НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:22 pm Вижте мненията без отговор
ТЕС
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 29, 2011 12:10 am
МнениеЗаглавие : ТЕС
Отговорете с цитат

Smile Здравейте!
Включвам се в темата, защото от около един месец правя ТЕС и то успешно, с вода и малко морска сол, макар не винаги да ми се намира. Smile Започнах като прочетох книгата на Иван Петърнишки,естествено видя ми се много прост целия механизъм, видя ми се приписана книга от някой си чужд автор, но написана така разбираемо, че при първото главоболие реших да се "тесвам" , така и не разбрах как бързо отмина то и реших да "отблокирам" други закостеняли в мен проблеми, защото по себе си установих,че действа!Разбирам, че се иска търпение и засега се справям.Много ми харесва, че имам възможност сама да се справям с нещо, за което ние търсим хапчета или доктори и в повечето случаи неуспешно ги прилагаме.А също ми харсева, че можем да го правим и за други хора или животни.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov