НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:03 am Вижте мненията без отговор
ПАК ОТНЕСОХ СКАНДАЛА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:52 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Не мисля,че някой ме "лови и зарибява",зрели хора сме,имаме глави на раменете си.Що не ме "зарибят" в другите форуми? Наред с някои смислени и сериозни изказвания има такива простотии,че се чудя малоумни ли са?/не искам да обидя никого/И индигото вече прави гадания и предсказжания на потребители в онзи портал.Нека.


Кати, важното е да има мнения и всичко да изглежда така, сякаш другия е по- или най-търсения!

Отвратително е просто ...

"Индигото" го остави ... те се забавляват с него, а и той им прави мнения ... щом са опрели до него нека им "кеси" там, аз ако го исках тук - щях да го оставя, но ... не го искам!!!

Не знам дали има чак толкова малоумни, но като гледам има чак толкова много ИЗПОЛЗВАЧИ, ЧЕ ОТНОВО ЗАПОЧВА ДА МИ СЕ ГАДИ ...

Пита в "оня форум", после прескача тук и дори не си сменя постинга, ами го кара на копи/пейст и пак пита същото ... ми това просто е едно безскрупулно консумиране на психични сили, внимание, време и ... и т.н. по отношение на феномена.

И ми е адски неприятно, че пишат от IP-та на наши потребители!

ЧЕСТНО КАЗАНО НЕ ИСКАМ ДА КОНТАКТУВАМ С ТАКИВА ХОРА, ЗАЩОТО АЗ ДАВАМ ОТ СЕБЕ СИ ТОВА, КОЕТО ТЕ НЕ ДАВАТ НА НИКОГО - ОТ СЕБЕ СИ, та дори и на себе си!

Та така аз задоволявам техният безграничен егоизъм!!! Гнусно ми е ...


Ами ...пак лека нощ - за последно!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 1:05 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз го виждам като примерно има някакъв проблем и не може да се справи сам,търси начин да го реши с чужда помощ или да го посъветват.изпадала съм и аз в подобно положение преди,ама...пита се по-леко и внимателно.И има доза неудобство,че е изпаднал до положение да прибягва до начин,в каквъвто или не е вярвал,или вярва,ама го е срам да си признае,за да не му се присмее някой.като опре ножа до кокъла,удавник и за слмка може да се хване/не е задължително обаче,и това го преживях,ама нещо сламките не ми вдъхваха доверие,та реших да карам без тях, с риск да се удавя/.И що да не се пробва на няколко места,все от някъде ще изскочи заек.Пък може и да си сравни отговорите,и който повече му хареса.Това с IP-тата - ползват един и същ комп.може служебен да е,ама поне да не влизат и с един и същи акаунт,освен ако не го декларират,както прави една потербителка.Все пак постъпва коректно,като предупреждава,то не всеки си има комп.у дома.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 12:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Зависи от заека, Кати, които ще изскочи от храста ... ами ако е крастав?!

Лично аз мога да кажа ,че просто е нужно правилно разбиране за взаимоотношенията между хората, но тази пък личност, която "шества като луноход" насам-натам из окултните форуми, ако е имала нужното разбиране, то едва ли щеше да остане без съпруга и без каквато и да е партньорка до този момент ... та егоизма и агресията му са над всичко!

Егото му е толкова голямо, че няма начин да види Светлината, която циркулира около него и чака той да се събуди ... той така и ще си остане в затъмнение до края на живота си, нещо повече дори ... има тенденция да се сдобие и с много сериозен психичен проблем ... ако вече не се е сдобил даже!

Ужасявам се, че хората изобщо не са толерантни един към друг, и че няма никаква етика между тях!!!


И всеки от тях си мисли, че всички са му длъжни - така, че са длъжни също и да го обслужват екстремно едва ли не във всяко едно направление - направо е отчайващо!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 1:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз винаги съм се ужасявала от липсата на толерантността и етиката между хората,с това си докарват собствените проблеми и за съжаление и на другите около тях.А "краставия" заек няма да помогне хич,но може от всичките да се покаже един читав,който да подтикне човека към размисъл за същността и първоизточника на проблема и от там да се почне с промяна отвътре-навън.Ако не в момента,то след време,може би./ще ми се да е така/.И тогава нещата да му се наредят по по-благоприятен начин.Говоря по принцип,не за конкретен потребител,че не са един и двама с подобни нагласи и проблеми.Колко сме и дето сме минали и през това.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 2:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
А "краставия" заек няма да помогне хич,но може от всичките да се покаже един читав,който да подтикне човека към размисъл за същността и първоизточника на проблема и от там да се почне с промяна отвътре-навън.


Ооооо ... забрави ... не разчитай на това!

То читавите "зайци" са един на 5 000 000 и ... не изскачат току-така да "спасяват" някакви си неспасяеми "личности" ...

Те първо трябва да "узреят", за да бъдат спасени!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 3:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Те първо трябва да "узреят", за да бъдат спасени!


Да,така,никой не може насила да помогне на някой,ако не той самият го иска или не положи и собствени усилия за това.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 03, 2007 3:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
И всеки ... си мисли, че всички са му длъжни - така, че са длъжни също и да го обслужват екстремно едва ли не във всяко едно направление - направо е отчайващо!

Ето с това съм 100% съгласен,че не трябва да е.Освен,че малко се познават и разбират,тия хора са направили затворен кръг.самотни са,а действията им не привличат 'правилните",според тях хора.
Има и друго.Някои от тях може да са направили някоя добрина,но да "не получават добро",макар да очакват като съотвена "заслуженост".
Ще преразкажа Дънов,макар да не ми е любимец,но признавам правилните попадения дори на враговете си,така че ето какво е казал навремето:
"Само този който може да забрави веднага добрината ,която е сторил,само той може да познае Истината".

Пожелавам на все повече хора да разберат себе си.Другите неща са следствия.

заб. Не изключвам и себе си в пожеланието,обаче...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 04, 2007 12:07 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

това със "шетането" от форум във форум и задаването на едни и същи въпроси според мен си е чисто любопитство примесено с някаква надежда/в смисъл идеята на питащия е не толкова да разбере защо е възникнал даден проблем около него и да си вземе някаква поука,а да задоволи по някакъв начин своето АЗ че не е в него проблема а е в хората около него-което в действителност се оказва грешно/.в стремежа си да разбере от няколко места "къде е ключа за палатката" не се замисля че отнема ценно време на хора,които искат да му разяснят нещото около самия него и дори и няма и да почувства вина за това.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 04, 2007 12:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То не е нужно да чувства вина за постъпките си, Танче!

То е нужно да има пряка отговорност за тях, както и правилно разбиране .

Другото просто е егоизъм, използвачество, подиравачество, любопитство и .. забавления с хора, които съвсем отговорност подхождат към проблема на такава личност.

Аз не мога да разбера защо подобни хора мислят, че безотговорното им поведение не е основната причина за тяхните страдания?! Впрочем ... те дори не съзнават, че са безотговорни, защото са егоисти.

А после ходят и питат насам-натам защо живота им е толкова горчив?!

Ами нека сами да се сетят защо Е.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 12:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

то вместо да ходят напред назад като цветарки ще им е по-лесно да се позамислят защо сами си вгорчават живота ,ама не то те изпитват удоволствие да вгорчават и на други хора живота стига да им се "вържат".после си получават урока и то най-вероятно в огромни размери от това което те самите са причинили на някого Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 6:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Понякога наистина се ужасявам, когато започнат да си получават уроците!

Ама ...с нищо не мога да помогна на такива!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

много е кофти когато си се улял в един момент да се огледаш и да се ококориш как така "изведнъж" видиш ли започнали да ти се случват все кофти неща.започва се едно бягане през глава с идеята че тоя който си тормозел ще се смили над теб и ще ти помогне и накрая се оказва че никой с нищо не може да ти помогне/сам си си предизвикал всичко това и няма спасение/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 11:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да,ако въобще ти мине през главата,че си тормозил някого,често и за това нямат никаква идея,те винаги са били прави и правилно постъпвали.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
perla




Регистриран на: 22 Сеп 2010
Мнения: 54
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 02, 2010 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявам се че разтурям стара тема,но търсих къде да си пусна постът и не намерих Confused Тази ми се стори най-подходяща,имайки напредвид предния пост на маг Живин.Ако съм сгелпела темата,моля,маг Селена да процедира както намери за добре.

Преди 4 год.изживях изключително тежка раздяла.Бях загубила сила да живея.Седях на една скамейка,ревах,самосъжалявах се,когато реших да си купя в-к Врачка.Чудесно,прекрасно,истински се радвах на статиите на маг Живин,събирах си ги,и доста трудно ми беше да разбера мъдростта на маг Селена.Човек трябва да е пораснал духовно за да разбере нейните слова.Аз явно не бях.Но малко,твърде малко е да излизат един път седмично Confused на мен ми трябва повече от тяхната мъдрост.Купих си окултна литература,и започнах да чета.Но...както каза маг Живин в едно свое интервю-Не правете това у вас Cool Не става,и не става.Чакам да излезе Врачката,грабвам и чета статиите на маг Селена и маг Живин.
Така ти действа ободряващо маг Живин-все го сравнявах по снимката с Шерлок Холмс.
И после статията на маг Теодора Shocked едно към едно свила всичко най-безсрамно от Наина Владимировна.Не в един брой,не в два..
Нещо ми изпращя в главата,и реших да я питам на посочения от нея тел.защо краде така безсрамно!
Леле Shocked какво се случи ...кълна,обижда,че съм била завистлива нейна колежка,че съм искала да и свия мъжа...а аз просто бях читател..възмутен.

След време в повереното ми пространство се регва друга "магеса" -продължавала Ванга/ако маг Селена позволи ще и кажа името/ и започва да си пуска реклама,т.к. Помолих я учтиво да не си пуска реклама,ами не е редно все пак.И каква стана тя...призова ме на астрална битка,нахвърли думи които са недопустими за един духовен човек.Каква астрална битка,какви демони я гонеха?
Хора,има хора които ходят при тази луда жена!

Каква разлика от маг Селена и маг Живин,нали? Как една от тези магеси не направи това което Вие правите? Да направи форум,да дава безплатно съвети,утеха,да посочва пътя на страдащите хора?
Как една не отдели безплатно от времето си за хората?
На мен лично няколкото дискусии с маг Селена ми спестиха психоконсултации.

Не знам дали беше редно да пиша това! Не мога и да ги нарека ваши колеги,защото не са.Не го приемайте и като ласкателство или комплимент,но е редно ако си срещнал утеха и помощ от човек,да можеш да кажеш поне-БЛАГОДАРЯ ВИ!

Ако постингът ми е в разрез с правилата,няма да правя фръц или нъц,ако го изтриете.
Имах-казах!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 03, 2010 1:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много благодаря, Перла!

С радост и удоволствие бих прочела имената на въпросната магеса, която "продължавала" Ванга...все пак човек понякога трябва и да се забавлява, нали?! Laughing

Не, това не е тържество над...мошениците, не, не си струва!

Това е моето блаженство от факта, че виждам още един буден човек тук, в нашите форуми.

А за измислените и само-измислени шарлатанки, които няма какво да кажат със собствени думи, и имитират, или преписват от другите достатъчно известни окултни деятели, нямам какво да добавя...

Слепите, алчните, злобните, завистливите и невежи хора не могат да се докосват до висшите фини светове, където блика най-мъдрата и чиста информация за това как да живеем Живота! Confused Rolling Eyes

Те не заслужават нищо друго освен най-горещо състрадание за болките, които си самонанасят...



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov