НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:10 am Вижте мненията без отговор
КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ТОЗИ ФОРУМ?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
цецка33




Регистриран на: 13 Май 2010
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 16, 2010 9:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

г-жо Селена,

Мисля ,че направих доста поразии във Вашия форум...
Толкова много искам да съм част от Вас....че се позабравих...
писах по всички теми ...като че ли мога да наваксам трите години от създаването на форума...
Не е вярно че нямам опит ....все пак съм на 41 години и имам житеиски опит.....Човек се учи и от грешките си...
Във момента се чуствам в синхрон със себе си...което е също някакво постижение...
ще продължа да влизам във форума-но ще се въздържам да пиша....
поне първоначално.....после ще стана част от този форум..............
сигурна съм в това...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя Върнете се в началото
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 01, 2010 11:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чудесно Smile харесват ми материалите ,дискусиите,само едно не ми харесва-искам да има повече време маг Селена да дискутира с нас Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 01, 2010 3:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз, и аз...но и аз имам право на личен живот - все пак! - нали?! Very Happy

И честно казано напоследък се възползвам изключително много и то доста активно от това си право... Laughing Laughing Laughing Wink

Ааааа...и още нещо ще допълня...няма да се размине в никакъв случай...толкова удобен момент е този за да си кажа думичките...

Никой не може, а и не бива да дискутира сам със себе си, защото това вече говори само по себе си за сериозна пси-диагноза, нали?!

Честно казано през последните месеци просто нямаше с кого да дискутирам активно тук във форумите...

Причините ли?!

...Ами като кажа нещо повечето потребители го приемат твърде лично и се обиждат, скриват се и не изплават от дълбоките дебри на прикритията си докато не им поразмине сръднята или докато не им притрябвам за нещо...Говоря съвсем открито. Confused

Затова реших: има ли теми и въпроси поставени от потребителите - ще говоря, ще дискутирам...което далеч не означава, че няма да предлагам интересни теми на същите...но - вече твърде умерено. Confused

Има ли интерес - на хоризонта съм и на ваше разположение. Няма ли - просто нямам работа тук... Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 01, 2010 4:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз няма да се сърдя Cool харесвам и одобрявам градивната критика.

Маг Селена,когато се чувствах зле,неразбрана,когато имах моите си страхове,оттук съм черпела доза сила.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 01, 2010 7:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хмммм...ей това нещо ме кара да поддържам форума и сайта, защото когато аз съм се чувствала така никой с нищо не ми е помагал, или ако се е опитвал да го стори не е успявал...

Винаги ме е топлела не искрицата хорска благодарност, неееее... Confused

Винаги точно този ефект и тази ситуация, за които ти споменаваш в горния си пост са ме активирали дори тогава, когато съм била в най-тежко и окаяно състояние.

Винаги съм знаела, че някоя самотна и объркана Душа се нуждае някъде от помощ, от съответно просветление и съм се чувствала задължена да му ги дам...Всъщност това е щастието - да знаеш, че някой се чуства добре, само защото ти самия си положил усилия да е така.

Тази мисъл ми е поддържала винаги жизнения тонус - иначе не бих могла да живея, не бих се чувствала така блажена! Very Happy

Това е Живота...и красотата в него. Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 01, 2010 8:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знайте че винаги има някъде самотни и блуждаещи души,които търсят някъде поне малко светлинка.Аз я открих чрез Вас!
Умираш от страх,тресеш се че си смъртен,не намираш сила да живееш,когато откриваш точния материал,в точното време.

Нека да Ви има винаги
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 01, 2010 8:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy Благодаря! Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 02, 2010 12:37 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Еее, не така.. Не всички потребители са се покрили, защото се сърдят. Някои просто потънаха в изпълнение на изконно екзистенциални задачи като това да изкарат отлични оценки на държавните изпити Wink

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Красимира




Регистриран на: 30 Мар 2010
Мнения: 167
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 02, 2010 1:25 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А моята истина за моето изчезване е, че нямам какво да кажа - всеки път когато искам да напиша нещо (и съм го правила) вътрешния ми глас ми казва : Напред, напред, това не е достатъчно, това не е цялата истина, криеш се от себе си и знаеш, че се криеш от себе си. Все едно нищо не е достатъчно. И започвам да се вглъбявам...И тогава изчезвам - буквално и преносно. И се губя, докато светът отново не ми подскаже, че нося отговорност за него - не частична, а цялостна отговорност. Толкова е лесно да се изгубиш в болката - както по навик запалваш цигара; дори не осъзнаваш действието, пък камо ли последствията. Единственото, което може да те накара да се осъзнаеш е разбирането, че всички около теб зависят от теб в същата степен в която и ти зависиш от тях.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 02, 2010 6:40 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз също като Краси много пъти започвам да пиша нещо и като го видя написано, си казвам: "Та това вече беше дискутирано и в моето мнение няма нищо ново, само повтарям вече написани неща." Суетно някак си ми прозвучава, когато занимаваш хората с всяко нещо, което ти хрумне. Пък и струва ми се, че в този форум сме се събрали хора със сходен начин на мислене и много често вече написаните постове са синхронични с мен и в тях е описано това което усещам и мисля.

Друга причина за по-слабата си активност намирам в това, че за сравнително кратко време поемам много информация и всичко това трябва да се осмисли, селектира и изкристализира като концепция, формираща мирогледа ми. Мисля, че нямам право да занимавам хората с неща в които и аз се съмнявам.

Накрая искам да кажа, че макар и рядко да се изказвам, ежедневно следя всичко във форума и се уча от вашите статии, мнения и споделени преживявания.
Поздравявам ви всички - и потребителите, и хората създали и поддържащи прекрасния и полезен форум !!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 04, 2010 9:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тука май станахме като стара съпружеска двойка - всичко си знаем, говорим си без думи и можем да си мълчим ...с обич! Very Happy

_________________
Най-същественото е невидимо за очите...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
magdaj




Регистриран на: 31 Дек 2006
Мнения: 90
Местожителство: Стара Загора
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 4:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мнението ми е:

■притъпяване на егото
■избягване на прекалена привързаност
■чисто позитивно мислене
■трансформиране на негативното в позитивно
■щедрост
■истинност
■благодарност
■пълен мир със себе си, с околните и света
■самопредизвикване на силно чувство на щастие
■ежедневни източници на ентусиазъм

Този форум ми отвори очите за живота, благодарение на Маг Живин и Маг Селена започнах да се чувствам отново жива, отново полезна да бъда себе си!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 5:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Красимира написа:
А моята истина за моето изчезване е, че нямам какво да кажа - всеки път когато искам да напиша нещо (и съм го правила) вътрешния ми глас ми казва : Напред, напред, това не е достатъчно, това не е цялата истина, криеш се от себе си и знаеш, че се криеш от себе си. Все едно нищо не е достатъчно. И започвам да се вглъбявам...И тогава изчезвам - буквално и преносно. И се губя, докато светът отново не ми подскаже, че нося отговорност за него - не частична, а цялостна отговорност. Толкова е лесно да се изгубиш в болката - както по навик запалваш цигара; дори не осъзнаваш действието, пък камо ли последствията.


Хич не се оправдавай, не се приема...не минавааа... Smile

Красимира написа:
Единственото, което може да те накара да се осъзнаеш е разбирането, че всички около теб зависят от теб в същата степен, в която и ти зависиш от тях.


А това тук просто е страхотен бисер! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 5:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

radea написа:
Еее, не така.. Не всички потребители са се покрили, защото се сърдят. Някои просто потънаха в изпълнение на изконно екзистенциални задачи като това да изкарат отлични оценки на държавните изпити Wink


Оооооо...извинявай, за теб знам със сигурност, че е точно така, аммммааа...през лятото всички избягаха...нали?! Sad Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 06, 2010 6:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

нее никой не се сърди,...признавам си лятото забегнах малко по планината имах огромна нужда от спокойтсвие и тишина, а през другото време все см на някъде,а и понякога не зная какво да напиша.Но тук място за сърдене няма. И.. се радвам, че имам удоволствието да контактувам със такива страхотни,добри и сърдечни хора като вас. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov