НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:32 pm Вижте мненията без отговор
Въпрос за здравето
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Съб Авг 11, 2007 3:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Маг Селена ! Инстинктивно точно този продукт купих днес и видях дозировката на етикета - 1-2 капсули дневно ! Освен това е на половин цена спряво Samento !!! Благодаря отново !

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Авг 11, 2007 3:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За това именно ти говоря, значи!

Писнало ми е от имитатори, преписвачи, мошеници и измамници на "едро" ...

Ето ти един продукт, който ти върши идеална работа, като дозировка е много повече от онова "Саменто" другото ... а пък, видиш ли, отгоре натова е и по-евтино ... Wink Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Нед Авг 12, 2007 9:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Да наистина !!! Спокойна вечер !

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 16, 2007 8:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена,
за пореден път искам да изкажа благодарностите си за информацията, която предоставяте на мен и всички участници в този форум.
Рядко пиша в темите - предимно чета - но днес смятам да отделя време и да разкажа за днешната си среща с билкаря Еньо Миланов.
Дълго отлагах това посещение, но вчера ми изписаха поредния антибиотик и просто реших, че трябва да направя нещичко за себе си. Та така тръгнах към Симеоново... Very Happy закъснях заради трафика, но човека още от вратата ни посрещна и ни успокои че за никъде не сме закъсняли.
С две думи - останах изумена... още преди да съм казала защо идвам при него ми беше зададен въпроса - Как си със щитовидната жлеза?... (от ученичка от контролните прегледи знам че имам първа степен гуша - това и отговорих) ... последва лупа + фенерче насочени към зениците ми ... после каза че имам колит, което е нехарактерно за моята възраст и че имам проблеми с цялата храносмилателна система... (за колита знам от 1 година) после нашироко ми обясни как всичките ми проблеми с кистозната мастопатия, с поликистозните яйчници и с възпаленията ми идват от щитовидната жлеза - как тя контролира и гърдите и яйчниците ... останах наистина удивена от всичко, което чух защото нещата които ми каза този чудесен човек са наистина логични... аз самата дори ги усещам така... но имунната защита, която сега трябва да възстановявам също е свързана с щитовидната жлеза... взех билковата смес СЪНИ която ми предложи и си тръгнах потресена... за мен това е уникален човек ... и се радвам че се срещнах с него днес... не искам да правя реклама на никоко просто споделям днешната си среща с един изключително приятен човек, който помага на хората... сега вече знам сама какво да правя... - чакат ме изследвания на щитовидна жлеза и много Съни Wink Едно голямо БЛАГОДАРЯ отново за всичко, което правите за нас Маг Селена... и за правилния път към който насочвате светлина за всички ни...

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 16, 2007 9:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Вики!

И ние днес ходихме при Еньо Миланов за да закараме Светулка при него заедно с дъщеричката й.

Разминали сме се на един косъм време.

Сега да ти кажа кои хормони да настояваш да ти изследват:
- TSH (това е хормон, който произвежда хипофизната жлеза и е важен показател за състоянието на щитовидната)
- FH3
- FH4
- ТАТ и МАТ (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, защото те са най-важните показатели).

Никак не е излишно да си пуснеш и един кортизол (хормон от надбъбречната жлеза наречен "хормона на стреса", който по принцип провокира щитовидната жлеза).

А щитовидната жлеза пък е "Кралицата" на всички останали жлези, така, че всичко е едно цяло, което излиза извън строя, когато човек живее в невероятен стрес или пък е получил някакъв шок.

Задължително си направи и една прилична ехография на щитовидната жлеза, така щото да се види нейното състояние както надлъжно, така и нашироко, и също така, и на дълбоко, т.е. навътре. Това също е много важно!

Пий това, което Еньо Миланов ти е дал.

И веднага след изследванията като излезнат резултатите ми се обади, т.е. напиши ми ги тук, за да ти кажа за какво точно иде реч, независимо от това какво са ти казали лекарите. Напиши и размерите за щитовидката, които ще ти дадат при ехографското изследване.

И не се притеснявай изобщоооо ... знам лекари, които могат да ти помогнат проблема със щитовидната жлеза да бъде приключен окончателно, чрез така наречената ИМПУЛСНА ТЕРАПИЯ!

Желая ти лека и приятна вечер! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 5:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте,
да наистина за мъничко сме се разминали... Светулка ми писа че ще ходи Smile

Иначе съм решила да направя термовизионно сканиране на цялото тяло дори открих кабинет в Пловдив където се прави това и там вероятно ще направя мисля "прилична ехография на щитовидната жлеза"... доколкото знам дава доста точни резултати... а хормоналните изследвания ще направя веднага като се върна от отпуск и ще пост-на резултатите Exclamation от известно време ми е доста напрегнато особено днес след като изчетох куп материали свързани със най-различни заболявания на щитовидната жлеза и вече като че ли започнах да усещам буцата в гърлото си... надявам се 10- дневния отпуск да ми дойде добре и да ме балансира психически че доста съм се изнервила напоследък... а това никак не влияе добре на пеперудата Wink Благодаря отново за всичко Маг Селена ! Приятна вечер на вас и семейството ви !

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 5:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сега вече знаеш истинската причина, която ти топи здравенцето, а нервичките са също последица от щитовидната жлеза, така, че почивай спокойно, защото когато човек е наясно с проблема си той вече не е проблем.

Лека вечер и на теб!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 6:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да наистина е така... когато човек няма достатъчно информация и тъне в заблуди тогава е много по-страшно и напрегнато... а сега аз вече съм подготвена психически независимо какви ще са резултатите от изследванията Wink ... забравих да кажа нещичко обаче... вече не помня в тази или друга тема бях писала за постоянната сухота в устата, която ме мъчи от около година и половина - ами вече имам отговор и за нея Wink докторите нека си говорят че нищо ми няма ... и инсулинова резистентност изследвах миналата година и пак нищичко не ми казаха... така си тънех в заблуда и аз... но откакто наблюдавам сухата си коса и чупливите нокти и сухотата в устата вече всичко ми е ясно... направо съм изумена как никой доктор не ме насочи към ендокринолог... толкова ли е трудно наистина да се досетят че щитовидната жлеза може да е причина - та Еньо Миланов само като прекрачих прага на кабинета без дори и думичка да ми е казал се досети Exclamation ... между другото теста за инсулинова резистентност направих по собствена инициатива след като изчетох доста материали за поликистозните яйчници така че от 2 години кажи-речи си се информирам за всички промени, които се случват с мен... просто вече ми е омръзнало от некомпетентни лекари и от израза "нищо ти няма"... хубавичко е да си го повтаря човек, но е добре понякока и да бъде реалист Wink ох пак се разписах... май наваксах за седмица напред Embarassed до скоро писане Маг Селена....

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 6:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

viki написа:
толкова ли е трудно наистина да се досетят че щитовидната жлеза може да е причина - та Еньо Миланов само като прекрачих прага на кабинета без дори и думичка да ми е казал се досети Exclamation


Между другото и аз се досетих, ама исках да караме по етапен ред, затова те и наблюдавам, и ти искам информация за състоянието!

Защото понякога, когато има бактериални огнища от рода на твоите, гъбички и т.н. гадини, клиничната картина може да не е реална, а опорочена от тях - при изследванията!

Затова изчаквах поне мъничко да понапреднеш с изтребването на този "рогат добитък" хламидията и ... т.н. попълзновения.

Ама Еньо явно е решил, че ще може да се справи! За сега пий билките му пък по-нататък ще видим!

Желая ти успех и бъди здрава, Вики!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пет Сеп 28, 2007 7:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 6:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се !!! Само една думичка ще кажа - оценявам Exclamation Мисля че достатъчно информация получих от вас Маг Селена... оттук нататък май всичко е в моите ръце... Спокойна вечер !

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 7:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ти, мила! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Viki, стискам ти палци!На нас Еньо Миланов също много ни помогна!Направо е вълшебник!!!Единствено се притеснявам, че всичко се съдържа в него и какво ще правим ако рече да се изнесе нанякъде?! Crying or Very sad Откакто Маг Селена и Маг Живин ни насочиха към него, ние по доктори не ходим, защото те не лекуват, а само гледат да облекчават някакси симптомите.А при Миланов е съвсем друго.Наистина бавно - но славно.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 7:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Единствено се притеснявам, че всичко се съдържа в него и какво ще правим ако рече да се изнесе нанякъде?!


Това не е вярно!

Г-н Миланов си има достойни наследници!!! Дъщеря и син.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 17, 2007 10:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Дано!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Авг 18, 2007 12:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Дано ... Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov