НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Май 02, 2024 1:57 pm Вижте мненията без отговор
ЗЛАТНА И ДОХОДОНОСНА ЛИ Е "ТИНЯТА" ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 23, 2007 4:11 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ? ??????????? ?? ? "??????" ...
Отговорете с цитат

Навремето, през тоталитаризма, много хора спечелиха богатствата си само чрез ... продажба на най-обикновени слънчогледови снимки!Това съм го виждала с очите ...

Нооо ... не виждам нещата изобщо да са се променили от тогава до сега, дори напротив- влошили са се ...

Защо мисля така ли?!

Тогава поне продаваха нещо, коет осе виждаше и за коет ополагаха някакъв труд, а сега продават "ИЛЮЗИИ" и то твърде скъпо ...

Защото сега се "произвеждат окултни кадри", които се сдобиват с най-елементарни знания в тази област и ха познайте какво започват да правят?!

Ми ... пълен комерсиализъм ... продават сляпа надежда на "стадото невежи овце", дето блее из цялата ни страна, продават "сбъдване на желания", продават "силни енергийни защита", продават "вечна любов", продават "късмет" ... Т.Е. ПРОДАВАТ СОБСТВЕНИТЕ СИ ИЛЮЗИИ НА ХОРСКИТЕ ИЛЮЗИИ ...

Коя и къде е тука "тинята" ли?! Странното е, че е на две места - събрано обаче във едно ...

"Тинята" са всичките ония от "окултната империя за печелене на пари", "ТИНЯТА" са всички онези хора от невежото простолюдие, дето им гласуват доверие и се връзват на психопохватите, измамите и лъжите им ...

ДАЙТЕ И ВАШИ МНЕНИЯ ... НАЙ-ПОСЛЕ ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 23, 2007 4:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Където има търсене - има и предлагане.прост пазарен принцип.Въпросът е какво се търси.В живота на хората у нас се появиха много дефицити - и материални и духовни.Дефицит на любов,дефицит на задраве,дефицит на пари.И дефицит на вяра в "светлото бъдеще".То беше цел за построяване в предишните години,постепенно започна да става все по-отдалечаващ се мираж,който сега е на път съвсем да изчезне.И като не се вижда скоро,въпреки,че някой хора ни убеждават в противното и как в Евросъюза ще го стигнем/навремето и с друг съюз,ама от там наистина идваха някои реални екстри,това е друга тема/,сега хората търсят алтернативи всеки да се спасява поединично поне от по-належащите си проблеми.Кой каквото го боли.Всеки страда заради нещо и търси спасение,утеха,решение на проблема си.И се намират хора да му ги "предложат"- я с магия,я с амулет,я с вълшебни предмети за успех или масла за привличане на симпатия и любов.И гадания на бъдещето.Когато страдаш,търсиш всички средства - такава е елемнтарната логика на повечето хора.Щом има кой да им ги предложи.Това е като със спекулата с дефицитните стоки - като им нарастне търсенето се появяват амбулантни търговци,продават и на щанда и под щанда и вдигат и цените,зер дефицитно е,за да го имаш,ще трябва да се бръкнеш по-надълбоко.И народа дава ли,дава като обезумял.И някои дори се пристрастяват и искат още и още - оправяме любовта,дай да оправим сега и бизнеса,пък що не и да капичнем конкурента с някоя магийка,да привлечем късмета,да ни развалят магията от лошия роднина за да не боледуваме.И дилърите на наркотика печелят от нуждаещите се.Докато последният не осъзнае,че трябва да се лекува,а за да се лекува,трябва сам да го реши.Може би ще му трябва помощ,но колкото да осъзнае проблема си и да се мотивира.И евентуално лекар,който да го наблюдава и напътства с разбиране,а не с мисълта как още повече да го набута в тинята,за да го "изцеди",заблуждавайки го,че го вади от там.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Май 23, 2007 4:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Резонират на една честота.Когато човек има проблем, да му обясняваш откровено в какво всъщност се състои проблемът му, какво ти можеш да направиш за него и то - до какво ще доведе е много неблагодарна работа.При нас се случва доста често същото, въпреки, че работата ни е коренно различна.В такъв случай най-честия отговор е: "Ми вие като не можете, що го въртите и сучете!Аз пък ще ида при конкуренцията!" Тя /конкуренцията/ му е казала как с един удар само на стойност под 200 лева ще му разреши всички проблеми и така ...колелото се върти.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 23, 2007 5:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Когато страдаш,търсиш всички средства - такава е елементарната логика на повечето хора.


Според мен това не е никаква логика, а по-скоро неистов стремеж да се дообъркаш или да те дообъркат още повече, при това и ще те разорят, защото ще ти изцедят и последните парички ... т.е. ще те довършат окончетелно.

Защо не могат или по-скоро не искат тия невежи и глуповати хора да разберат, че няма панацея!

Защо не искат да разберат, че стрданието им е техен личен продукт, че те са си го създали, така щото трябва да разберат и прозрат дадени истини чрез собственото си духовно развитие?!

Ето туй мене ме тревожи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 23, 2007 5:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз се питам защо,но не мога да си отговоря.Още от преди много време,когато дори не ги осъзнавах тези неща истински и не ги гледах по-този начин.Но поведението на някои хора при подхождане към собствените им проблеми ме изумяваше.За да получат или запазят нещо,или пък да се подредят някакви събития в тяхма полза,бяха да готови да навредят или съсипят нечий друг живот,без идеята,че ще им се върне по някакъв начин.И отнякъде им идваше дори нещастие,но те пак не го осъзнаваха и продължаваха да си действат по техния си начин.Има и друга страна - мнoгoто условности - задръстени сме от предразсъдъци - кое е добро и кое не,криворазбрано чувство за гордост,за "чест",за "справедливост",за любов,за щастие,за успех и т.н.Натрапване на "западни" ценности и представи за успех и просперитет - безскрупулно минаване през "трупове" и т.н.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 23, 2007 7:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Незнанието не оневинява" - нали така беше?!

А още повече, че сега има откъде да научиш толкова много неща!!!

Ама духовният мързел е просто невероятен ... друго си е да си кръшнеш тялото с фолк, да му друснеш едно питие, па да метнеш някоя йека мома на кревата, па дръж ... и хайдееее ... следващото сбъркано "индиго" ...

Щели да четат книги, па да участват там в някакви си форуми духовни или пък да четат сайтове подобни ... я бре, бръч оттука!

Но ... факта е, че те ще си отидат, така или иначе, а ние ще му намерим цаката ... пак така или иначе!

Ако не я намерим, то ония от 144 000 хиляди все някой ще ни забалажи мъждукащите огънчета и ще ни помогне ... някак си ...

Ето го на ... Гуруджи Лахири е тук, идва редовно при нас ... и ще идва все по-редовно ... значи наистина има кой да ни отвори очите, стига да го разберем.

Ми ... това е, значи
.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Май 24, 2007 7:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 5:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:


Защо не могат или по-скоро не искат тия невежи и глуповати хора да разберат, че няма панацея!

Защо не искат да разберат, че стрданието им е техен личен продукт, че те са си го създали, така щото трябва да разберат и прозрат дадени истини чрез собственото си духовно развитие?!

Ето туй мене ме тревожи!


Ами може би, защото ГЛУПОСТТА ходи по хората и наистина си е повод за голяма тревога Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 6:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Клипчето е страхотно. Laughing Музиката е малко обезнадеждаваща, но при изключени слушалки можеш направо да се притесниш от смях. Razz Rolling Eyes Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 6:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Всъщност музиката е в унисон с картинките.Затова се отказах да предупредя ,че не е зле да се изключи звука от хора със силноизразено естетическо чувство.То песента нещо беше поощрение за родните футболисти,и ритмите им резонират на вкуса/не искам да ги обидя,но сами си го казват по интервютата/.Жалко,че някои надписи от клипа не са в унисон с днешния празник.Това е иронията.Правописът е потресаващ.А се чудим защо духовността ни е дефицитна.
Embarassed Crying or Very sad Rolling Eyes Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 6:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Маг Селена написа:


Защо не могат или по-скоро не искат тия невежи и глуповати хора да разберат, че няма панацея!

Защо не искат да разберат, че стрданието им е техен личен продукт, че те са си го създали, така щото трябва да разберат и прозрат дадени истини чрез собственото си духовно развитие?!

Ето туй мене ме тревожи!


Ами може би, защото ГЛУПОСТТА ходи по хората и наистина си е повод за голяма тревога Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Laughing Laughing Laughing



Кати, голям смях падна в къщи ... откъде го намери този "бисер", значи ... хахахахахахаха ... и кучето, и котката в къщи се смяха до премала ... хахахахахаха ...

Е ... това е "великото" българин

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 6:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Радвам се,че успях да ви поразвеселя празнично.То и други бисери се намират за онагледяване на някои теми,ама има нецензурни изрази,та не смея да ги пускам тук.
Embarassed Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 6:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Но ... ето такива пускай на воля!

Направо е фрапиращо и ... ,айде, че пак ще ходя до тоалетната от смях ...

Благодаря ти за страхотната доза "лекарство" - та нали смеха е лекарство!

Цял ден днес разсмивах другите, докато най-сетне ти ме разсмя до ... извинете ме, ама до напикаване ... хахахахахахахахахахахахахахахаха ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 7:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Това е за автомобилисти:
http://www.vbox7.com/play:742ff69a
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 7:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добро е Laughing Този път и музиката си е супер, дори и макс. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 24, 2007 7:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всичко е в пълен стил "нашата национална гордост"!

Няма що ... пълен резил, те не си знаят родния език, аз съм седнала да им говоря за някаква си там духовност и се чудя що не ме разбират тия хора?!

МИ ... ТЕ НЕ ЗНАЕЛИ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, ВИДИТЕ ЛИ!!!

Ужассссссс ......

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov