НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:02 pm Вижте мненията без отговор
неочаквано решение
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
serenity




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 04, 2007 3:49 pm
МнениеЗаглавие : ?????????? ???????
Отговорете с цитат

Честита нова година и за много години, маг Селена Very Happy
Дали бихте могли да ми отговорите на въпроса, който не ми дава покой в последно време - сам ли е взел решението за брак или по някакъв начин му е било повлияно? Брат ми е роден на ..... Казва се П. Г. Ц. Бъдещата Ц. е родена на ..... и се казва ......
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 04, 2007 6:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, serenity!

Всеки човек по принцип има дадени предопределения в житейския си път, като в повечето случаи сам взема решения как да постъпи в дадена ситуация. Що се отнася до брат Ви, то мога да кажа, че той сам е взел решение да се ожени за тази жена, независимо от това дали неговите близки одобряват постъпката му или не.

Той трябва да научи определени кармични уроци, свързвайки живота си с тази жена!!! И независимо от това дали го очакват неприятности, проблеми и изпитания, независимо от това дали той усеща, че ще е така или не усеща какво му предстои напред във времето с тази жена, то брат Ви ще извърви Пътя, който би трябвало да го научи на някой житейски и кармични уроци!!!

Ако тръгнете да му пречите по някакъв начин - било чрез лични разговори с него, било чрез вид магия (без значение дали ще е "бяла" или "черна"!!!) ще навредите първо на себе си, после на него и на всички останали около вас двамата!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
serenity




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 10:40 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много благодаря за бързия отговор!
Не съм си и помисляла аз да му повлияя по какъвто и да е начин, камо ли "да му попреча", не съм такъв човек, просто ми се искаше да знам доколко е негово това решение. Ако смята, че ще е щастлив с нея, независимо на каква цена, каквото и да значи това, нека да си извърви пътя. Разликата е, че аз ще си го обичам като брат независимо дали е богат или беден, докато за нея съм сигурна, че повече обича парите му!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 2:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

serenity, ще те помоля да пишеш на чиста кирилица, за да не влизам след теб, да коригирам числата, които поставяш на вместо буквички - това ме затруднява и ми губи времето!

Помисли мъничко и за мен! Smile Моля те! Smile

А затова, дето си писала, че тя "повече обича парите му", може и да си права! Но представи си, че брат ти има да учи кармичен урок, свързан именно с парите и с любовта?! Sad

Всъщност - аз пък сигурна, че е точно така! Така, че нека те двамата разрешават проблемите от миналите си животи, както и сегашните ... Rolling Eyes

А ако брат ти закъса съвсем с нея и има желанието да му се помогне, то ние винаги ще сме насреща, но до тогава смятам, че има още доста-доста време! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
serenity




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 2:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

много благодаря за отговора и за проявеното разбиране Very Happy
извинете ме за 'чатърското' писане . обещавам да внимавам повече Embarassed
А иначе темата за любота и младостта е необхватна като живота и вселената, аз не се считам че трябва да се меся в тези неща, /дори и за най-близкита ми хора/, но когато лошо се копира чуждия вкус и парвенюшкото и просташкото взима необичайно големи размери не мога да не се разтревожа и да не се усъмня, че нещо не е наред. просто човек не трябва да забравя от къде е тръгнал, да бъде воден от добри намерения и успее да се съхрани в "най-добрата си версия"
още веднъж благодаря за вниманието
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 6:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Радвам се, че си ме разбрала правилно, serenity!

Днес на лично посещение при мен беше твоята сестра! От нея може да научиш и някои подробности за случая на брат ти!

Интересни са и ще те успокоят още повече!

Звънни й и си поговорете, ако тя вече не е сторила това!

Желая ти лека вечер! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov