НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 7:54 am Вижте мненията без отговор
Любов
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
mghmgh




Регистриран на: 31 Май 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Чет Май 31, 2007 8:16 pm
МнениеЗаглавие : ?????
Отговорете с цитат

Здравейте! Казвам се Мариана, родена съм на 1.08.1968 г. Три години поддържах връзка с един мъж на име Георги, роден на 27.09.1971 г. , но от 7 мес. се появи друга жена и мисля, че отношенията им се затвърждават. Искам да знам какво е моето място в неговия живот, продължаваме да се виждаме, но не както преди? Предстои ли ми, ако там нямам шансове да срещна подходящ за мен човек , т.е. ЛЮБОВТА? Предварително Благодаря за отговора! Желая Ви ЗДРАВЕ!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 31, 2007 8:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Съжалявам, но смятам, че отношенията са на изчерпване, за да не кажа изчерпани. напълно. Всяко зло за добро - в случая за много голямо добро. Хубавото предстои. Нова възможност за връзка - ранната пролет на 2008 година.

Ако се изкушите да пресегнете към магия за "оптимизация" на сегашните ви отношения, ще си навредите сериозно. Желая ви успех.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 12:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Яяяяяяяяяяя ... вижте само какво си намерих аз в "онзи форум" ... вижте само как даден индивид от тълпата хитрува?!

Цитат:
mghmgh

Публикации: 13

Профил

Re: Магия
« Отговор #2 -: май 31, 2007, 21:25:19 »

Въпросът ми беше, г-жа Лозанова, дали аз или някой от моето семейство имаме негативна енергия. Аз се казвам Мариана - 01.08.1968 г., синът ми се казва Радосвет, роден на 23.09.1992 г., съпругът ми Бисер - роден на 15.05.1968 г.



Не смяташ ли mghmgh, че на лъжата крака са много-много къси?!

Не се ли срамуваш поне малко от подлата си, нечеста и долна постъпка - или "не си такъв човек"?!

Маг Живин ти е отговорил много правилно и точно, но аз ако бях на негово място щях да те сурвакам, както точно си заслужаш ...

Знаеш ли какво бих допълнила аз към неговия отговор ... ето това ...

И за каква любов ми говориш ти, след като ТАКАВА В ТВОЕТО СЪРЦЕ И ДУША НЯМА ... ти питаш просто питаш дали ще си имаш нов любовник за сексуалните ти забавления!!!

ДА, ЩЕ ИЗНЕВЕРЯВАШ ОЩЕ ДЪЛГО ВРЕМЕ НА СЪПРУГА СИ /какъвто и да е той!/ ... поне още трима любовника ще минат през ръцете ти, докато стигнеш до окончателен развод с настоящия си съпруг ... ноооо ...

От този момент нататък те чака ето това ...

Оттук нататък ще си платиш всички тарикатлъци с болести - бавни и мъчителни болести, свързани с обмяната на хормоните ти, и без това отдавна имаш такива проблеми, от проблеми с половите ти органи и най-накрая с нервната си система ... и преди всичко със сериозно влошаване на психическото ти здраве!

Те ще бъдат просто следствие от твоите изневери, пренебрежения към съпруга ти и детето ти, от подигравките ти към хората, от лукавството ти и притворството ти, от цялата твоя разюзданост във всяко едно отношение!

И никак не е препоръчително да губиш времето на ФЕНОМЕНИ, които най-съзнателно си вършат работата и то при това безплатно, за да помагат на хората!

НЕ СЕ ПОДИГРАВАЙ С ТЯХ, ЗАЩОТО ЩЕ ТИ СЕ СТРУПА НЕВЕРОЯТЕН АД В МЪНИЧКИЯ ТИ И ЖАЛЕН ЖИВОТЕЦ!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Tania_D




Регистриран на: 01 Юни 2007
Мнения: 8
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 3:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И какъв по-точно е проблема, г-жо Селена? Първо, елементарното уважение изисква да се говори с непознати хора на Вие. Второ, Вие знаете ли дали тази жена живее със съпруга си, дали не е разведена или разведените са второ качество хора?
Това, че го нарича "съпругът ми" означава ли, че са заедно? Естествено е да пита и за него за негативно влияние, дори и да не живеят заедно, след като е баща на детето й. Ако той има нещо не е ли нормално да повлияе на детето й? Проявява се като една добра майка.
Не разбирам желанието Ви да хулите една жена, която дори не познавате. И простете, но кълнете точно като циганките на пазара. Не Ви прави чест.
Какво като се е консултирала в "онзи" форум? Нета е свободно пространство, кой където иска там ще пише. Вие като искате не отговаряйте, но не можете да забраните на хората да пишат и да питат.
Освен това, ако по този начин се държите с хората, не се учудвам, че в "онзи" форум има повече потребители.
Съжалявам, че аз също се обърнах тук с проблем. Няма проблем, не ми отговаряйте, ще намеря по-добри от Вас хора.
ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ ВАШЕТО ПОВЕДЕНИЕ, УВАЖАЕМА СЕЛЕНА!!! Сега сигурно ще изтриете мнението ми, няма проблем, важното е, че си го казах.

Приятен ден Ви желая и няма да е лошо да бъдете малко по-добра към хората.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Tania_D




Регистриран на: 01 Юни 2007
Мнения: 8
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 3:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мило момиче,не съм ясновидец, нито маг, но ме заболя за отношението към Вас. С цялото си сърце Ви желая да срещнете любовта, която търсите. Не обръщайте внимание на пошлите съобщения. Нека късмета бъде с Вас.


С уважение: Ваша Таня
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 4:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама чакай малко! Не може да ги има и двамата! Не стига че 3 години го е унижавала, а сега се бърка и в личните му отношения, които не я засягат ни най-малко. Ще бъде грешка, ако приятеля й не й тегли една навреме и й позволи да му се бърка в отношенията като му провали живота и новата връзка. Тя не си е разбила семейството заради него, но е готова да съсипе неговото oще преди да го е създал. За това ли я подкрепяш?! За това ли й пожелаваш късмет?!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Tania_D




Регистриран на: 01 Юни 2007
Мнения: 8
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност никой не знае какъв точно е случая. По-точно знае си го точно тя. Но ме възмути езика на Селена. Би могла с малко по-толерантен тон да й обясни, че не одобрява поведението й. Но да й предвещава болести и да определя живота й като жалък... Тя не е Господ да се разпорежда.
А късмет желая на жената чисто по човешки. Да е жива, здрава, да е щастлива и дано не обръща внимание на такива "хора" като Селена.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Tania_D написа:
Всъщност никой не знае какъв точно е случая. По-точно знае си го точно тя. Но ме възмути езика на Селена. Би могла с малко по-толерантен тон да й обясни, че не одобрява поведението й. Но да й предвещава болести и да определя живота й като жалък... Тя не е Господ да се разпорежда.
А късмет желая на жената чисто по човешки. Да е жива, здрава, да е щастлива и дано не обръща внимание на такива "хора" като Селена.


От едно и също IР с жената, на която пожелавате чисто по човешки успехи, бихте могли да го направите лично, може би Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Tania_D




Регистриран на: 01 Юни 2007
Мнения: 8
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пък и аз никъде не прочетох, че иска и двамата. Мисля, че с това, че е попитала дали съпругът й - бивш или не знам какъв има магия, не се бърка в живота му. Пише, че търси любовта, явно е нямала. Пак казвам, случая си го знае само и единствено тя. Аз правя само предположения.
И защо смятате, че именно с този мъж тя не е открила любовта? Това означава ли автоматично, че проваля живота му? А знаете ли дали този друг мъж не е женен, но неживеещ със съпругата си /сега има много такива случаи/ или пък разведен? И той ли е второ качество?
Съжалявам, че се намесих в чужда тема, но просто езикът на тази госпожа - маг е отвратителен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Както вече споменах, темата не ви е чак толкова чужда. Не виждам какво търсите тук да ви държат такъв отвратителен език!

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Tania_D




Регистриран на: 01 Юни 2007
Мнения: 8
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И ако знам коя е това прави ли по-малко отвратително отношението на Селена, маг Живин?

Четох отзиви за Вас, Вие категорично не говорите по този начин. Нима той Ви харесва? Всъщност това си е Ваш избор.

Желая Ви здраве, маг Живин!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От успех, извинявам се здраве се нуждаете вие, а не аз Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Tania_D написа:
И какъв по-точно е проблема, г-жо Селена? Първо, елементарното уважение изисква да се говори с непознати хора на Вие. Второ, Вие знаете ли дали тази жена живее със съпруга си, дали не е разведена или разведените са второ качество хора?
Това, че го нарича "съпругът ми" означава ли, че са заедно? Естествено е да пита и за него за негативно влияние, дори и да не живеят заедно, след като е баща на детето й. Ако той има нещо не е ли нормално да повлияе на детето й? Проявява се като една добра майка.
Не разбирам желанието Ви да хулите една жена, която дори не познавате. И простете, но кълнете точно като циганките на пазара. Не Ви прави чест.
Какво като се е консултирала в "онзи" форум? Нета е свободно пространство, кой където иска там ще пише. Вие като искате не отговаряйте, но не можете да забраните на хората да пишат и да питат.
Освен това, ако по този начин се държите с хората, не се учудвам, че в "онзи" форум има повече потребители.
Съжалявам, че аз също се обърнах тук с проблем. Няма проблем, не ми отговаряйте, ще намеря по-добри от Вас хора.
ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ ВАШЕТО ПОВЕДЕНИЕ, УВАЖАЕМА СЕЛЕНА!!! Сега сигурно ще изтриете мнението ми, няма проблем, важното е, че си го казах.

Приятен ден Ви желая и няма да е лошо да бъдете малко по-добра към хората.


Какъв по-точно е проблема ли?!

Проблема е в морала и нормите на поведение, както и възприятия за дадена личност или може да се каже и особа - особено при тази жена!!!

А това, че сте познати или приятелки, мен изобщо не ме интересува.

Говоря на "ти" на хора, които го заслужават абсолютно основателно, още повече, че не търпя лъжата, лицемерието и др. подобни маниери, които демонтрира въпросната "нещастна жена"! Ако някои хора правят от собственото си нещастие капитал, то аз лично не съм задължена по никакъв начин да резонирам на техните хитрувания. Нито пък съм задължена да се държа почтително и уважително с тях, поради простата причина, че самите те не се държат така със себеподобните си!

По-нататък - не ме интересува също така дали тази жена живее със съпруга си ... ако не го прави - толкова по-зле за нея, защото тя отново лъже като се позовава на него като такъв.

Защо разведените да са "второ качество" хора?! Всъщност ... какво е това измислено от Вас понятие?! Какви хора и какво второ качество ... ???!!! Всеки е част от Божията искрица и "второ качество" хора няма ... явно те съществуват във Вашето въображение като такива ...

Много си противоречите нещо?! Щом въпросната дама не живее със "съпруга си", или пък е разведена с него, то тя наистина няма моралното право "да шпионира живота му", като продължава да се позовава на това, че е неин съпруг ... това е ИЗМАМА?! Още повече, че си има пък и друг партьор в живота си, който е явно, че е яхнал белия кон и препуска надалече от нея в гамбит, защото наистина има "защо!" ... Що за двуличие е това?!

Не съдя никого - само констатирам факти, на базата на които тази дама си получи заслуженото ...

Ако върху "съпруга й" има нещо, то в никакъв случай това "нещо" не би могло да повлияе на детето й, но ... със сигурност те и двамата са повлияли на детето си - какво нелепо безумие!!!

Що се отнася до хулите, те не са никакви хули и лично Вас изобщо пък не Ви засягат ... да не сте гласа на "СПРАВЕДЛИВОСТТА ИЛИ ПЪК ВЪЗМЕЗДИЕТО"???!!! Я не се шегувайте ...

Никъде в постинга няма отправени обиди към тази жена, нито пък хули ... има само явни констатации, чрез които тя беше много грозно разобличена ... нищо повече!Е, това че е унизително за самата нея вече е друг въпрос, но ... всекиму заслуженото!!!

ЛЪЖЕТЕ СЕ .. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ КЪЛНА ТАЗИ ЖЕНА, А НАПРОТИВ ... ПРОСТО Й ДАДОХ ЕДНА БЕЗПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЯ, КАКВО Я ОЧАКВА НАПРЕД ВЪВ ВРЕМЕТО!!!

Чест ли казахте?! Това нещо купува ли се от някъде?! Чест ли е да лъжеш хората и да се подиграваш с тях?! Тук не става въпрос за никаква чест струва ми се, а става въпрос по-скоро за ИЗПОЛЗВАЧЕСТВО!

Понятието "чест" като такова за мен не съществува, но можем да си поговорим за етичността например ... И знаете ли ... изобщо не ме интересува дали някой ще ме оцени по "чест" ...

Нетпространството може да е свободно пространство и всеки може да си сърфира из него както намери за добре, но ... да злоупотребяваш със свободното време на дадени феномени, като им ангажираш вниманието най-безотговорно и ги натоварваш също така безотговорно, като че ли техните животи са излишни, като че ли те самите са излъшни и ... като че ли те се длъжни някому, само зощото имат дарбата, видите ли ... това си е живо престъпление ... Гъбаркайте се някъде другаде, но не и в този форум!

Той може да се помещава в нетпространството, но не е така сободен, че да злоупотребявате с хората, които съвсем добронамерено и отговорно служат на такива като mghmghq, ЯСНО ЛИ ВИ Е?!

И не си трийте с нас, а се научете сами да си разрешавате проблемите, като поемате личната си отговорност за постъпките си, без да се ползвате от услигите на такива като нас!!!

НИЕ С НИЩО НЕ СМЕ ВИ ДЛЪЖНИ, ЗА ДА НАХЛУВАТЕ В ЖИВОТА НИ КАТО В "СВОБОДНО НЕТПРОСТРОНСТВО" и да ни държите сметка за неща, които не са в компетенцията Ви, само защото не ви позволяваме да правите това, както на Вас Ви харесва!

Така, че незабавно напуснете форума ни след като не Ви изнася да бъдете в него и не Ви изнасят отговорите ни!!!

АААА ... И ИДЕТЕ ДА СЕ ВЪЗМУЩАВАТЕ НА ДРУГО МЯСТО - ПО-ПОДХОДЯЩО ЗА ТАЗИ ЦЕЛ ... БЕЗУМНИ КЛЮКАРНИЦИ ИМА КОЛКОТО И КЪДЕТО ЩЕТЕ!!! ... в свободното нетпространство ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Tania_D




Регистриран на: 01 Юни 2007
Мнения: 8
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
От успех, извинявам се здраве се нуждаете вие, а не аз Razz



Мисля, че всеки се нуждае от здраве, маг Живин!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Tania_D




Регистриран на: 01 Юни 2007
Мнения: 8
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма проблем, напускам скъпоценния Ви форум.
За пръв път срещам човек като Вас, госпожо. Надявам се за последен.


Въпреки всичко, желая Ви всичко най-добро!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov