НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 12:57 am Вижте мненията без отговор
НАДАРЕНИ ЖИВОТНИ - творци в изкуството
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В предвид досегашните си преживелици смятам,че и останалите животни,особено "висшите" бозайници са като нас-има личности,нагаждачи,тълпа-всичко.Има и таланти,но ако не попаднат на точния човек,са "загубени за света"... Както и при хората!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 11:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ОФИС ПРИЛИКИ
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 3:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Вече спи в скута ми, ама аз ей сега ще се размърдам и ще има страхотни скандали и бой ще ям даже ... такива сме ние, родените на тази дата, значи!

Aми тя си е господарка, какво да я правите, как така ще й нарушавате съня. Wink Вие трябва да се съобразявате с нея, а не тя с вас.
Но защо ли майките са вечно виновни и го отнасят за най-малкото нещо... Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 10:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А-а-а и за големите неща пак те го отнасят Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ми ... да!

Така е, щото са майки и проявяват олимпийско търпение по отношение на децата си, в повечето случаи - така е с по-нормалните майки!

Останалите просто няма да ги коментирам!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 04, 2007 11:21 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И то разбира от глезотии и още как. А кой го учи на тях е ясно.
И после като усети слабото му място, все на него "налита". И като не получи което иска, го изкарва виновен за всичко.
Но накрая като премине всичко и като ви се размърка, вие всичко забравяте, сякаш нищо не е станало.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 04, 2007 12:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ааааа ... ние мъркаме заедно двете, знаеш ли какви песни стават само, а аз никога не й се сърдя истински!

Никой нормален човек не може да се сърди на животно!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Нед Юни 24, 2007 9:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 04, 2007 12:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По-скоро никой нормален човек и за нищо не може да се ядоса на такива сладки животинки. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 04, 2007 12:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, деее ...

Те всичките животинки са сладки!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 8:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ето кой ми помага за воденето на форумите - сега се е съсредоточила върху отговора на едно писмо, но недовижда без очилата Laughing :


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 8:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Много е красива и чете съсредоточено.На времето като бях малка баба ми имаше котка с подобн шарки,казваше се Божанка.При едно поредно окотване с майка ми свихме едно коте да го носим в София и го скрихме в колата от баща ми.Като се razmquka по едно време,той си мислеше,че се бъзикаме с него и се подсмихваше,като го видя и му замръзна усмивката.Беше в комбинация бяло и черно,другите бяха тигрови - сиво-кафяво и рижаво.А предишното ми "детско" коте - първото беше чисто черно и затова го кръстихме Жозефина/Жози/на Жозeфин Бейкър.Него като се запролети и се разгони,баща ми под предлог,че "мъчим горкото животно в този апартамент"го "пусна на свобода" в един от близките квартали.С майка ми се юрнахме да го търсим в един дъжд,но той ни беше "изпържил" с квартала,та ни прати за зелен хайвер.
Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 9:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тя и говори ... и ме командва - кога да ям, кога да спя, как да спя, къде, как и кога да я галя .. изобщо ми налага такъм емоционален терор, че ти е бедна фантазията!

Големи забавления падат с нея! Very Happy

Паднах от смях, когато я видях, че чете едно от писмата, на което се канех да отговоря, а отгоре на това се цъклеше и говореше на монитора "... Чакай, чакай, лелеееей какви са тия мърдащи шарки, дето не мога да ги пипна, маааллллееейййй как само се движат така бързо ..." и зъбите й чаткат, така, както когато мами птичките ... голям смях падна ... ама едва след като я снимахме ,разбира се ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 9:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Така навремето моите котета/не мога да им хвана броя колко са били по ред,че и дъщеря ми като малка при родителите ми,също имаха,а и ни е у нас,преди да мнем на кучета/ скачаха на движещите се картинки на телевизора.Качваше се отгоре,навеждаше се и се опитваше да ги лови с лапа. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 9:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Голям майтап е с тях, ама големи сладурчета са значи, нали?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile По като дете можех с часове да си играя с тях и ръцете ми бяха непрекъснато в драскотини.По онова време обичах и много да ги рисувам. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov