НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 2:27 am Вижте мненията без отговор
НАДАРЕНИ ЖИВОТНИ - творци в изкуството
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 10:16 am
МнениеЗаглавие : ???????? ??????? - ?????? ? ??????????
Отговорете с цитат


Откривам тази нова тема, защото животните вече започват да ни превъзхождат!

Те също се изкачват по духовната стълбица на развитието си и както е видно от долното клипче вече са ни достигнали в доста области.

Животните ще преминат в по-горното царство - ЧОВЕШКОТО ЦАРСТВО и този клип е явно доказателство, че вече го правят!

Те ни изместват от нашата йерархична позиция и несъмнено ще бъдат много по-съвършени от човека, когато се поместят изцяло в измерението на ЧОВЕШКОТО ЦАРСТВО.

Затова гледайте и слушайте, и ... изобщо не се очудвайте, а просто се радвайте!

От днес нататък, който желае може да качва подобни изяви на животните в тази невероятна тема!

Нека да ги опознаем и нека да се научим да ги обичаме, защото те са нашите братчета и сестричета от многоизмерността на всички животи във Вселената!

Моето Коте изслуша и "изчете" целия постинг с голямо внимание /не се шегувам ни на йота даже!!!/ и на предпоследните редове скочи долу на земята, защото се увери, че най-после ще направя и още нещичко за неговото КОТЕШКО ЦАРСТВО И СЕМЕЙСТВО ... ми нали е родено на моята дата, к,во да се прави!!!

Желая ви приятни минути - впрочем изобщо не се и съмнявам,че ще бъдат точно такива!


http://netinfo.bg/txtphoto.phtml?iid=195612

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 11:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ГОВОРЕЩИ КОТКИ

ПЕЕЩИ ЖИВОТНИ

ПЕЕЩИ КОТКИ
(има проблем с картината на клипа)
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 11:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Темата е страхотна, клиповете още повече, а договете от Бордо са толкова красиви, че почти са булдози. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 4:35 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???????? ??????? - ?????? ? ??????????
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Моето Коте изслуша и "изчете" целия постинг с голямо внимание /не се шегувам ни на йота даже!!!/ и на предпоследните редове скочи долу на земята, защото се увери, че най-после ще направя и още нещичко за неговото КОТЕШКО ЦАРСТВО И СЕМЕЙСТВО ... ми нали е родено на моята дата, к,во да се прави!!!

Вие сте неговото семейство, а то е ваше дете, какво от това че е коте? Wink Разбира се, че ще се зарадва че сте направили нещо за него, те толкова много усещат обичта на хората.

Най-ми харесва снимката на която котето се умилква на пианото. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 4:38 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???????? ??????? - ?????? ? ??????????
Отговорете с цитат

reveta написа:

Вие сте неговото семейство, а то е ваше дете, какво от това че е коте? Wink Разбира се, че ще се зарадва че сте направили нещо за него, те толкова много усещат обичта на хората.

Най-ми харесва снимката на която котето се умилква на пианото. Wink

Не зная как да я убедя в това, което казваш (котката ни), тя смята че ни е господарка. Като гледам, май е права Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 4:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Забравих да ви покажа ето тези сладурчета, на които попаднах скоро в нета:

sweet cats
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 5:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няколко снимки от животинското царство, любезно предоставени ни от kati:






_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 6:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СНИМКИ

/малко звука озвучаването не е съвсем...с Бритни на 78 оборота,ама може и да спрете звука/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 6:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Страхотни са Кати, ама трябва да ти кажа, че колото пъти качиш нещо за животинките днес, толкова пъти Котето идва да ги види, гушва се в скута ми и ги наблюдава с любопитнство ... ха сега, де!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 6:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Знаят те какво да гледат. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 7:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вече спи в скута ми, ама аз ей сега ще се размърдам и ще има страхотни скандали и бой ще ям даже ... такива сме ние, родените на тази дата, значи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 7:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Понеже стана въпрос за таланти,има и Кунг-фу майстор

А да няма някой празник,като стана дума за дата? Question Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile А да няма някой празник,като стана дума за дата? Question Rolling Eyes


Не, просто и двете са родени на една и съща дата и Селена и котето Лисана. И си приличат доста по характер. (само да не ме чуят)
Ама този път на Селена май й се размина боят. Дано и аз да имам този късмет... Започвам с печелившата политика още от сега

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 10:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако говорим за Проява на интелект",както повечето хора го разбират,то моят фаворит е клипа с говорещите котки.Може да само подражание,но може и да не е.
Междупрочем,когато мина покрай котка,й измяуквам и получавам,обикновено,подобен отговор(нарочно не слагам кавички,защото смятам,че наистина е отговор).
А ако ми кажете,че сте пробвали,но не са измяукали,то си спомнете,че доста хора също не отвръщат на поздравите ви...Например аз рано сутрин,когато ми се спи и ми идва да застрелям някой ухилен дето се опитва да ме лъже,че утрото било хубаво Evil or Very Mad
А особено в понеделник и петък е доста опасно да ми дрънкат подобни глупости.

Заб. В неделя и четвъртък се тегли тиражът на Тото2.

Миаааау!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 01, 2007 10:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile А заради тегленето на тиража ли? Аз му бях свикнала/като пусках фишовете навремето и не ми правеше впечатление/ Мислех,че заради "понеделнишкия" и "петъчен" синдром - единият в началото на работната седмица,ранното ставане цял живот не му свикнах,в понеделник най-гадно.Тогава се отчитат и най-много инфаркти,инсулти и самоубийства.А в петък в края на седмицата вместо "ден на майстора" всички се юрваха да довършват несвършеното през седмицата/като са спали тогава/,най-голямото напрежение беше тогава,та оставаше и за почивните дни.А най-мразех сутрин да ме пита някой "колко е часът"Аз умисллено избягвах да си поглеждам часовника,щото ако съм закъсняла да не се притеснявам излишно и за това,по-добре да не знам,може пък и да не забележат.И точно тогава се намираше някой също забързан да ме пита.Било ми е съвестно да лъжа,че съм без часовник,та отговарях на хората.Като че ли като знае колко е часът ще му стане по-леко ако е закъснял.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov