НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 9:50 pm Вижте мненията без отговор
До Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
radost




Регистриран на: 03 Авг 2011
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 19, 2011 6:58 am
МнениеЗаглавие : До Маг Селена
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена! Казвам се Радостена Жекова Куцарова, родена на 12.09.1962г. На последък живота ми много се обърка - много неприятности в семейството (няма да ги изброявам всичките). Преди 4 години се сприятелихме със семейството на една моя съученичка Еленка Русева Христова р. 14.05.1962г. От 2009г. Забелязах някои промени в поведението на съпруга ми Милчо Иванов Куцаров р. 03.10.1958г.(съмнявах се в изневярата му с нея), имахме доста разговори в които той ме убеждаваше, че само си внушавам такива неща. И така живота ни продължи. Аз никога не му повярвах 100 процента и винаги съм се съмнявала. На 17,18 и 19.07.2011г. той отиде на измислена екскурзия с колеги. Успях да докажа, че тази екскурзия е лъжа, но не можах да го накарам да си признае всичко и това много ме измъчва. Има ли връзка съпруга ми с тази жена? С нея ли е бил тогава? Ще продължи ли връзката си с нея?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 22, 2011 8:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На подобни лични семейни въпроси тук във форума повече не отговарям.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov