НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 4:59 am Вижте мненията без отговор
до Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
toncheva9001




Регистриран на: 14 Май 2007
Мнения: 9
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 2:43 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Здравейте, искам да Ви благодаря за този сайт, днес научих за него и съм много щастлива, че има такива добронамерени, искренни и най вече отзивчиви хора като Вас. Благодаря отново. Казвам се Десислава Вихренова Тончева, родена на 28.03.1980г. / Тончева е бащиното, а Панчева е новото което приех, много моля за извинение незная кое от двете е правилно/, а на съпруга - Мартин Ангелов Панчев - 25.09.1971г. Въпросът ми е: Има ли бъдеще този брак и ще съумея ли да го запазя. Откакто родих съм станала друг човек - преди няколко месеца бях в голяма депресия. Дали проблема си идва от мен самата......Много Ви благодаря.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 5:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Двамата със съпруга Ви не сте съвместими като партньори. Рядко попадам на такава несъвместимост като вашата!

И двамата сте свръхчувствителни, и двамата търсите голямо внимание, което да е насочено към всеки един от вас, и двамата се чувствате неудовлетворени , че не го получавате такова, каквото е в представите ви ... на всеки един от вас.

Тук мога да изредя редица негативи съобразно несъвместимостта Ви с Мартин - както за самата Вас, така и за съпруга Ви, но считам, че не форума е мястото да се "вадят кирливите ризи" на хората! Това е прекалено лично, нали така?!

Имате една и съща карма със съпруга Ви, което утежнява съжителството ви. Това също е рядко явление, защото кармичния ви съвпад и на двамата е поразително еднакъв!

Както Вие, така и той имате изключително лабилни психики, което говори, че отношенията ви ще се влошат напред във времето!

Тук също мога да изредя ред симптоми, които да Ви изяснат много неща, но не форума е мястото за тази цел!

А що се отнася до депресията Ви след раждането, то тя най-вероятно се дължи на посттравматичен стрес, предизвикан именно от самото раждане.

Дори се опасявам, че детенцето Ви ще има сериозни психични проблеми!!!

Виждам, че най-късно през 2007 год., някъде към края на лятото, в живота Ви ще нахлуе друг партньор и впоследствие ще се разделите /разведете/ със съпруга си, който също не малко ще допринесе за съответната Ви раздяла с него.

Съжалявам ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
toncheva9001




Регистриран на: 14 Май 2007
Мнения: 9
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 5:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много Ви благодаря за бързия отговор.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 6:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моля ...

Желая Ви лека и приятна вечер ... въпреки неприятната ми прогноза, която може да Ви е и разстроила!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
toncheva9001




Регистриран на: 14 Май 2007
Мнения: 9
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 9:30 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да наистина съм разстроена от това което ми казахте, но все пак това е истината, а тя не винаги добра новина, обикновенно е обратното. Дали ще е удобно да се свържа с Вас ако има някакъв начин да се промени тази карма за да задържа семейството си, и да продължим напред, тъй като зная, че при Вас идват хора с много по сериозни проблеми от моя, дали ще е удобно. /Извинете за тафтологията/. Приятен ден на Вас и на всички хора по света. Нека бъдат щастливи и да не правят зло никому. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 7:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Промяната на кармата е една от най-трудните задачи за човека!

Винаги можете да се свържете с мене по телефоните ми, когато пожелаете, и когато Ви е удобно естествено!

По-добре ще бъде да си поговорим очи в очи, вместо да Ви говоря с недомлъвки ...

Желая Ви лека вечер!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
toncheva9001




Регистриран на: 14 Май 2007
Мнения: 9
Пуснато наПуснато на: Сря Май 16, 2007 8:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да много Ви благодаря за отговора. Приятен ден! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 16, 2007 11:39 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И на теб ... Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov