НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 26, 2018 11:34 pm Вижте мненията без отговор
Маг Селена (vil)
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
vil

Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 10:04 pm
МнениеЗаглавие : ??? ?????? (vil)
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена. Една моя приятелка дълго време ми разказваше за Вас и аз все не намирах време да Ви се обадя, докато една вечер не ми каза този сайт и аз реших да направя пъравата стъпка към Вас чрез него. Ако трябва да съм честна не знам от къде да започна. Има толкова много неща, които не ми дават покой Sad Като начало искам да се представя Валентина Иванова Лазарова (бащината ми фамилия е същата) 30.12.1983. 1. Искам да знам дали ще успея да си завърша магистратурата? 2. Много искаме да имаме второ дете, но в същото време не съм сигурна дали това е момента? 3. Имам здравословни проблеми-пих хапчета, има ли резултат? и последен въпрос Ще минат ли успешно съдебните дела на съпруга ми (Методи Любомиров Лазаров 04.09.1975)? Знам, че има хора с много по сериозни проблеми от моите, но ще намеря поне малко покой ако ми отговорите. Предварително Ви благодаря!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
admin

Пуснато наПуснато на: Пон Май 14, 2007 10:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Напомням, че не е лошо преди да зададете въпрос, да прочетете "ЗА ПРАВИЛНОТО ПОЛЗВАНЕ НА ФОРУМИТЕ", в темата "ЗА ТОВА КАК ДА ЗАДАДЕТЕ ВЪПРОС КЪМ НАС". След което да изберете един от въпросите си - другото е проява на грубо незачитане на правилата и опит да се омаловажат усилията на хората, които си правят труда да запишат час за лично посещение, да напишат личен мейл или пощенско писмо и да заплатят за положения от феномените труд. Ако желаете отговор на всичките ваши въпроси, просто натиснете бутона "цени" от менюто, а след като се запознаете с условията на платените услуги, натиснете бутона "контакти", за да разберете как да влезете в контакт с феномените.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
vil

Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 10:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявам се за недоразумението. Разбирам аргументите Ви и съм съгласна с тях. Въпросът, който в момента е ангажирал съзнанието ми е Дали ще си завърша магистратурата?
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 15, 2007 7:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никак не е сигурно, че ще си завършите магистратурата!

Има много голяма вероятност това да не се случи.

Семейни грижи и отговорности, както и общо влошаване на здравословното състояние на членовете от семейството Ви, освен Вашите, могат да Ви попречат да сторите това.

Желая Ви лека вечер!

Пуснато наПуснато на: Сря Май 16, 2007 8:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много Ви благодаря за отговора. Искам да се срещна с Вас. Дали ще е възможно тази среща да бъде в някой от дните от 04.06.-08.06.? Не знам дали е коректно да Ви питам тук или трябва да Ви звънна? Още веднъж Благодаря!
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 16, 2007 11:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За 06.06.2007г. и 07.06.2007 г. все още имаш добър избор, но това важи просто за този момент и на този етап от времето!

Най-добре ще бъде да се чуем по телефона!

Лек ден!

Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

НАЧАЛО / Към уебсайта