НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:44 am Вижте мненията без отговор
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ааааа,моля,моля!От днес не съм AUDAN,a Adept AUDAN! Cool Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Голям прас и аз имам още козове
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат







Айдееее ... аз пак увиснах ... ми ще ходя да си лягам да спя, значи!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пет Май 18, 2007 7:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Праз,кози,кочове..кво има-давай да те видим

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

е се надцакваме ли? Хайде да не разваляме добрия тон на форума.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз пък ще помоля Адепт Аудан да отговори по-подробно на СИНДИ, ако иска ... щото той наистина е по вещ от мен в астрологията ...

Я не се хилете, че ви виждам ... и без пряк контакт ви виждам, значи, кикикикикики ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
е се надцакваме ли? Хайде да не разваляме добрия тон на форума.


Споко, играта е безкозова Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 7:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Всъщност по въпроса за т.н."Сатурнова дупка" и на мен ми е интересно да науча повече неща.И не мисля,че въпросът опира само до внушение,преди и да сме чували,че може да съществува подобно явление сме забелязванли някакво сгъстяване на събития,не задължително да са негативни,но с доста голяма значимост.И не само окло рождената дата,а и през други периоди на годината.Има повтаряемост.Наистина сме го споменавали преди в темите,но до някъде.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 8:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
: събития,не задължително да са негативни,но с доста голяма значимост.

kati,за мен "негативно" е онова нещо,което не знаем как да ползваме.Нали така растенията делим на "полевзни" и "вредни".А,всъщност,вредни няма.Има невежи земеделци...и учени,де.защото доста от "вредните" са чудесни билки и засяването им води до големи печалби,ама..кой да се сети Wink

Та когато знаеш какво да очакваш през даден период,то ще действаш по-адекватно,щото не може постоянно да си нащрек за всичко-изморително е.
52 дни преди РД е период за разчистване на ненужните неща,а 52 след РД за кроене на нови планове и търсене на хора и срдества за реализирането им
Може и това да не е вярно,но дава някаква логическа последователност на периодите ни в годината,та сме по-спокойни...Пък и не знам от внушение ли,но поне за мен отговарят точно...7-те периода на годината

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 8:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Мерси.А ако кажеш нещо и за 7-те периода и въобще каквото знаеш за житейските периоди,чела съм нещо за 7 год.,за 9 год.,ама сигурно няма общовалидни правила,може и да е индивидуално.Не е задължително сега,когато ти е удобно и не затормозяващо.Една моя позната на времето се пънеше да прави хороскопи с помощта на една дебела книга и и отнемаше дни,даже и седмици да нагоди един.Стана ми съвестно да я врънкам да ми прави и на мен,като видях колко време си ангажира.Тя всъщност не бехе учила,ами си помагаше с книгата.Мъка.
Crying or Very sad Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 9:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В началото "правех хороскоп" за 10 минути Laughing После и 2 дни не ми стгаха,щот' то да нацвъкаш планетите е само лесната част(е,преди туй малко се поизпотяваш да пресметнеш кое къде е).Трудното е да кажеш в кой период на какво да наблегне и от каквио да се пази.!есто това,което пишеше по книгите се сблъскваше с интуицията ми,та накрая си измислях мои интерпретацииSmile...които за всеобщо учудване се оказваха верни(отгогава предпочитал "луда идвя",която обяснява нещата пред официална тъпа версия).
Та за 7-те периода на додината.
Много е просто .Твояр РД е особен ден и е извън времетоWinkПериод 1 почва от следващия деб и трае 52 дни.Т.е. разделях годината на 7 периода п 52 дни.Като ги направиш,прати едно ЛС,да ти кажа останалото

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 9:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Very Happy Мерси,наистина ми стана любопитно,не е спешно,но по-късно ще го направя това с разделянето на периодите и ще пиша.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Май 18, 2007 10:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А едно безплатно хороскопче и за мен може ли?Щото не ми се купува кафе "Нова Бразилия" само в оригинална опаковка с хороскоп от Алена, а пък иначе - взема много скъпо, та рекох тук .. така да се каже на приятелски начала! Laughing Very Happy P.S. Шегата си е шега /да не се обиди някоя политическа сила/, но в добре направения хороскоп сигурно наистина има доста полезна информация.Така че Adept Audan-е дерзай, аз ще съм ти редовен потребител! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 10:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

moonlight написа:
Ти умишлено ме заяждаш ,просто чакаш настървено и ми пускаш малки драчки ,за да се издразня и да кажа нещо по убидно ,та да ме изриташ от форума ,после се чудете за тишината на неразбирането

Доживях и това да прочета. Rolling Eyes Кати е една от най-дружелюбните и приятелски настроени потребителки, ако още не си го проумял, moonlight.
А иначе ти сам си си виновен да те банват оттук периодично. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
moonlight




Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 81
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 10:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не става въпрос за кати ,прочети внимателно
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov