НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 10:38 pm Вижте мненията без отговор
Въпрос за здравето
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 25, 2007 7:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена ! Изчетох всички материали във форума относно действието на екстракта от грейпфрут... малко съм се и поувлякла дори в писанията си в една друга тема Embarassed за което се извинявам Rolling Eyes
Не ми стана ясно каква е точната доза при действаща инфекция, когато решим да предприемем лечение чрез есктракта - дозата същата ли е както при профилактичното приемане (теглото разделено на 5 е равно на броя капки за един прием) или е необходимо да се увеличи тази доза в зависимост от степента на заболяването. Накратко - моето възпаление отново се обади и боли ли боли след куп антибиотици, които изпих през последните 2 месеца и вече започнах да губя надежда дали някога ще се отърва от гадовете, затова реших да не пия повече синтетика и да се доверя на грейпфрутовите капки. Днес вече втори ден вземам по 5 капки 3 пъти дневно и постепенно ще увеличавам дозата, но не съм сигурна дали това е начина да реагирам в този момент и каква точно схема да следвам, затова ви моля за съдействие с повече информация ако е възможно. Благодаря .

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 25, 2007 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нещата няма да се оправят с гадините без да правиш и влагалищни промивки.

Ето рецептата за тях:

В 450 мл топла и само чиста изворна или трапезна вода /в никакъв случай от домашните кранчета, защото топлата е изключително замърсена и също с наличието на бактерии, а пък студената и пълна с хлор!!!/ капваш 30 капки от екстракта.

Разтвора правиш в предназначените помпички за влагалищни промивки. Една такава помпичка събира точно 450 мл вода.

В началото в продължение на не повече от две седмици правиш промивките сутрин и вечер преди лягане.

След това ги правиш просто всяка сутрин.

ЕФЕКТА Е ПОРАЗИТЕЛЕН!!! ГАДОВЕТЕ ИЗМИРАТ ПОГОЛОВНО!!! ИЗБИЙ ГИ!!! Very Happy

Капките за пиенето увеличаваш докато ги направиш до 30 на брой и ги пиеш 2-3 пъти на ден.

Няма да е зле да отскочиш до билкаря Еньо Миланов в Симеоново /координатите му ще намериш в сайта в "Публикации" -те/.

От него ще си вземеш един балсам - казва се "Жули". С балсама можеш да мажеш влагалището.

Г-н Миланов ще ти препоръча и билки за повишаване на имунната защита.

Така струва ми се, ще се справиш с тоя проблем.

УСПЕХ!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 26, 2007 6:29 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви Маг Селена, аз все отлагам ходенето при билкаря, но май вече е изключително належащо да го направя, защото явно организма ми е слаб и не може да се справи Crying or Very sad ...

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 26, 2007 9:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Организма ти наистина е слаб, а има и още една "потайност", за която едва ли знаеш или пък не си обърнала внимание.

Лошото е, че хламидията се крие вътре в трихомоназата!!!!!!!!!!

Аз затова исках да те изследват и за трихомоназа, но явно трябва първо да се лекува хламидията, за да изплава и трихомоназата на повърхността.

И двете са еднакво опасни и изключително упорити, въпреки, че лекарите махват с ръка и казват, че са абсолютно лечими и ... няма никакъв проблем.

Чувала съм го с тия две уши, но слава Богу, че не страдам от тая жестока напаст!!!

Бих те посъветвала също да си купиш от аптеката "Котешки нокът" на капсули, който е мощен имуностимулатор и антиоксидант. Определено ще имаш нужда и от него. Но те съветвам да си купиш от "американския", защото другите нещо са малко съмнителни, а има още два варианта на "Котешкия нокът".

Действай! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 26, 2007 8:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Отново съм изключително благодарна за за информацията, която получих от вас Маг Селена Exclamation започвам войната... сега вече смятам да се запася с билки и грейпфрут и да ги избия, колкото и каквото да ми струва това...
просто утре си знам че пак ще ми изпишат поредния антибиотик... Crying or Very sad, а от това вече просто няма смисъл... смятам да огранича и сладкото... да умрат от глад гадините...

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 26, 2007 8:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile както се казва:"...и милиони микроби ще умрат!" Twisted Evil Желая успешно оздравяване! Smile Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 26, 2007 9:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря и на теб Кати !!! Само кураж ми трябва сега!

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 27, 2007 10:04 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ДЕЙСТВАЙ, ВИКИ ... и ако има нещо, което не разбираш и те тревожи относно гадините - ПИТАЙ НЕЗАБАВНО И НАВРЕМЕННО!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 6:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за всичко... благодаря че ви има... Exclamation
Разбира се че ще питам с риск да стана досадна ... Embarassed
1.Заедно с грейпфрутовите капки реших да мина и на изчестваща диета, но имам въпрос относно меда... понеже се старая да избягвам сладкото независимо от формата - изкуствен подсладител или захар - какво да правя с меда??? аз толкова го обичам ... Crying or Very sad, а друга "подслаждаща" алтернатива не виждам ... как ще се отрази консумацията на мед в моя случай ? И него ли да спра Rolling Eyes
2.Разтварям 30-те капки Биоцитрин в 200мл вода, но след като изпия това количество гърлото ужасно започва да ме дразни... дали да не разтварям в повече вода ? Rolling Eyes
Ами това са те моите питанки... Спокойна вечер !

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 7:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

viki написа:
- какво да правя с меда??? аз толкова го обичам ... Crying or Very sad, ... как ще се отрази консумацията на мед в моя случай ? И него ли да спра Rolling Eyes
2.Разтварям 30-те капки Биоцитрин в 200мл вода, но след като изпия това количество гърлото ужасно започва да ме дразни... дали да не разтварям в повече вода ? Rolling Eyes


МЕДА СИ ГО ЯДЕШ НА ВОЛЯ - може само да ти бъде в идеален плюс!

И НЕ ЗАБРАВЯЙ - ТОВА Е ЕСТЕСТВЕН ПОДСЛАДИТЕЛ!!!

Капките на "биоцитрина" ги увеличаваш бавно и постепенно - от 5 бр. до 30 бр. в 150 г вода.

Капките се увеличават всеки ден по 1 бр. Пият се по 3 пъти на ден, преди ядене!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 8:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Embarassed оуууууу малко съм се престарала... увеличавам дозата не с 1 а с по 5 капки на ден... Rolling Eyes благодаря за информацията... ах как се радвам за меда Very Happy Спокойна вечер Маг Селена !!!

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Спокойна и приятна и на теб, Вики! Smile

Оздравявай!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 8:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност ... колкото и капки да пиеш, те винаги горчат и щипят силно на гърлото!

Нооооо ... действай постъпателно и ... внимателно. Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 10, 2007 6:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена,
продължавам упорито да пия грейпфрутовите капки... в четвъртък съм на посещение при билкаря Еньо Миланов, а в магазина за здравословни храни открих и Саменто-то, но не знам кой вариант да избера - капки или капсули също така не ми е ясно каква да е дозировката... бихте ли ми дали повече информация ? Rolling Eyes

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Авг 11, 2007 3:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вече ти казах, че трябва да си вземеш от "Котешки нокът" /CAT*S CLAW/, производител на който е: GNC-General Nutrition Corporation, USA.

Това е, което определено си струва и върши идеалната работа.

Не, че на другите фирми не помагат, но това е нещото, което е достатъчно чисто като продукт, и достатъчно ударно за твоето заболяване.

С това се лекува и рак в ранната му фаза!

Ако не го намериш в Пловдив, то можеш да си го поръчаш във София, както и да си го купиш направо, защото в повечето софийски аптеки го има навсякъде!

И в Пловдив можеш да си го поръчаш, но там можеш да срещнеш и затруднения.

Ако все пак не успееш да се снабдиш с него, обади ми се за да ти кажа кой го внася и директно да се снабдиш от вносителя. Нямаш точно никакви проблеми!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov