НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 8:26 am Вижте мненията без отговор
Границите на човешката злоба и отмъстителност
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 20, 2007 8:04 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ?? ????????? ????? ? ??????????????
Отговорете с цитат

След снощната случка реших да отворя и такава тема, тъй като на нас с магЖивин ежедневието ни буквално е такова ...

... ДА СЕ СБЛЪСКВАМЕ С ЧОВЕШКАТА ОТМЪСТИТЕЛНОСТ И ЗЛОБА ...

А и не само това ...

Сблъскваме се директно с ЖЕЛАНИЯТА на човека ДА УБИВА!

Ще кажете: че кое е пък това, дето ги кара да го правят?!

Нека се спрем да речем на първото:ЗАВИСТТА!

Завистта, че не са като някого /в случая като нас/, завистта, че са слаби, а искат да докажат, че не са ...

И оттук нататък се задвижва една невероятна лавина от желания за мъст и унищожение!!!

Така например, за кой ли пореден път, в четвъртък сутринта намерихме колата си измазана с какво ли не от всички страни, както на капака, така и на покрива ... бяха пльоснати розови дамски превръзки напоени с мъртвешка вода и секрети от човешки труп!!!

Всъщност ... то ми омръзна вече да ми омазват както колата, така и вратите и прозорците на площадката пред входа на апартамента ни ... ма много старателни хора, бееее ... пък ние все живи /особено аз/ ...

Нито катастрофираме, нито умираме ... жална работа, значи сме!

Знаем кои правят всичкото това ... и ако и те самите знаеха, че ги знаем /ако бяха прочели мненията на Пенка в темата "Какво мислите за форума?"/, може би щяха да се замислят дали пък не са записани на камера да речем???!!!

Но ... в близко време, ако не спрат, просто ще бъда принудена да кача някои неща, които се виждат кой точно ги прави и как, тук ... във форума!

А после
-та да са им яки!

А ЗАЩО ПЪК НЕ И В НЯКОИ ДОСТА ПУБЛИЧНИ МЕДИИ ... ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ КАКЪВ ЕКШЪН ЩЕ СТАНЕ САМО?!

А ВАШИТЕ МНЕНИЯ ПО ВЪПРОСА, ПЪК МОЖЕ И СЪВЕТИ, ПЪК МОЖЕ И ... СЪДЕЙСТВИЯ!!!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пон Май 21, 2007 5:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 20, 2007 9:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Явно граници няма.Колко ниско може да падне човек.Ами освен да бъдат заснети и показани на възможно повече публичнодостъпни места - и във форума,и в медиите ако трябва.Хем ще им срине репутацията на "помагачи" човешки,хем ще им секне клиентелата,хем много хора ще бъдат предпазени от "помощта" им.
Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Май 20, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вероятно съм професионално изкривена и аз най-малкото съм човека, който може пък да дава съвети на Вас, но опитът ми показва, че докато се опитваш да се държиш човешки със свине, най-малкото, което можеш да очакваш е да ти осерат.Този въпрос е доста по-сложен, отколкото изглежда на пръв поглед.Да, на подобни извращения може да се отговори със сила - било тя груба, или по-префинена.Това не е трудно, в предвид на времената, в които живеем.Даже е общо взето ненаказуемо, ако е замислено малко по-интелигентно. Но не е там въпросът.Аз самата не знам до къде стига отбраната и от къде започва нападението в такава ситуация.И докъде ти си прав и от къде започваш да приличаш на тези, които са предизвикали твоята реакция.Доста е труден балансът.Аз тия дни имах подобен случай /не разбира се с дамски превръзки, но не по-малко неприятен/ и още не съм решила какво да предприема.Вярно е и другото, че докато умните се наумуват, лудите се налудуват.Ще мисля.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Май 20, 2007 11:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена няма ли да Ви оставят на мира тия ЛУДИ хора.то бива завист ама тяхното направо е като фанатизъм или фикс идея да ви стъжняват живота.ами като каза Кати то осен по медиите и из интернет пространството сигурно и билетчета за автобуса да вземем да им купим на тия хора/да ги закара автобуса до най-близката лудница де/.според мен трябва да не им мълчите и те да продължават да си правят лудориите а като за начало да ги пуснете поне в интернет,защото итехни "клиенти" или по-точно с болни като тях мозъци "пациенти" четат материалите в интернет.пък и ако си имате и запис на тия болни и полицията може да се поразмърда и най-малкото което може да се направи е да им дадат по една заповед да не припарват на определено разстояние да Вас.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
valeria-anita




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 49
Пуснато наПуснато на: Пон Май 21, 2007 9:41 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз мисля, че не може да се отговаря с толерантност на всички свинщини! Хората са казали - с вълците вий по вълчи, те от блеене не рабират.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 21, 2007 4:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
... пък и ако си имате и запис на тия болни и полицията може да се поразмърда и най-малкото което може да се направи е да им дадат по една заповед да не припарват на определено разстояние да Вас.


Ваааайййй ... завалаааа ...

Танчето, трябва да действам по етапен ред - отдолу нагоре или пък ... отгоре надолу!

Ми т,ва значи са около 20-на човека ... Ми то на 3-тия човек, /ако действам отгоре надолу/ или прокурорите ще си вземат отпуск за неизвестно време и няма да се срещат с мене, или пък кварталните полицаи /ако действам отдолу нагоре/ ще се изпокрият в миши дупки и само като ми мернат сянката из квартала ще изчезват внезапно ... досущ като при телепортация!!!


Ще намеря някоя друга и по-подходяща форма, но не сега точно му е времето!

Ще проявя и търпение, щото знам, че то богато и пребогато се отплаща ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Май 21, 2007 4:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Понякога може да се възпрат определени типове хора и без намесата на полиция.Давам само пример: при нас офиса е с доста голям двор за паркиране. Бандичка тийнейджъри и наркомани бяха решили да го ползват за срещи и тоалетна.Сещате се какво заварвахме всяка сутрин като отидем на работа.Сложихме две камери с прожектор и пир-шалтер, така че щом някой се раздвижи в периметъра, святка 500W право в очите и започва да се записва.Оставихме им съобщение, че записите ще ги продадем на две кабелни телевизии /те всички са жадни за новини и сензации/.Дворът опустя трайно. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 21, 2007 6:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат



Страхотна идея ... киккикики-хахахахахахаха ...

Ама нали съм ви казвала, че аз много обичам първо да предопредя така наречения "враг", за да му дам възможността да се "освести", а ако не разбере какво му казвам, ми ... тогава Пенка очаквам те в София!!!

И да действаме ... хахахахаха ...


Супер екшън, а ... че ще и изкараме някой лев, представяш ли си само?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Май 21, 2007 10:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Става!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 22, 2007 8:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Браво на теб, знаех си, че си "печена" и щура глава - като мене ... ще си се уговорим тайно за срещата, все пак ... не тук, нали?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Tania Vladimirova




Регистриран на: 08 Май 2007
Мнения: 13
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 11:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не трябва да обръщате внимание на хорската злоба Маг Селена, тя е безгранична.

_________________
Искам да давам щастие на хората, чрез думите си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 9:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Tania Vladimirova написа:
Не трябва да обръщате внимание на хорската злоба Маг Селена, тя е безгранична.

Съгласявам се,Tania,ма идва момент,когато "злобарите" почват да преминават "от думи в дела".Сиреч почват реално да пречат.
Вие бихте оставили комар да си бръмчи из пространството,нали?Отговорът може и да Ви е :"Да!",особено ако сте вегетарианкаWink
А бихте ли го оставили да Ви кацне и засмуче?

Заб.Комарите-кръвопийци всъщност са САМО ...комарки...както при хората,Mein Her,както при хората Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 11:19 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
...както при хората,Mein Her,както при хората Wink


Колкото до оставянето да ти засмуче от кръвта и то е като при хората - оставяш го не оставяш, крие се се цял ден, а нощем забива хобота и смуче. Sad

Колкото до останалото - повече на брой са тук, Mein Her, и ще ни изсмучат мозъка до последна капка за невнимателни прояви на сексизъм Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 2:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Не искам и аз да изпадам в сексизъм,ама комарките не подбират пола на човека,като го засмучат.Подбират по други признаци-на кой му е по-сладка кръвчицата.А при хората не само женските екземпляри забиват хобот и смучат,някои мъжки такива го правят с голяма охота и се справят доста добре.Нищо лично,mein Her-ове.
Wink Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 2:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да си помърморя аз като гад една свадлива: "Казах ли ви, че ще ни замахнат без да му мислят, Mein Her?"
Станал съм направо ясновидец. Не забравяйте, че съм от Варна. Остава да се подмладя до 19 годишен и да ме подеме цветната "сила на младостта" (това последното май беше по-приемливо от цветната бременност, но не съм сигурен кое кои тръби пукаше). Тогава ще ви гледам на всички до посиняване, а вие първо няма да ми вярвате, а после ще ми вярвате и накрая ще ме набутате там, дето ми е мястото. Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov