,сори Embarassed благодаря.

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 11:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Ниара!

Търпението винаги се възнаграждава, въпреки неприятната част от преживяванията през времето, в което тече самото...търпение. Cool Very Happy

Как иначе бихме си научили тук на Земята уроците, за които сме дошли?! Confused Rolling Eyes

А иначе ммонооого меко и деликатно си се изразила за "98% бетонни стени" - повече са, 99% са - по доказана статистика. Както и за "пердаха, т.е. пребиването" ти в онзи форум, за който споменаваш - мисля, че се досещам кой е, тамошната традиция е такава...?! Confused Razz

Аз бях определила тези въпросни проценти и без статистиката, ама попаднах на данни в нета, от които видях, че е вярно това, което хващат моите изтерзани сензори.

Казвам изтерзани, защото няма по жестоко и кошмарно нещо да виждаш шествието на бруталното човешко невежество и тотална изродия... Confused Rolling Eyes

Аммммааа...като съм си избрала в това прераждане да присъствам в отрязъка на времето, в което се преобразува Живота за Новата Епоха - ще си сърбам попарата, няма къде да ходя.
Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 12:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Здравейте Селена! В интерес на истината първите проценти които исках да кажа бяха 99 Very Happy,после реших да "омекотя" малко цифрата,но както казва един мой приятел - което си е така,така си е.

А индивидите от онази страница и форум някой ден ще си получат това което заслужават.Не е моя работа да ги мисля,има си кой да се погрижи за тях когато му дойде времето.Снощи правих едно упражнение което една друга потребителка - Диди беше постнала тук,ставаше дума за прошката.Списъка наистина беше доста дългичък Embarassed ,бях ги включила и тях.Така че аз "сметките" съм си ги "разчистила".Ама прекалено много време им отделих.

И така.Благодаря още веднъж за милото посрещане.Ще се виждаме често тук Very Happy

_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 12:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей Niarra, добре дошла!
Когато прочетох за тези 99% си помислих "Е стига де, не може да е толкова критично". После се замислих за моите приятели и познати - с колко от тях мога да си говоря за нещата, които дискутираме тук, без да ме помислят за куку или да ме дарят със снизходителна усмивка. Един? Двама? Може би трима... И това е. Повече няма! А познавам доста хора все пак..
Така че твоята констатация май наистина е вярна. Явно толкова ми е било спокойно тук, че съм приемала подобен вид общуване за нормално и изобщо не съм забелязала масата скептици и спящи около мен. Надявам се и при теб да е така Smile Та отново - добре дошла Smile

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Niarra




Регистриран на: 16 Ное 2010
Мнения: 73
Местожителство: Бургас
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 12:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей радеа! Smile .Точно така става - снизходителната усмивка и недоверчивия поглед,знаем ги ние тези работи Very Happy .Макар че аз съм имала случаи,един от тях беше това лято когато работех на морето.Имаше една колежка от отсрещния магазин,цяло лято бяхме здравей - чао,само много общи приказки,и един ден в края на сезона бяхме седнали на пейката пред магазините когато тя отвори темата за енергията и вибрациите идващи от конкретни хора,как ги усеща и съответно усеща и привличане или отблъскване от насрещната страна Shocked Very Happy .Викам - каква стана тя,цяло лято да не те усетя Very Happy .И като се започнаха едни разговори за аури,за Космоса,за енергийните вампири и какво ли още не Very Happy .Та някой път незнаеш откъде "ще ти дойде" Smile


_________________
Нищо в живота ни не се губи,просто се връща в друга форма и смъртта не е край, а ново начало.

Когато ти се струва че си стигнал предела си то ти ще си постигнал само половината от това,на което си способен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 18, 2010 4:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А аз пак ще си кажа думичките: в Живота нещата просто се...случват! Cool Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov