НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 2:19 am Вижте мненията без отговор
КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ТОЗИ ФОРУМ?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само да не ме ядосват ... ще броя не до 10 - както ме учеше баба ми - ще броя до 1000 преди да избухна ... в настъпление, разбира се! Кикикикикики ....

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy За до 1000 се иска голямо търпение,аз ако успея да го направя в подобен случай сигурно направо ще забравя за какво е ставало въпрос доkато ги преброя.
Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 10:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ми то и аз на туй се надявам де ... пък може и да заспя, докато броя ... то си е цяло мантруване ша з,наш!

Току-що засякох, че и нашите потребители следят темата - естествено пак зад завесата - ама си мълчат ли мълчат ...

Няма никаква активност по писането ... мхм, мхм, мхм ...

Не искат да
... искат само да четат ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Нед Май 06, 2007 10:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 10:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile По-добре да четат,отколкото пълно отсъствие.Пак се научава нещо,а и може би обмислят отговорите си,което не е лошо.Някои говорят по-малко,но казват по-ценни неща.Аз най-много бърборя тук-вижда се по броя на мненията,не знам дали е добре или зле, количеството не винаги е качество,въпреки,че натрупването му води до изменение/уж качествено/в момента имам и физическата възможност да съм по-често на линия.В друг период сигурно ще съм като другите-с по-редки появи,а страшно ще ми липсва.
Sad Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 10:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така е, разбира се ... ми ще ги очакваме да се включат ...

Хм ... ще крадеш от работното време и пак ще пишеш, /както парвим ние с Пенка/ - няма да надничаш в никакъв случай само иззад завесата, знам те аз тебе!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 10:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ха ... изчезнаха ... сигурно вече им се е доспало, значи!

Изморили са се.

Ми хайде, нощно птицо, и ние да си лягаме!

Лека и спокойна нощ от мен ... и до утре!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Няма да мога да се въздържа,ако трябва и нощем ще го правя.Въпреки,че друго си е едновременната комуникация.Лека и спокойна нощ!
Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 11:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

оппа среднощтната птичка се прибра от хайманосване и бърза да се включи Laughing Laughing Laughing аууууууууууу ама направо ме накарахте да изтръпна с началните питанки Маг Селена по тая тема.направо се ошашках че няма да има вече форум , а на мен толкова ми е добре тук докато си пиша с Вас Маг Селена,Маг Живин и всички "активисти" Laughing от форума.не че да лаская форума,но аз и преди из другите теми съм споменавала че откакто попаднах тук/което според мен едва ли е никаква случайност -вече съм твърдо убедена че тук си ми е било мястото/се чувствам много спокоен човек-а толкова много ми липсвоше дори и частичното отпускане на душичката/,винаги има какво да науча, над какво да се замисля, а и какво да попитам за което винаги се намира и човек който да ми отговори абсолютно разбираемо и "смилаемо"без заобиколки и директно.ако имах на работа и аз "голям бял камък с интернет" щях да пооткраждам време и да се включвам и аз през деня.за съжаление се прибирам доста късно от работа но въпреки това първата работа е да вляза директно във форума и да видя какво ново има.признавам си понякога че съм от четящите само,но се притеснявам дали няма да сгафя в някоя тема докато си давам мнението,но обещавам че вече няма да се скатавам-все пак няма безгрешни хора нали??? Embarassed
вече съм спокойна и доволна че всичко си е добре и ще мога след малко и аз да се паркирам хоризонтално по пижама и да броя ония 1000 овце/нищо че още на 10 ще съм в приказката на сънищата/ Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 11:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Не греши само който нищо не прави,и да сгафиш,ще ти простят,а и ще си наясно покрай гафа "къде си".Едно е да сгафиш без умисъл,друго е да съботираш,да провокираш и да се заяждаш,както го правеха някои,но ги разконспирират и си получават ответното.А ти не може да сгафиш,убедена съм.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 11:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аз не съм от хората които обичат да провокират или да казват на черното че е бяло.ама за гафовете съм по-напред с материала Laughing Laughing Laughing толкова весел гаф направих,че в момента излиза че говоря задочно/нали още не съм родена/подмладих се с 30 годинки Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 11:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Еее,това не се брои за гаф.Пък и малко да ни стане весело."Важна е идеята",казваше един учител по математика,понастоящем директор на един известен техникум в София,като решавахме сложни задачи и нямаше време да ги изкараме до края,а само се посочваше верния път на алгоритъма.А идеята щом е вярна,другото се намества.
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 2:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Майййй ... ще трябва да ви се извиня на всичките, дето съм ви стресирала ... изобщо не допусках /като нормален си човек, а не като ясновидка - нямах време да ясновидствам, когато ми дойде идеята да пусна темата!!!/, че ще се разтревожите чак толкова много, че бихме могли да затворим форума ...

КАК МОЖА ДА ВИ ХРУМНЕ ПЪК ТОЧНО ТОВА?!

Миииии ... извинявайте, де!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 3:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Няма нищо.Мислехме да няма проблeми от страна на някаква "нелоялна конкуренция",финансови проблеми или разочарование заради "тишината на неразбирането от масовия непртребител" и загуба на усещане за смисъл от поддържането,не на последно място просто умора и недостиг на време,разконцентриране от текущите задължения и куп подобни причини,каквито и да са бихме проявили разбиране.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 5:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ВСИЧКО ТОВА ПРОСТО Е ИЗКЛЮЧЕНО като вероятности!

Но поведението ви е достатъчно красноречиво за самите нас - НИЕ СМЕ ВИ НУЖНИ!!!

Както и вие на нас.

Така и ще бъде!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 8:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аз не съм си мислила че хоп и ще приключите форума,но се притесних че заради някой "колеги" или разхождащи се и досаждащи из форума сте решили да си починете малко от нас. Embarassed
а ние наистина имаме нужда от Вас било то във форума или........ Вие знаете как Laughing /поне за мене де/.
няма да се предаваме без бой на конкурецията я-тука в нашия си форум сме си добре и добрички Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov