НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 9:42 am Вижте мненията без отговор
На добър път на новия форум !!!!!!!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 01, 2007 1:11 pm
МнениеЗаглавие : ?? ????? ??? ?? ????? ????? !!!!!!!!!
Отговорете с цитат

Very Happy Здравейте и от мен! Вики е истинското ми име, но иначе ме познавате като алайа... Wink и понеже имаше някакъв проблем с регистрацията ми като алайа реших да си ме наричате с истинското ми име през новата година и във новия форум! (Да започнем на чисто както се казва Smile )
Честита да ви е новата 2007-ма ! Искрено желая на всички вас тази да е по-успешна и по-добра от отминалата... и да съумеете да застанете високо над дребното и нищожното, което често ще ви застава на пътя! Но преди всичко здраве да е... и 2007-ма да ви донесе това което 2006 не успя!
Cool
На добър път на новия форум и на всички потребители в него !

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 01, 2007 1:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ЧЕСТИТА ДА Е И НА ТЕБ, ВИКИ, 2007 ГОД.!

Благодаря ти за добрите пожелания и нека те се завръщат стократно при теб! Very Happy

Що се отнася до "дребното и нищожното" то винаги стои на пътя ми, не "често" ... но това нито ме тревожи, нито ме хвърля в някакъв смут! Wink

А защо пък да не си Вики?! Добре звучи ... Smile


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Яну 04, 2007 3:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 02, 2007 7:49 pm
МнениеЗаглавие : :)
Отговорете с цитат

Cool Опитвам се и аз да заставам над дребнавостта и примитивизма, които срещам навсякъде... понякога успявам, друг път ми коства адски много нерви, но си пожелавам по-честичко да успявам Wink ... ще дерзая... Да Видка си ми е рожденното име, а приятелите си ме наричат Вики... няма от кого да се крия... Smile това съм си аз...

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 03, 2007 12:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма лесни неща! Просто всичко е плод на правилното разбиране, а как ще преодоляваме личните си характерови слабости, то това вече си е една твърде деликатна тема, която няма нито начало, нито край ... Rolling Eyes

Но щом сме избрали да се родим тук, на тази планета, в тази държава, в тези семейства и сме си избрали някакъв път в този си живот, значи ... има защо?! Значи има някакъв определен подсмисъл във всичкото онова, което ни се случва ... Smile

По духовната стълбица човек върви и се изкачва най-трудно! Затова има толкова много хора, които са се отвърнали от чистата духовност, защото ги мързи безбожно, ... но тяхна си работа и техен си е избора! Rolling Eyes

Ние просто продължаваме! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
valeria-anita




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 49
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 04, 2007 1:26 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ??, ?? ?? ??????? ???
Отговорете с цитат

Здравейте. Тъжна беше моята равносметка от другия форум и чак сега забелязах, че дори съм изпуснала коледните пожелания Confused . Няма да се връщам назад и да Ви поздравявам на патерица - радвам се на новото начало (дори малко привидно), с което започва всяка нова година. Така, че за мен е чест да Ви поздравя всички с настъпването на 2007 година, нека всички сме добре дошли отново и след равносметките да начертаем план за по-успешна борба със себе си и проблемите си и нека пожеланията за по-добър живот да не си останат само пожелания. И понеже Viki се чудеше стават ли чудеса ще докажа веднага, че стават и за мен това стана сега: първо, че ви намерих отново тук и второ, че с помощта на tiana и на Вас, Маг Селена и Маг Живин се разминах с една голяма глупост: бях се заинтересувала много от т.нар. "медальони на Джуна", четох и доста хвалебствия за тях, но не можех да отделя в момента тези пари и виж какво нещо, не са кой знае колко много и не съм закъсала толкова, но сякаш някой ме е пазил! Tiana ми напомни какво ме е пазило Smile . Хайде сега иди не вярвай в чудеса! Желая ви всичко хубаво!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 04, 2007 6:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря от името на всички, valeria-anita! Радваме се, че след кратката "заблуда" успя да се ориентираш бързо къде сме всички ... Добре дошла отново при нас!

Само да не се обидиш от това, което ще ти кажа! Искам да те помоля да не привнасяме в нашите форуми, както и сайт,"духа" на така наречените "Чудеса"!

Там всичко приключи и просто не ни интересува какво става с когото и да било от въпросните "тамошни" представители!

Нека си гледаме нашите неща и да не надзъртаме какво правят комшиите "под юргана"! Ами ... то това пък си е тяхна работа - да правят каквото си искат!

Важното е да нямаме всички метален привкус в устата, когато се логнем във форумите! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
valeria-anita




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 49
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 10:31 am
МнениеЗаглавие : :)
Отговорете с цитат

Това е добро предложение и аз ще се съобразя с него. Да започнем начисто Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 10:49 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, valeria-anita. Аз съм tiana, т.е. бях.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 2:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добре е, че я предупреди, reveta, защото иначе имаше да се "пули", коя си и откъде си "прелетяла" ... Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
елиза




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 20
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 4:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Привет и от мен на всички. Very Happy
Няма да надзъртаме "под юргана на комшиите",но просто е болно,когато някой се намърда на стола ти...Но да са живи и здрави-всеки си носи кръста,нали?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 6:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аааа ... не се притеснявай за стола, Елиза, аз съм им го отстъпила съвсем доброволно, при това с голямо удоволствие и тотално облекчение ... Нека си го ползват със здраве, дано да не си го счупят само! Laughing

Ама наистина, нека да не ги коментираме ... нямам никакво желание за това! Още повече, че в самото начало не биваше да се съгласявам да участвам в тази "покъртителна"история там! Rolling Eyes Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 10:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ааа...с това не съм съгласен,Маг Селена!Ако не беше "оня сайт",нямаше да се срещнем Smile

Всяко зло-за добро!Или както съм си го ъпгрейднал:"Всяка слабост-предимство!Всяка грешка-щастливо стечение на обстоятелствата!" Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 10:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Наистина ... AUDAN Sad , ами прав си ще знаеш! Smile

Така е ... нищо, че качих два диоптъра за няколко месеца от висенето ми на компа! Cool

Всъщност аз затова избрах и този така приятен, и галещ окото цвят за нашите форуми и сайт! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 06, 2007 12:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Откъдето сме "прелетяли" всички, няма смисъл да назовавам по име мястото. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 06, 2007 7:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само "ние" си го знаем, нали! Wink Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov