НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:49 am Вижте мненията без отговор
ОБУЧЕНИЕ В ЯСНОВИДСТВО?! Не - "империя" за пари ..
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Ето нещо друго интерено:Нощес сънувах,че се гледам отсрани,че съм някакво птиче.И едно мое другарче/също птиче,ама от мъжки пол/беше пострадало.Аз се опитвам да му помогна,ама нещо не мога и се мъча да привлека вниманието на едни хора като им чуруликам силно.И си давам сметка,че те няма да ме разберат какво им говоря,щото пию-пию.И хем наблйдавам сцената отстрани,хем съм участник в нея.


Значи така, а?!

Докато медитирам ти ми се правиш там на някаква си птичка, така ли?!

Ама то и птичките говорят най-различни неща ... пию-пию ... ама явно не искаш да направиш превода и тълкуванието, коя е едната птичка и коя другата!!!

Ясна ти е работата ... пак си по тъч линията ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хайде сега, пак се измъкваш. От къде знаеш, че съм си го заслужавал? Може пък да съм бил невинен като розичка, а ти да си бил злодей!Може да съм бил по-хубав от теб и ти да си ми завидял и да си ме "скъсил с една глава" Laughing Знае ли човек? Минали работи.Всичко е възможно като мотивация - а ти веднага: "Заслужил си си го".
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Ами едната птичка бях аз,а за другата несъм съвсем сигурна,мисля,че беше един стар мой познайник,когото не съм виждала от много години.Знаем се от деца,ама не бяхме в много добри отношения тогава,млатехме се.И аз пиюках,щото исках някой да помогне,че беше паднало птичето на земята и се чудех дали не мога да го извлача с човка.Откачена работа,никога не съм си мислела за птици.Поне да бях сънувала,че летим,ама нямаше такова нещо.
Rolling Eyes Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То това с птичките стана ясно вече, ама ето какво казва една .... кикикикикикики .... "магеса" от онзи форум:

Цитат:
...вида на човека говори за неговия вътрешен свят - той показва много за тези, които могат да разберат ...


А нейният вид знаете ли какъв е?!

Не й се присмивам, просто констатирам, за жалост просто говоря истината, чута именно от този, дето я рекламира!

Кожата й изглежда като на последния алкохолик в малкото градче, а зъбите й са в много окаяно състояние /парадонтоза, джобове и т.н. гингивити, и др. подобни/. Това от собствена страна пък предполага наличието на бактериални инфекции навсякъде из организма й, поради което и най-вероятно има проблеми и с кожата!!!

Това пък от друга страна би могло да я доведе и нея до инсултно състояние - така както се случи преди години и на Вера Кочовска, на която тя се присмива и я прави за резил!!!

Танчето77 поне знае и е изпитала тези неща на собствения си гръб!

Така, че тия да си бръщолевят измишльотини, колкото искат ... и най-вероятно ще им вярват отново такива, каквито беше пуснала ти Кати, вчера в онова клипче ... чакаракадейййй ...



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Май се сещам за коя става въпрос,ама тя беше писала,че изглежда добре,само зъбите и не били в ред.Това от поемане негативната енергия на клиентите.Не биваше да говори така за Вера Кочовска.И въобще за външен вид на когото и да било.Ако по това се съдеше,сложи си някой силикон или ботокс тук-там,опъне си бръчките,малко лифтинг,може и носа да си пооправи и става с прекрасен вътрешен свят.Толкова прекрасен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако външният вид е мерило за духовност и вътрешна красота, то вече знам състава на тези 144 000 посветени - всичките ще са поп-фолк звезди и тук-таме - малко Холивуд. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Те някои от Холивуд са се ориентирали - бъка от будисти,хиндуисти,кабалисти,сциентолози - развиват се духовно хората,не се шегуват.Току виж и от там се окажат в групата.А и от родните фолкзвезди има някои,дето все Бог им е на устата.Не оспорвам,че сигурно са искрени/част от тях/
Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Искаш ли да изключим сциентолозите,а?
Иначе "Бойно поле земя",особено втората част е много добре написана от шефа им.Личи си,че човекът е много навътре в дипломацията ...сиреч в увъртанията за своя изгода.
И Иван с трите болта е от тях,затова и изигра една от главните роли в екранизацията.Беше баш-ксилоксът,ако не се лъжа

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Нямам нищо против,и без това не са ми симпатични,има нещо гнило там.
Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 7:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявайте, ама на това не му ли се казваше ЛИЦИМЕРИЕ, ВИСОКОМЕРИЕ, ГУЗНА СЪВЕСТ и т.н. "деликатни" и тайни вътрешни настройки?!

Всъщност ... знаете ли защо прескачам до техния скапан сайт и форум?!

Знаете ли защо отварям тези всичките теми в нашия форум, които засягат техния форум и невежеството на техните потребители?!

Ще ви призная: преди да се изнеса от него предупредих съдържателя му админ, че ако видя, че се заимства от нашия сайт и форум, че се крадат било идеи, било статии просто, че се правят провокации относно мен или пък нас НЯМА ДА СИ МЪЛЧА, ама изобщо!!!


А аз кажа ли нещо ,обещая ли го особено - НЯМА НАЧИН ДА НЕ ГО ИЗПЪЛНЯ!

И АКО НЕ СЕ ПРЕСТАНЕ С ТИЯ НАБЕЗИ В НАШИЯ ФОРУМ, ТО ЩЕ БЪДА ПРИНУДЕНА ДА ПЕЙСТНА И НЯКОИ НАШИ РАЗГОВОРИ С НЕГО, КОИТО СЪМ ГИ ЗАПАЗИЛА ОТ ОНОВА ВРЕМЕ ОЩЕ!!!

ЕТО ... ПРЕДУПРЕДИЛА СЪМ ГО!


Нека си измислят сами темите, нека си бръщолевят каквото искат в техния форум, ама да не бъркат нас със тях - нали така?!

И да престанат да ни копират, и крадат под една или друга форма!!!!!!!!!!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 8:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Много е трудно,нали трябва да разискват и те за религия или пък за карма,особено като трябва да отговорят на питащ потребител.Според тях брак по карма е "вечен ад" и обезателно се разпада.Ясно и точно,без много обяснения.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 25, 2007 9:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Смешно е и ... едновременно плачевно ... Жална работа!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov