НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 1:25 pm Вижте мненията без отговор
До Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
peti




Регистриран на: 18 Дек 2010
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 18, 2011 9:50 am
МнениеЗаглавие : До Маг Селена
Отговорете с цитат

Здравейте,Маг Селена.Казвам се Петя Лефтерова Христова 06.09.1979г.имам силни чувства към един мъж,даже мога да кажа,че съм обсебена от него.Имам чувството ,че някакъв магнит ни тласка един към друг.Обикновено винаги оставам разочарована от мъжете които са били преди него,защото всички са ме използвали по един или друг начи и вече като няма какво да взимат от мен и се отдръпват.Имам дъщеричка на 2 годинки и скоро ще напускам таткото,защото много пие и мисли само за себеси,спря и внимание да ми обръща от две години.Влюбена съм в друг и искам да разбера ще имам ли бъдеще с него казва се Красен Димитров Петков 28.09.1972г.Ще ви бъда благодарна ако ми отговорите без значение дали ще ми хареса отговора.Нали всеки допитал се до вас се надява за нещо хубаво.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov