НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 12:13 pm Вижте мненията без отговор
Странни звуци в небето над редица градове
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 3:39 pm
МнениеЗаглавие : Странни звуци в небето над редица градове
Отговорете с цитат

Здравейте, приятели! Днес попаднах на няколко клипчета в Youtube, които са много интересни. Почти всички от тях са от месец август тази година и са от градове в Украйна, но като се разрових, видях, че има и от други места по света. Освен това звуците са идентични! Какво смятате, че е това? Дали е тестване на прословутия проект "Син лъч"? Question Все пак нека не забравяме за седемте тромпета в Откровението на Йоан! Или пък е HAARP?! Question Вижте сами!

http://www.youtube.com/watch?v=vcUDYBIrWio&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=Kj-OOP8hRZw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=zJaGOLL_41g&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NUWtiqsBAbg&feature=related

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 7:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Интересни клипове!
Но е ясно - двигателят на чинията загаснал и някой върти манивелата. От там и звуковете. Razz

А ако трябва да съм сериозен, то причините могат да са 4:
- проблем. Дали с двигателите или нещо друго, но проблем с машината.
- експеримент върху населението. Тук включвам възможността да работи заедно с ХААРП или да е самият ХААРП.
- друго.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На всичкото отгоре попаднах на клипове със странни звуци, последвани след това от земетресение! Sad Това направо си е HAARP, мен ако питате! Sad

http://www.youtube.com/watch?v=JArPkrS4LYQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=zGgJlYhMPls&NR=1

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 9:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да-а-а, направо си Е ХААРП !

Ако Тесла е знаел с какви идиоти ще си има работа, може би нямаше да е толкова безгрижен.

Сеизмичното оръжие


Докато ровех в Тубата, попаднах на видео-доказателство за предположението, че може на някоя чиния да е загаснал двигателя и някой да върти манивелата. Ето вижте - Въздушна помощ мъкне чиния към сервиза

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 9:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От Лоц в Полша!

http://www.youtube.com/watch?v=Ux5vgpuYjQ8&feature=related

И от Русия! И е винаги един и същи звук!
Confused

http://www.youtube.com/watch?v=WDi1uAxXEQo&feature=related

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 9:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В някои от коментарите пише, че може би се копае дълбоко под земята! Може ли да е това! Нали има слухове, дори тук бе постната темата за подземните бази в Норвегия! Confused Кой знае дали не дълбаят и строят подземни бази, където да се скрият през 2012 г.

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 9:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Айде за последно! И в Щатите, разбира се! Smile

http://www.youtube.com/watch?v=OQGnUpzm8-U&feature=related

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 9:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

О, тези звуци ги има и в Русия, и в Беларус, и в Украйна, ив САЩ, и в Сингапур ... За ХААРП национални граници няма.

Интересното е, че Русия тази или миналата година обвини САЩ за горещините, като намекна за еко-шантаж. А бе не намекна - направо си натвърди. Smile

Еленко Ангелов прекъсва предаване, за докаже, че е предвидил земетресението в Сърбия

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 10:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Явно наистина е ХААРП! Smile Но ще си получат заслуженото накрая! Аз ще лягам. Лека нощ! Smile

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пъказ ще си догледам "Star Wars".
Някои намекват, че част от нещата в този филм не били фантастика. Просто това е начинът хората дасе запознаят някои неща

Нека Силата бъде с теб! Smile


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 26, 2011 8:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мдддаааа...две са вероятностите да ви кажа: ХААРП и ефекти от преместването на магнитните полюси.

В Украйна няма особени последици от ХААРП-а, те бяха на съвсем други места, няма никакви особени проявления и в Лоц (имам предвид земетресенията, пожарите, тежките валежи)...

И нека забележим, че звуците са идентични най-вече в Русия, просто се генерират еднакви честоти.., дори през еднакви интервали.

Според мен - имам предвид Русия и Полша, това са звуци, които са генерирани от определени честоти при преместването на магнитните полюси поради факта, че северния се измества вече направо скорострелно в...Сибир.

Същите промени стават и в Канада...добре би било да се проследи какви са звуците в Канада, ако има такива и дали те също са идентични помежду си - подобно на тези в Русия.

В САЩ звуците са абсолютно различни от тези в Русия...

Но се сетих и още нещичко, да ви кажа...Спомняте ли си същите звуци като тези в Русия как се чуваха от една тибетска пещера?!?!?

Е, наскоро имаше земетресение в Тибет с доста жертви при това...Странното обаче е, че те се чуваха много дълго време, някъде около година може би...а земетресението стана съвсем наскоро.

По-вероятно е Земята да генерира тези вибрационни честоти при преместването на тектоничните плочи, което по принцип става плавно при настоящата поредна смяна на полюсите, за разлика от предишните пъти.

Другото, което знам е, че ако беше ХААРП вече щеше да се е случило земетресението в тези райони (или каквото и да било друго бедствие), защото при изкуствените провокации и генериране на честотите за земетресение се "свири" по земните сруни и най-много от 3 до 5 дена земетресението се случва. Точно така беше в Япония.

Затова стигам до заключението, че въпросните звуци са от естествен произход свързан с движението на тектоничните плочи при плавното им движение към...север, към Сибир.

Макар и твърде зловещо, просто е величествено...Да, това са тромпетите на Ангелите, които привестват пристигането ни в Небесата, т.е. в новите измерения.

Ако някоя друга умна и будна глава има предположения и становища по въпроса нека си изкаже мнението. Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 26, 2011 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В нашият сайт намерих нещо доста интересно за свирищите "тромпети"...в статията: Принц Уйлям е Антихриста...

Цитат:
- Веднъж ми каза, че целта на Сатаната е хората да се бият срещу Исус.
- “Тромпетите заглъхват, тишина е в небесата” - това означава, че Светият Дух ще спре да удържа великия гняв. Хората вярващи в Бог ще бъдат спасени, някои ще изтърпят голямата скръб, защото трябва да осъзнаят кой е Антихриста. Тези същите ще бъдат преследвани и много от тях - убити, тогава ще дойде и Грабването.

- Тромпетите метафора ли са, съвременен вариант на тромпета или са тромпети в буквалния смисъл?
- Тромпет аз наричам звука, а звукът прави определени неща. Ако засвири тромпетът на Бог, човекът до теб ще изчезне и ще настъпи мъртвешка тишина. Ще започнеш да виждаш хора със знака на звяра.


Всъщност...Земята пее своята песен на преобразяване, но кой ли я слуша....само колцина като мен и вас, тук.

А пък и аз виждам непрекъснато хората, които са белязани със знака на звяра...Те са именно така наречените ОП-ове.

А вие?!?!?
Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 27, 2011 12:08 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА - СУВАРНА ВИШУДХА написа:
В Украйна няма особени последици от ХААРП-а, те бяха на съвсем други места, няма никакви особени проявления и в Лоц (имам предвид земетресенията, пожарите, тежките валежи)...

И нека забележим, че звуците са идентични най-вече в Русия, просто се генерират еднакви честоти.., дори през еднакви интервали.

Според мен - имам предвид Русия и Полша, това са звуци, които са генерирани от определени честоти при преместването на магнитните полюси поради факта, че северния се измества вече направо скорострелно в...Сибир.

Същите промени стават и в Канада...добре би било да се проследи какви са звуците в Канада, ако има такива и дали те също са идентични помежду си - подобно на тези в Русия.

В САЩ звуците са абсолютно различни от тези в Русия...

Но се сетих и още нещичко, да ви кажа...Спомняте ли си същите звуци като тези в Русия как се чуваха от една тибетска пещера?!?!?

Е, наскоро имаше земетресение в Тибет с доста жертви при това...Странното обаче е, че те се чуваха много дълго време, някъде около година може би...а земетресението стана съвсем наскоро.

По-вероятно е Земята да генерира тези вибрационни честоти при преместването на тектоничните плочи, което по принцип става плавно при настоящата поредна смяна на полюсите, за разлика от предишните пъти.

Другото, което знам е, че ако беше ХААРП вече щеше да се е случило земетресението в тези райони (или каквото и да било друго бедствие), защото при изкуствените провокации и генериране на честотите за земетресение се "свири" по земните сруни и най-много от 3 до 5 дена земетресението се случва. Точно така беше в Япония.

Затова стигам до заключението, че въпросните звуци са от естествен произход свързан с движението на тектоничните плочи при плавното им движение към...север, към Сибир.
А-а-а - това ме разби!
Вярно, такива са фактите, следователно това предположение е ПО-логичното! Приемам го напълно ... засега. Wink Razz

Шегувам се! Приемам го и търся звуци в Канада.
Montreal


На пръв поглед клипа с таези гъски е встрани от темата, вижте коментара на автора му:
" Грабнах камерата си. Мислех, че е странно да видиш толкова много гъски по едно и също време. Наистина странното е, че идваха от посока на езерото Онтарио, която е само на няколко минути от мястото, където бях по това време.
Те просто започнаха да летят наоколо безцелно, все едно не знаяеха какво се случва и бяха изгубили чувството си за посока. Извинявам за шума на вятъра. .

Очаквах едва ли не да се види огромна приливна вълна, препускаща към мен. Не птици, които да действат като преди някакъв вид голяма екологична катастрофа"

Явно бързото преместване на Полюзите оказва очаквано объркване в ориентацията на птиците, които ползват малък естестевен компас в главите си.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 27, 2011 1:11 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Попаднах и на клипове със същите звуци от Канада, абсолютно същите! Smile Докато в САЩ наистина са малко по-различни. Но това, което ме зарадва е, че докато си бях в Пазарджик за празниците, пуснах клиповете на майка ми и тя започна да си задава въпроси! Smile

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 28, 2011 8:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Милите гъсчици, те знаят по-добре от нас...

Още един, който го е жегнало, и който може да се събуди...Това е страхотно!

Дай клиповете за Канада...ще е интересно да се чуят...много моля!
Crying or Very sad Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov