НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:03 am Вижте мненията без отговор
ПАК ОТНЕСОХ СКАНДАЛА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако е такава космична сума, заемам се аз да "изчистя магиите". 500 за двама котпачи за ден-два и 1500 за мен. Супер. Това с магията не бил лош и недоходен занаят Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati,предлагам ти друго.
Я вземи да направиш шефство с някое военно поделение,та да си правят учениявта по окопаване пред блока ви.Хем безплатно,хем ще е разорано,като след дълкоката оран наесенWink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вече са професионалисти и май няма да стане. Плюс това току-що ми уби сделката на годината Sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Вече са професионалисти и май няма да стане. Плюс това току-що ми уби сделката на годината Sad

А,що?Подкрепям я!Нека си мислят,че имат избор.
Но само,ако един от копачите съм аз.Тъй хем ще спестя пари за боди-билдинг,хем и ще ми8 плащат...
















нямат избор само за копаещиите-единият съм аз,а другия няма да издавам още

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чакай сега, аз казах, че ще взема 500 лв за копачи, не че щи им ги дам Razz , мислех да те включа в другите 1500, ама ти прецака сделката Sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile На една и прекопали картофите като излъгала,че мъжа и скрил оръжие заровено в двора/някаква мутра/,а ченгетата копали ли копали.Това май беше виц и с вариант от партизанско време.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Звучи добре Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А на друг ми насекли дървата,като сам пуснал слух,че криел там кокакин...
Вицове са,kati,вицовеWink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А на мен ми развалиха сделката, като казах че ще искам пари. Реалност, kati, реалност Sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:04 am
МнениеЗаглавие : Re: ??? ??????? ????????
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Току-що ми се обади по gsm-a някаква много ядосна жена и вика:

- Вие маг Живин ли сте?
- Да.
- И сте в редакционната колегия на вестник В-а?
- Да.
- Кажете им да имат срама и да престанат да преписват!!!
- Кой?
- Ами тази маг Теодора преписва директно от Наина Владимировна, онази маг Евина преписва буква по буква.... Няма да ви обяснявам! Не ги е срам....
- Може би трябва да се обадите на редакторката на вестника
- Аз и на нея ще се обадя. Не трябва да ви крещя на вас. Вие със Селена пишете ваши си материали, дето се четат, но как е възможно такова гнусно преписвачество. Не ги е срам! Трябва да престанат...



Днес ще ви разкрия кой се обади вчера на маг Живин и каза тези мъдри слова!!!

Това е психоложката и така наречена още д-р Валерия Евтимова! Спомняте ли си, че бях споделила с Вас, че маг Светлин се е позабавлявал с една жена на почтена възраст и впоследствие се е заразил с някаква почти нелечима болест /дори още се лекува!!!/?!

Носи се слух, че това е въпросната докторица-психоложка, самия той си признава, че по тялото й имало някави гнойни рани, от които наистина течало гной ...

Та тази психологица много ревнувала маг Светлин от маг Теодора, та ... решила да й направи мръсно, като я злепостави навсякъде, до където има достъп и до когото има достъп ... та ни отпочнала поред на номерата - да ни информира!

А маг Теодора не е спала почти през цялата нощ, защото била подложена на тотаален психически тормоз /за кой ли път вече/ от докторицата Ефтимова. Същата хвърлила куп ругатни, обиди, цинизми, куп проклятия и закани, че ще я съсипе окончателно чрез люти черни магии и т.н., и т.н., ноооо ...маг Светлин ще бъде само неин!!!


Едно е да се изтипосаш в някой окултен в-к и да си покажеш единствено "златния варак", а друго е всъщност какъв гнил плод си отвътре ... и то в пълния смисъл на думата!!!

Та ... мили потребители, това е ежедневния ни живот - къде се разправяме с "индиговци", къде с подобни като тази "веща психологица", къде със холистичната лекарка - адептеса маг Евина, къде пък идват да ни се жалват хора пострадали от такива като нея и Щерона ... тъжна е нашата работа!


А лично на мен дори ми е тъжно, че доста от активните потребители вече не вземат участие в темите, които дискутираме ... някои били им изгубили края!

Ами те нямат нито начало, нито край ... ама не мога да вземам решения навместо някого, всеки решава сам за себе си какво да прави със себе си!

Когато имаш желание за дадено нещо, умората не е това, което може да сломи даден човек, за да бъде заедно със себеподобните си - така мисля аз!

Аз по цял ден също вися на компа, нямам време дори да се нахраня, да се наспя, да си почина пък още по-малко, но ... съм с вас ... я ще кача материали, които виждам, че четете с интерес, я ще си подъдря дори и в най-малките часове след полунощ с вас ... та така ...

И не мислете, че сайта и форума ни служат за мухоловка на заблудени души ... не, не е така и ... изобщо от това не печеля нищо друго, освен ... отработването на личната си карма!

А ВИЕ?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:13 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Поне ще знам да не си хващам гадже-магьосница,че вместо чинии,кой знае с какво ще ме замята Shocked

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:15 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всеки решава сам за себе си.вместо да си чешем езиците т.е. пръстите някъде с празни приказки,щом сме тук,значи ни е интересно.Като нямам време, може поне веднъж седмично да започна да влизам,ама все по някоя тема ще се произнасям.Както и други го правят -по-заети.Виждам,че не могат да влизат често хората,понякога и мен ме вдигат от компа баш на най-интересното,а акаунта ми си стои и изглежда,че съм на линия/а не съм/,само е минимиз.и щерка ми си ла-ла с нейните си хора.Не мисля,че някой ме "лови и зарибява",зрели хора сме,имаме глави на раменете си.Що не ме "зарибят" в другите форуми? Наред с някои смислени и сериозни изказвания има такива простотии,че се чудя малоумни ли са?/не искам да обидя никого/И индигото вече прави гадания и предсказжания на потребители в онзи портал.Нека.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами ... може и да те зарази с нещо както е направил "умният маг Светлин" със себе си с въпросанта психологица-докторица!!!

А пък и колко ли хора е заразила, дето ходят да ги "лекува и да им помага" ... Господ да им е на помощ на тия ... !!!

Така, че ... много умната!

Лека нощ на всички от мен!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Отдавна съм на мнение,че човек го лъжат,защото съзнателно се е оставил даго излъжат в поне 80-90% от случаите във всяка област на живота.
Т.е. зарибените(където ги има) проста са искали да им се обърне внимание и...са плаятили за услугата,разбира се.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:28 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

така е.особено ако имат/или си мислят,че имат/сериозен проблем.и аз съм се подлъгвала/донякъде,щото не съм ходила лично да ми правят услуга/,но ми е свтвала червената лампа,дали не ме лъжат с цел примамване,някой неща дето са ги казвали...А не мога да не призная,че е имало и коректни хора /на тел.1-2/дето не са ме баламосвали с глупости.Намират се и такива,интелигентни.Всъщност за 5 г. съм се обаждала 4-5 p.на различни места,само по тел.Но се познаваше кой какви са.А аз на никого не повярвах съвсем,може би е трябвало да си 'поговоря" с някого,щото с близки не исках,не беше за тях.Минало-заминало.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov