НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 12:47 pm Вижте мненията без отговор
КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ТОЗИ ФОРУМ?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 8:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Божжжееееееееееееее ... Танчето, каква конкуренция е това?!

Хора, които се изживяват и вземат твърде на сериозно, това просто са тотално заблудени хора! Те по този начин губят своята истинска същност и предопределение, защото не знаят кои са, за какво са тук, къде са всъщност ... и какво по-точно правят!

Нещата от живота не са просто така праволинейни, както МИСЛЯТ някои, а проблема им е наистина в мисленото ...

Знаете ли, че крия йогите издадоха една книга от Ю Джи Кришнамурти, която е много простичко написана и разбираема както за теб, така и за Кати?!

Книгата се казва "МИСТИКА НА ПРОСВЕТЛЕНИЕТО" и се разпространява само от криябаните и между тях! Отделно те могат да я продадат на хора, които са пробудени, и които действително биха разбрали за какво иде реч в нея!

Това не са бълвочите за "разпличкания окултизъм в разпличканите и заблудени мозъци" на така наречената "конкуренция от феномени" ... или подобните тям ...

Ако я прочетете, просто ще останете изумени от всичкото това, което ще научите, защото не аз, не най-различни нещастници, дето си въобрязават, че са някакви са там феномени, вършим ЧУДЕСАТА - ще видите, че просто се случват по един твърде невероятен и необясним начин ... и могат да се случат на всеки ... защото това е един съвсем нормален процес от живота ...

Ю Джи Кришнамурти описва целия този процес как се е случил с него ... книгата просто е взривяваща!

Изпратих вече на Аудан и Пенка по един екземпляр!

Ако проявите интерес и желание да се сдобиете с нея, просто ми пуснете по едно ЛС - за допълнителна информация!

Такова нещо не бива да се изпуска ... книгата просто е БЕЗЦЕННА и мисля, че ще можеш да си позволиш да си я закупиш и ти Танчето ... не е скъпа, но тук няма да кажа цената й - веднага "конкуренцията" ще направи някои тъп номер пак ...


ВСЪЩНОСТ ИСТИНСКИЯ ЖИВОТ НЕ ЕДНО БЕЗДЪННО ОТ АЛЧНОСТ ОКО С ТЪРБУХ И БЕЗДЪНЕН ДЖОБ ПОМЕЩАВАЩ НЯКЪДЕ ТАМ ЗАД ТЯХ, В КОЙТО АЛЧНОТО ОКО ИЗСИПВА ПРИДОБИВКИТЕ СИ - живота не е жалката и масирана реклама на "нещастниците ИМИТАЦИИ наречени феномени", чрез който някой си пълне джоба и гушата, както и самите те го правят покрай тези някои ...

Животът е естесвената интелигентност на природата, където нещата стават без очаквания и жалки напънации, и жалки заблуди ... без конкретизациите, че "АЗ МОГА" да изцерявам, да ясновидствам, да правя какви ли не чудесии /не чудеса/ ... това просто са измами и нищо повече!

За каква конкуренция става въобще въпрос???!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 9:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

соред тия "колеги" Вие сте им голяма конкуренция и то именно заради това че сте прями,интелигентни и най-вече много търсени личности.те не могат да проумеят колко се излагат понякога и то с много глупави ситуации докато си проявяват "способностите"./поне ми е направило впечатление докато гледам една телевизия в която се надпреварват да "бъдат полезни на хората"/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 9:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всичко е толкова комерсиално, та чак ми се плаче ...

Та тези неща може да ги постигне всеки човек ... вярно, че пътищата за постигането са различни и всеки ги постига по различен начин, но когато ги постигне може сам да се справя с проблемите си ... това е целта на нашето съществуване, на нашия живот ... а не бясна надпревара чрез долнокачествени реклами кой е по- по- най- от този или онзи "феномен" ...

Няма "феномени" ... има просто естествен израз на нещата, естествен ход на живота, естествено развитие и ... нищо повече ... просто трябва да се научим да разбираме тези процеси в нас и извън нас ... нищо повече ...

А за да се научим да ги разбираме просто трябва да следваме Духовните Учители, които могат да ни дадат някакво понятие за тях, някаква насока ... по един или друг начин.

И ако не можем да ги разберем веднага, то със сигурност ще ги разберем в един малко по-късен етап на личното ни развитие ... важното обаче е, че ще ги разберем по някакъв начин ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
toncheva9001




Регистриран на: 14 Май 2007
Мнения: 9
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 3:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Форума е невероятен, хората които са го създали този сайт също и най вече че отговарят на належащи на хората проблеми и касаещи техните чувства, емоций, надежди, мечти и т.н. Аз много се зарадвах като прочетох за билките, за кашлица - най вече заради моето малко момченце БЛАГОДАРЯ ВИ! Форума наистина е полезен за хора които се нуждаят от помощ. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 4:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И ние Ви благодарим!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
magdaj




Регистриран на: 31 Дек 2006
Мнения: 90
Местожителство: Стара Загора
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 8:06 am
МнениеЗаглавие : ??????? ??????????? ?? ??????
Отговорете с цитат

Да ! На мен лично форума ми допада колкото и хапливи понякога да са отговорите на маг Селена.Разбирам я и като жена и като човек , е като маг не мога разбира се защото нямам нейните способности .На мен специално ми е помагала с отговорите си в много критични моменти за което съм и много благодарна .Когато човек изпадне в някаква дупка от живота си е нужно някой макар и от далеч да му подаде макар и малка сламчица, малък лъч за който да се залови ,за да се спаси , ако е рекъл Бог разбира се !
Затова призовавам затруднените хора , хората които не могат да вземат някакво решение без някой да им посочи пътя , да ползват форума и се възползват от този лунен лъч Селена!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 11:44 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ти, magdaj, но ако мнението ти е точно такова, каквото си написала тук, то не разбирам тогава защо търсиш помощ от хора в Чудеса.нет, които виждам са ти отговорили твърде елементарно, абсолютно некомпетентно и ... бих казала НЕВЯРНО?!

Може би защото са прекалено емоционални, изпълнени с желания за блясък и слава, изпълнени с неопределени и неконтролеруеми чувства ... на които можи би ти синхронизираш, на които ти резонираш???!!! Или пък те на теб ... то смисъла е двустранен.

Това не ме обижда, не ме разбирай погрешно, това ме боли, защото виждам, че хората, които са ти дали отговора, първо не са наясно с материята, която се опитват да коментират, и второ - те не ти дават абсолютно никакво просветление, а вкарват човека в дебрите на най-големите заблуждения и заслепения ...

А ТОВА ПОНЯКОГА МОЖЕ ДА СТРУВА НА НЯКОГО НАЙ-МАЛКО ЗДРАВЕТО ... ИЛИ ЖИВОТА МУ!!!

Жалко ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
magdaj




Регистриран на: 31 Дек 2006
Мнения: 90
Местожителство: Стара Загора
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 12:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да ! Аз не мога да говоря това което не мисля , аз съм винаги себе си, точно за това защото не мога да бъда хамелион много често съм изпадала в в такива трудни ситуации , че съм била нежелана и отхвърляна, Да ! Ровя се из Чудеса , нали и Вие от там дойдохте, нали Вие бяхте тази която крепяхте този сайт, а и те сега много добре импретират Вашето отсъствие като показват Ваши статии , може би това е играта на зарибяването, може би , кой знае но вече ми се изясниха много неща ,...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 12:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Браво на теб ... трябваше да се сетиш много по-отрано, че е точно така ...

Че аз поддържах този сайт, че аз буквално го създадох, че ме интерпретират, че показват мои статии ... ДА НЕ КАЗВАМ, ЧЕ НАПРАВО МИ ГИ КРАДАТ ...

Да, именно за зарибяването става въпрос ... явно затова ме и използваха, а де да бяха само те ...

Аз затова си направих и сайт, и форум, в които да казвам това, което мисля и виждам по дадени въпроси!

И които да контролирам и "подреждам" лично аз самата ... сигурно това си и разбарала, за което се радвам!

Остани със нас ... бъди с нас, защото тук има живи диалози, живи приятели и ... най-важното разбиращи и неограничени в умовете си хора!

Така ще научиш много повече неща за всичко онова, което те интересува ...

Затова те и поканих да дойдеш при нас, ако си спомняш още в самото начало ... нали така?! Значи съм преценила, че си една от нас ...

Желая ти лек ден!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
magdaj




Регистриран на: 31 Дек 2006
Мнения: 90
Местожителство: Стара Загора
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 2:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за разбирането! Чувствам се унизена , но не и предадена!
Аз наистина открих във твоят сайт това което търсих!
Надявам се за в бъдеще да преоткрия себе си чрез Вас , да стана по истинска и силна и да допренеса нещичко и за Вас създателите на този чудесен форум!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 10:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Възприемам този форум като една отворена врата на гостоприема къща, в която можеш да влезеш и да си поговориш със стопаните.Те ще те изслушат, ще можеш да чуеш мъдър съвет, или просто да си побъбриш с приятели, да чуеш нещо и да кажеш нещо, което по изключение не е свързано с избори, заплати,пенсии, цените, тока и т.н.Можеш да си сред приятели, или поне - съмишленици и хора, които също като теб искат да поемат по ПЪТЯ.Къщата е наистина гостоприемна, но това не значи, че е бардак или механа.Ако в моята къща /или офис/ влизат така безцеремонно и ми се правят на велики, не знам дали бих имала тези нерви и чувство за хумор, като стопаните тук /не знам дали някои хора са наясно със способностите на един хакер да проследи точния физически адрес на крайното IP устройство - в случая елементарно и незащитено домашно PC под Windows XP/. Написаното тук е не дотам тънък намек към някои от влизащите във форума с различни имена, но все с една и съща нагласа.Лека нощ! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат







Пенка ... едва ли бих могла да го кажа по-точно!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 5:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Че промива мозъци и насажда омраза към враговете си ,които са само нейни- психо сектантка с раздвоение на личноста и изкривена представа за време и реалност
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 5:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Напротив,научихме се да не мразим.И твоята отрова ще те отрови теб първо,жалко за младостта ти.И нашите мозъци не могат да се промоят лесно,много са пълни и бая труд ще трябва.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 5:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само като си представя колко "приятели" на ********** четат тези постове Laughing Laughing Laughing Laughing Щте се разплача от смях
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov