НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 11:33 am Вижте мненията без отговор
КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ТОЗИ ФОРУМ?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 5:22 pm
МнениеЗаглавие : ????? ?? ? ???????? ?? ???? ??????!
Отговорете с цитат

Бихте ли споделили - все пак - какво наистина ви е мнението за този форум?!

А и не само това ...

Дойде времето да си кажете какво ви е мнението и за феномените, които го водят и отговарят на въпросите ви в него?!

Допада ли ви, удовлетворява ли ви, помага ли ви, дава ли ви решения на проблемите този форум?!

КАКВО ВИ ДАВА ИЗОБЩО ТОЙ ... ако наистина ви дава нещо?!

Помагат ли ви изобщо тези феномени във форума - нищо, че са 1-2-ма ...

И помнете, че от отговорите ви зависят много неща ... затова нека бъдат абсолютно ЧЕСТНИ И ИСТИНСКИ!!!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Авг 06, 2008 2:23 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 6:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Този въпрос ме поразтревожи.Какви неща да зависят?
Да,определено лично на мен ми е помогнал,казвала съм го не веднъж тук.С това,че намерих отговори на много неща конкретно за живота си.Не говоря за пряко решаване на някакъв проблем,от тези,касаещи разделите с конктертните въпроси,където се пита директно.Имам предвид осъзнаването на случващото се в живота и неговото обяснение и приемане.И собствено духовно развитие,доколкото съм способна на такова въобще.И срещата със сходномислещи хора,каквито в живото обкръжение по-трудно се намират/или пък не се показват като такива пред всеки/.За мен феномените тук не са просто феномени,а мъдри и по-знаещи хора,нагърбили се с не леката задача да ни посочат пътя,без да ни го натрапват насила и да ни дадат да разберем,че всичко останало е в наши ръце.Включително и избора дали да се възползваме от феноменалното при решаване на проблемите си,или сами първо да потърсим в себе си причинно-следствените връзки и да си изясним какво точно искаме от живота.И да си "сверяваме часовника" дали сме на прав път,къде сме,докъде сме,как сме,да се вглеждаме в себе си повече,да възприемаме и другите по нов начин.Не на последно място и обмена на познавателна информация за света,не че такава няма навсякъде.Признавам си,че се чувствам поласкана,че имам възможност да общувам с феномени/и те с мен/,но не искам да гледам на тях като на хора,които са насреща със способностите си да ни "дундуркат" като се сблъскаме с някакъв крещящо неприятен за нас проблем,поне не прако.Изкушението е много голямо,но знам,че не сме само за това във форума постоянните потребители.Задоволяваме естествено наши потребности.Но не просто за някаква комуникация - за това си има други форуми,клубове,чатове и т.н.,целта не е да си дрънакме ала-бала,дъра-бъра.Който се намира с тази цел,отпада.Не,че сме нещо по-умни и по-специални от другите,просто си имаме специфични цели и потребности.Още много неща мога да кажа,но в момента ми е трудно да ги формулирам,надявам се,че другите ще допълнят каквото трябва.
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 6:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Този форум и Вие - Маг Селена и Маг Живин станахте част от живота ми!Не знам дали е за добро, или - не, често ме е страх, че всичко това ми се превръща в опора /патерица, на която се подпирам честичко/ и така свикнах да разчитам на нея, че не знам ...При всички положения беше много полезно - отвори ми очите и за други неща, и за друг начин да възприемам света, хората, взаимовръзките между нещата.Когато започнахте в предишния форум да пишете по сходен начин -аз Ви попитах дали е на прощаване?Сега май пак е така.Разбираемо е.Вие ни давате всичко, а не получавате нищо освен въпроси и още въпроси.като поразясните нещо - от него пък следват още хиляди въпроси и т.н. Сигурно е много уморително и неблагодарно.Да не говорим пък за тоталното неразбиране, провокациите, заяжданията и т.н.Така, че искам само да кажа, че Вие ни дадохте достатъчно и можем само да Ви благодарим!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Оооооууу, оооуу, оооуууу ... не се страхувайте или пък опасявайте, че ще закрием форумите, хей!

Само си сверявам часовника с вас, за да видя - все пак - дали съм на прав път!

А когато се изморя знаете, че си го казвам и ... се пльосвам да си медитирам или там ... чета, или почивам под някаква друга форма!

Честно казано - ще си призная. Ми хората непрекъснато ми крадат идеите, темите, а дори и статиите /под най-различни форми разбира се, или пък го правят директно, щото се изчерпват много бързо и се страхуват хората да не загубят интерес към тях!!!/, та ... реших и аз да си "пооткрадна" нещичко ...

Тъъъъъ ... видях темата в оня форум иииии ... нали ме разбиратееее ... маллллеййййй ...

А сега няма да ми смеете, щото пък ще имаааа

Никога няма да ми омръзне да говоря или пиша на тези теми ... ще го правя до последния си дъх!

А сега няма ли и другите да си кажат - все пак - мнението за форума?!

Обещавам, че няма да ги , а ще ги

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Купонът продължава! Very Happy Laughing Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А как иначе?!

Ха ... в никакъв случай няма да се предаваме ... без бой!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ох,успокоихме се,че малко се поуплашихме,да не са изникннали проблеми,или пък че сме малко активните хора тук.Въпреки,че количеството не егаранция за качество/не искам да засегна някого/.Оттатък си поддържат интереса и има голяма посещаемост,предполагам защото им се дава възможност да си питат на воля за проблемите си в подробности,но колкото повече питат,толкова по-незадоволителни и уклончиви са отговорите,освен това на един въпрос някои получават противоположни отговори от различни хора и това сигурно ги обърква окончателно.Иначе може би хората се вълнуват от едни и същи теми в областта на духовното, но търсят по-лесни и достъпни начини за интерпретация и това им се предоставя в подходяща за смилане форма.Може би малко се бъркат нещата-езотерика,религии,окултно,магии-като на панаир-от "пиле мляко"за всекиго по нещо според конкретния интерес - на принципа на търсенето и предлагането.Не искам да ги критикувам,защото не ми е работа,а може и да не съм дорасла.Може да се приеме откъм хубавата страна-ми учат се хората,няма да е за чудене,ако отговорите на въпросите там станат съвсем като Вашите тук.А от това може да произлезе полза и за другите потребители за някакво осъзнаване на нещата.
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
... ми учат се хората,няма да е за чудене,ако отговорите на въпросите там станат съвсем като Вашите тук.А от това може да произлезе полза и за другите потребители за някакво осъзнаване на нещата.
Smile Smile Smile


Е те туй дет го знам аз, никой не мож ми го открадна, нъл тъй ... колкото и копи/пейст да има ...

... нооо би могъл да се сдобие с него, ако следва един по-правилен Път, да речем, а не да импровизира кът простак ...


А иначе си е точно тъй, както казваш!

По-важно е при нас да няма объркване, а да има ПРАВИЛНО НАСОЧВАНЕ И РАЗБИРАНЕ.

Впрочем ... радвам се, че ви има, хееейййй ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy И ние се радваме,че Ви има и затова сме тук.Ползата е за нас./само да не прозвучи като ласкателство,всъщност Вие го разбирате/
Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, че го разбирам ...

Но се лъжете, ако мислите, че и аз нямам полза ... хахахахахахаха ... само не и финансова, разбира се, както е в оня форум ...

... което важи за абсолютно всички там ... една машинка за парички ... ама после идва ред да плачат всички ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 8:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Всеки получава,каквото търси май.Не,че и на нас не ни се щат парички/на кой ли са му в излишък/,но всеки си намира това,което му е най-нужно по скалата на степенуване на потребностите.
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Миииииии ... то да ти кажа честничко техните "феномени" потребители са и НАШИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Само виж за отрицателно време как се нахвърлиха да четат ... ние си дъдрим двечките, а те сноват като военни хилекоптери за шпионаж и зобат ли зобат ...

При дестина наши постинга техните посещения се качиха на 40 вече!

Дали да не им благодарим на всичките тях!

Хейййй ... ми благодарим ви, значи!

Може би без вас щяхме да скучаем!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile А аз се надах да са "наш'те хора".Нека са и други потребители,може да е за общо благо,само да не ни развалят "купона",пък нека си крадат "ноу-хау"

Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
само да не ни развалят "купона"
Laughing Laughing Laughing


Само да се опитат да ни развалят "купона" ... ти да видиш к,во става после!

Н,ъл мъ зна,ш к,ъв японски петел съм?! ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Не вярвам някой да се опита,камо ли да успее.Нали ще им секне ноу-хау-то и ще си стане една говорилня/говоря само за форумите/
Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov