НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:11 pm Вижте мненията без отговор
Съновидения
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 16, 2010 10:19 pm
МнениеЗаглавие : Съновидения
Отговорете с цитат

Сунувам от малка и 80% от сънищата ми стават реалност,но няколко поредни (4 ) пъти сънувам,че: цялата се вцепенявам, чува се бучене,виждам се много ясно в съня ми, хора в черни дрехи ми говорят, в този сън виждам икона ( св.Богородица с Младенеца), старинен часовник, запалена свещ,свещник,череп, отварям врати( във всеки от сънищата вратите са различни и отвеждат към различни места) ,в съня се опитвам да се преборя с вцепеняването,в последния сън успях да да си отворя леко едното око и едва едва ходех, отворих 3 врати-едната беше на стаята ми, другата за кухня, а третата- зад нея имаше червена стена и стълби водещи на долу, видях сянка ( не успях да определя на какво е), хората с черните дрехи не спираха да ми говорят,бученето беше постоянно, преди да се събудя виждам ярка бяла светлина, която ме успокоява, а когато се събудя се чувставм пречистена,спокойна... Тези сънища не са като другите има нещо различно в тях, важни са , но не мога да ги разтулкувам, да ги разбера...нещо предстои но не разбирам какво... Някой има ли по задълбочени познания в съновиденията....някой може ли каже какво означават... Rolling Eyes Question
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 17, 2010 1:27 pm
МнениеЗаглавие : Re: Съновидения
Отговорете с цитат

Здравейте, Акага!

Ще се опитам да анализимар сънят ти, който определено е съотнесен към самата теб...


akaga написа:
Сунувам от малка и 80% от сънищата ми стават реалност,но няколко поредни (4 ) пъти сънувам,че: цялата се вцепенявам, чува се бучене,виждам се много ясно в съня ми, хора в черни дрехи ми говорят, в този сън виждам икона ( св.Богородица с Младенеца), старинен часовник, запалена свещ,свещник,череп, отварям врати( във всеки от сънищата вратите са различни и отвеждат към различни места) ,...


Началото на този твой сън е свързан с минал живот. В миналия си живот ти определено си се занимавала с вещерство - баене, лечение с билки, селска магия.

Най-вероятно това е било през Средновековието, когато е бил "ловът на вещици". Тогава си била хвърлена на клада - в съня си чуваш бученето на огъня, който гори около теб; виждаш атрибутите, с които си боравела по време на ритуалите, които си правела; вратите, които отваряш не ги отваряш точно ти, а ги отварят стражите на Светата Инквизиция, които те извеждат да те хвърлят на кладата; там някъде е имало и икона на Св. Богородица с Младенеца...

До тук в сънят ти няма нищо предсказателно, в него има просто спомени от миналия ти живот.


akaga написа:
...в съня се опитвам да се преборя с вцепеняването,в последния сън успях да да си отворя леко едното око и едва едва ходех, отворих 3 врати-едната беше на стаята ми, другата за кухня, а третата - зад нея имаше червена стена и стълби водещи на долу, видях сянка ( не успях да определя на какво е), хората с черните дрехи не спираха да ми говорят,бученето беше постоянно, преди да се събудя виждам ярка бяла светлина, която ме успокоява, а когато се събудя се чувставм пречистена,спокойна...


Тези сцени пък говорят за следното: имаш проблеми с хормоналната система, а по-точно полови хормони и щитовидна жлеза. Имаш проблеми и с артериалното кръвообращение, оросяването на мозъка, както и липса на кислород в организма.

Страдаш от вегетативна дистония и депресия.

Сляпо търсиш изход от положението, в което се намираш понастоящем и на дълбоко, неосъзнато ниво се връщаш към миналия си живот, в който си била хвърлена на кладата, тъй като той най-ярко е запечатан в енергийният поток на носителя на Душата ти, т.е. в твоята жизнена матрица.

След смъртта винаги идва облекчението и лекотата, но преди нея често виждаме светлината, а в твоя случай виждаш...отблясъците на огъня, които те водят към светлината на покоя.


akaga написа:
...Тези сънища не са като другите има нещо различно в тях, важни са , но не мога да ги разтулкувам, да ги разбера...нещо предстои но не разбирам какво... Някой има ли по задълбочени познания в съновиденията....някой може ли каже какво означават... Rolling Eyes Question


Тези сънища са важни едниствено за...теб и товето здраве.

И тревожността, която изпитваш по време на сънуването, както и след събуждането ти, натрапчиво те подсеща да обърнеш сериозно внимание на здравето си - нещо много важно!

Тези елементи от съня ти вече би могло да се каже, че са предсказателни. Те те тласкат да се събудиш и разбереш, че имаш просто...здравословен проблем, който може да те "хвърли в погибелен огън".

Това е - за сега.

Лек и приятен ден ти желая!
Very Happy


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Мар 18, 2010 10:26 am; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 17, 2010 7:27 pm
МнениеЗаглавие : Re: Съновидения
Отговорете с цитат

Здравей те! Благодаря Ви много! Сега разбирм много неща свързани с живота ми,на които търсех отговори. А относно здравословното ми състояние наистина имам такива проблеми...например щитовидната жлеза...в рода ни няма никой друг страдащ от това заболяване,а през 2006 претърпях операция... за щастие вече всичко е наред тук,а що се отнася до оросяването,кръвообращението и липсата на кислород в организма,тях си имам от много години и не мога да ги възтановя;Вегетативна дистония ми се появи преди 3г.когато претърпях загуба ... Много ми помогнах те ... вече зная, какво да правя...Е имам още мн неща да разбирам и откривам,но всичко с времето си Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 17, 2010 7:42 pm
МнениеЗаглавие : Re: Съновидения
Отговорете с цитат

akaga написа:
А относно здравословното ми състояние наистина имам такива проблеми...например щитовидната жлеза...в рода ни няма никой друг страдащ от това заболяване,а през 2006 претърпях операция... за щастие вече всичко е наред тук


Акага, когато се оперира щитовидна жлеза от нея винаги се изрязва една част, отстраняват се тумори или кисти, или се изрязва една огромна част от жлезата и се оставя само една мъничка от нея, защото иначе не бихме могли да съществуваме без нея.

Нарушена ли е веднъж структурата и цялостта на щитовидната жлеза нещата оттук нататък никога не са наред.

Тъжното е, че специалистите ендокринолози не казват никога пълната истина, защото това е жлеза с твърде колебателни стойности и човек може да живее - въпреки всичко! - след оперативните намеси и последиците от тях.

Но...тогава пък настъпват други хормонални отклонеия и усложнения от здравословен характер, поради което се налага почти непрекъснато лечение и наблюдение на щитовидната жлеза.

Ако имаш нужда от помощ в това отношение просто ми кажи!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Мар 18, 2010 10:26 am; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 18, 2010 12:49 am
МнениеЗаглавие : Re: Съновидения
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Ако имаш нужда от помощ в това отношение просто ми кажи!



Редовна ходя на прегледи и изследвания за щитовидната жлеза и всичко си е наред, хормоните са в норма.Иначе от 11-годишна със спазмичен колит и от година съм на лечение на стафилококова инфекция(имам акне,също от 11-годишна).Това е, друго няма,а да и да има не зная.
Лека вечер!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 18, 2010 10:41 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Туй със стафилококовата инфекция потвърждава отново всичко, което съм ти казала от самото начало.

Проблемите с лимфата, и за жалост с костната система, а по-напред във времето и с мускулната, се дължат именно на стафилококовата инфекция.

За борба със стафилококовата инфекция бих ти препоръчала два продукта от нашия онлайн магазин: Астрагал и Мико дифенс

Стафилококите и стрептококите водят до ревматизъм! - изключително неприятно заболяване на съединителната тъкан, на което не се обръща още в началото внимание от лекарите, тъй като симптоматиката му се припокрива с доста други заболявания от по-лека форма в свавнение с тази на ревматизма.

Ревматизмът обикновено го откриват когато човека е в напреднала възраст, т.е. твърде късно, когато вече е нелечим!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Мар 18, 2010 5:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 18, 2010 4:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да така е , благодаря за информацията, ще я взема под внимание. Smile

А относно сънищата ми...вече знам защо някои не съм ги разбирала(отнася ли са се за миналото), а тези в които идват хора при мен и ме молят за помощ, с тях какво да правя.Например един роднина беше претърпял мн тежка катастрофа,същата вечер сънувам човек, който ме моли за помощ, а на др ден към обяд ми се обадиха и ми казаха за катасрогата и че е починал. Това не е единственият случай...

Или пък една вечер сънувам, че ще ходя в баба ми на гости,сънувах окървавен нож и трупове, на сътринна наистина отидох ме и трябаше да остана, но обстановката беше някак подтискаща и имаше елементи от съня,които не пренебрегнах за щастие, та

... не останах, а вечерта са влезли хора в къщата,на една от масите е имало нож(ножът,които сънувах, детайлите са едно към едно),баба ми и дядо ми казаха,че са мислили че един от тях тропа, защото са спали в различни стаи,ако аз бях там ще се последват трагични обстоятелства, туй като един от двамата щеше да стане със сигурност.

Преди година сънувам железопътна линия, влак ,къща в която имаше две жени,едната беше леко мургава с червена коса и бенка на лицето:на нея другата жена й каза: защо трябваше съпругът ми да почине? Гонеха ме хора и се наложи да бягам не дослушах разговора до край. Развръзката: на 6 юли путувам си аз със влака и на една от спирките имаше престой, кондукторът слезе до една чешма да се поосвежи.

Бях седнала до прозореца и висчко се виждаше, т.е. пет лица от ромски произход отидоха до него и започнаха да го ритат, човекът не реагира и се върна обратно при влака. Отидох при него и го попитах дали е добре, в това време те се върнаха и му налетяха на бой, застанах между тях, сбихме се малко Smile, но всичко завърши без никакви поражения и телесни повреди.

Ако не го бях направила щяха да го пребият. А докато чакахме полиция една жена излезе от вагона, която беше видяла какво се случи, а това беше жената от съня ми (така както я сънувах, без никаква промяна). Имам много и най-различни сънища, но изглежда съм доста непросветена в тази област Embarassed , ще може ли да ми дадете някакви насоки...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 18, 2010 5:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В живота нещата се случват просто, Акага - нищо, че не си така просветена или просветлена.

Както виждаш ти помагаш на хората и така.

Въпросът е до колко съновиденията те натоварват, защото виждам, че не са никак леки като проявления и в двете измерения - физическото и астралното.

Чети повечко тук - във форумите и сайта, и просветлението само ще дойде при теб от натрупването на познанието, до което можеш да се докоснеш!

Иначе никъде няма да намериш готова и точна рецепта как да действаш или постъпваш в такива лични, и твърде индивидуални събития като твоите... Confused Wink


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Юни 16, 2010 3:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 18, 2010 6:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чета Wink ... пък да видим до къде ще я "докарам" ... .Предполагам знаете ,че отговорите се крият в самите нас, но понякога накой трябва да ни насочи в правилния път, за да достигнем просветление...вече имам насоката,но се надявам скоро да открия и отговорите, които търся... Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 18, 2010 11:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Успех и ... до писане! Wink Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kokiche




Регистриран на: 04 Окт 2009
Мнения: 35
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 25, 2010 10:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ох...имам история, граничеща с лудостта от миналата седмица.
Поне ако някой на мен ми я разкаже-ще се позасмея.
Станах сутринта в съботата да потичам и да запаля една свещ в църквичката на Герена и като се върнах в спалнята смърдеше ужасно/живея със съквартирантка и двете сме в различни стаи, та говоря за моята спалня/.
Отворих вратата на терасата, а котката упорито чоплеше с лапичка зад гардероба.....беше счупила някакво яйце, което според мен беше на възраст поне една година-та от там смърдеше.
Честно казано дотолкова не вярвам на магиите, че съм склонна да мисля, че котьо преди време го е прикарал това яйце от кухнята.През ноща обаче имах ужасен сън...едно истинско усещане, че някакво животно/като катерица/ ме е налазило от лявата страна на врата и аз се опитвам да го махна.В същото време ми звънна телефона и някаква жена/това пак насън/ ме попита"То влезе ли вече в тебе" и в следващия момент това въпросно животно буквално се впи в мен и все едно се слепи с тялото ми....стреснах се и се събудих.
Останалата част от ноща спах гушнала иконата на Света Богородица от Кръстова гора-голям страх, а уж не съм страхлива.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 25, 2010 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хъмммм...неприятна работа, това просто си е чиста магия.

Нека обаче маг Живин се произнесе по въпроса...това си е в неговата сфера.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 25, 2010 11:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мой ред е да те успокоя, kokiche. На прима виста мога да ти кажа само: гушвай иконата на Света Богородица от Кръстова гора, защото и според мен става въпрос за енергийно вмешателство.

Embarassed ...Щях да забравя... Ако не се справиш, рязко отпаднеш физически и здравословно или започнат неприятности, и разни неочаквани сривове или просто решиш, че имаш нужда от помощ обади се да разгледаме нещата по-обстойно.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kokiche




Регистриран на: 04 Окт 2009
Мнения: 35
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 25, 2010 11:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е вие.....ми разказахте играта Very Happy
Аз го изчистих и го метнах в канала...ще се ходи на Киприанови молитви.
Защо така не ме харесват хората?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 25, 2010 11:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Embarassed ...Щях да забравя... Ако не се справиш, рязко отпаднеш физически и здравословно или започнат неприятности, и разни неочаквани сривове или просто решиш, че имаш нужда от помощ обади се да разгледаме нещата по-обстойно.


Желая успех!

PS: При неуспех горното редложение си е валидно Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov