НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Апр 20, 2024 6:08 pm Вижте мненията без отговор
ПОДСЪЗНАТЕЛНИТЕ СЕКСНАГЛАСИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 3:49 pm
МнениеЗаглавие : Re: ??????????????? ???????????
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
ОБЛЕКЛО ЛИ КАЗАХ?! Май съм се объркала нещо ...
Всъщност вие имате ли какво да кажете по тези въпроси?!
Разкажете нещичко, ако имате желание все пак ...
Не мислите ли, че по настоящем лицето на човека /особено това на жената!!!/ се крие в отходните му отвърстия ...
МНОГО ОТВРАТИТЕЛНО И ЦИНИЧНО СЕ ИЗРАЗИХ, НАЛИ?!

Не, въобще не сте се изразили неприлично. Знаете ли, спомням си че миналото лято (но не в този форум) ни бяхте разкрили една малка тайна... за един китайски термин ставаше въпрос, свързан със сексуалната енергия. Моля ви не си мислете, че ви предизвиквам да я разкривате отново. И нямам за цел да дразня останалите като им разпалвам любопитството. Можете да ме изтриете, ако твърде много си позволявам. Crying or Very sad Neutral
А по темата смятам, че голотата е нещо много лично и може да се показва само на любимия човек и на никой друг.
Не понасям и прашките и никога не съм носила – за мен те не са нито красиви, нито хигиенични и много по-лесно се настива с тях. Смятам че е много по-добре някои части от тялото да останат колкото се може по-прикрити от чужди погледи. Wink
Някои оттук може и да ми се изсмеят, но ще ви кажа че не си падам и по нудистки плажове и никога не бих отишла на такъв поради много съображения. И много добре знам, че не всички, които се пекат там, са отишли за да се почувстват по-освободени и разкрепостени, но и за да се заглеждат в останалите от противоположния или същия пол (че къде другаде ще имат тази възможност!) Е, аз на никого не бих доставила това удоволствие (не че съм толкова интересна за гледане, но все пак)
Защото съвсем не е задължително да се намираш на нудистки плаж за да се почувстваш част от Природата и от безкрайния Космос въобще. Не съм извънземно, но така разсъждавам. А пък кой както иска така да ме възприема. Rolling Eyes Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 5:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Позволявам си да вмъкна малко хумор в темата/дали наистина е само в кръга на шегата или има доза истина,оставям на другите да преценят/.В едно популярно тв.предаване с открити ефирни телефони за мнения на зрители един господин се произнесе защо сега младите жени ходели много разголени по улиците.Цитирам/проближително/:"Ами няма мъже,това е.Едно време нямаше такива работи/за облеклото-б.а./,ама имаше мъже."Ето къде бил "ключа от бараката"/само да не се засегнат тук присъстващите от силния пол,това беше мнението на един случаен мъж,аз лично не го споделям/.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 5:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не се притенявай Laughing То мьже колко искаш ;Мьжкарите са на иэчеэване Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 5:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Здравей,добре дошъл във форума.Аз не се притеснявам,а и това не ме вълнува особено.Може и да са на изчезване по всякакви причини-соцоално-икономически,може да е някакъв еволюционен процес,изразяващ се в размиване на разликата нешду половете,касаещ също и жените,не знам.Просто бях включила тв. и изказването на зрителя попадна точно в контекста на последните мисли по темата,та реших да подходя малко откъм веселата страна,без да се отклонявам от същината на нещата.
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 9:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
"Ами няма мъже,това е.Едно време нямаше такива работи/за облеклото-б.а./,ама имаше мъже."


Както тогава, така и сега има мъже ... говорим за физическо тяло, нали така!

А когато някой мъж си позволи да говори по този начин и то пред голяма, обществена аудитория, е много съмнително дали и той самия е "мъж", т.е. дали е маниак, перверзняк или друг някакъв "-як" сексуален ... или пък несексуален ... обикновено подобни "мъжкари" се изразяват именно така - компенсират липсващото в себе си или пък се стараят да привлечат феромона на някоя дама с твърде повишено либидо ...

А знаете ли колко са отвратени мъжете от разгулното и разголеното поведение и състояние на жените?!

Говорим за ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ ... нали?!

Тук не става въпрос за болни представи, породени от болните фантазии на болни мозъци ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 9:49 pm
МнениеЗаглавие : Re: ??????????????? ???????????
Отговорете с цитат

reveta написа:

Защото съвсем не е задължително да се намираш на нудистки плаж за да се почувстваш част от Природата и от безкрайния Космос въобще.


Великолепно, прекрасно казано ... Браво, Ревета!

Ето ... това е истината!

Останалото е просто умопомрачение на хора, които мастурбират умствено ... във всички направления ... сори ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 9:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ама аз нали това малко по-нагоре обяснявах.то не е само до мъжкото съсловие де-не гледат душевната красота а в по-вечето случаи гледат външната.за съжаление външната е толкова променлива величина че много късно го осъзнават това.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 9:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Правилно казано ... така е.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 10:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
А когато някой мъж си позволи да говори по този начин и то пред голяма, обществена аудитория, е много съмнително дали и той самия е "мъж", т.е. дали е маниак, перверзняк или друг някакъв "-як" сексуален ... или пък несексуален ... обикновено подобни "мъжкари" се изразяват именно така - компенсират липсващото в себе си или пък се стараят да привлечат феромона на някоя дама с твърде повишено либидо ...[/b][/color]


Така е,то си му личеше по тона и по гласа.Честно казано ми е трудно да си представя,че може да привлече по този начин жена,ама знае ли се...може пък сходното да привлича сходно,каквото повикало,такова се обадило.Някои хора го считат за много печеливша норма на поведение...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 10:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Именно ... сходното привлича сходното ... това е.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 5:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
И помислете си само ... това са бъдещи майки!!!
Пък за "бащите" какво да кажа ... ми кажете вие, дееее ...

Да, бъдещи майки, които дори не знаят със сигурност кой точно е бащата на детето им. Wink Ами не е ли така пък?
А за бащите какво да ви кажа. Не всички са еднакви. Има и много отговорни и супер безотговорни. Но най-лошото е, че колкото по-свестен е един баща, толкова повече правилата в тая държава са против него. Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 5:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А когато някой мъжки съвсем съзнателно и целенасочено си изберат да бъдат "самотни",т.е.подчинявайки се на повика да имат на всяка цена деца,без бащата до себе си,защото или не са намерили "подходящия",достоен за тази роля,или той си има друго семейство,или считат,че такъв въобще не им е нужен в живота ще се спрвят и без наличието му.Не върявт ли против интереса на децата си.Ние им се възхищаваме,за силата да поемат отговорността си и тежкия кръст - материални трудности,изправяне срещу враждебността и неразбирането на обществото,институциите и понякога на най-близките им.А всъщност това не е ли вид егоизъм,но маскиран в "благородна" проява?
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 7:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Познавам много такива майки!

Външно демонстрират своет опревъзходство над мъжете, а вътрешно лееят напразни мечти да се сдобият с някой, който ще им бъде поне дружка в живота!

А когато надникна в душите им там цари пълна пустош, озлобление, омраза, завист, ревност, надменност ... просто да се "удавиш" в тях.

А децата им са раздразнителни и агресивни, и много често плачат, като се опитват да налагат по един или друг начин мнението си, желанието си ... и странно защо приличат досущ и само единствено на майките.

Като казвам приличат, значи са абсолютно синхронни с тях на всички нива.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Нед Май 06, 2007 8:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 7:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Без да искам съм изтрила оцветяването на буквите в цитата. Я ме коригирайте. Wink Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy А пък аз,понеже временно ми се налага да ползвам превод от абв.,от бързане не съм коригирала - вм."майки" излиза "мъжки",вместо "Маг"-"Мъж"/смешно,ако не се оправи навреме/.Случва се.
Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov