НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 11:21 am Вижте мненията без отговор
СКЛОННОСТИ КЪМ ПОРОКА ИЛИ ДОБРОДЕТЕЛТА ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 4:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
kati написа:
След време установих,че хората ме гледат странно-оказа се,че пуйките тръгнали след мен в "индианска нишка" в колона по една и клатуш-клатуш съм ги поразходила из града без да се усетя.Вярно,чувах от време на време зад гърба си "кльо-кльо",aма не обръщах внимание.


Охххооо ... и с хипноза си се занимавала, значи, а тук се правиш на "невинно ангелче"?! Призна ли си най-после?!

Жалните птички "кльо-кльо" ... "мазна змийо" ... кикикикикики ...

Ето!Знаехси,че е рептолоид!Но сега тя сама се издаде Razz

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 4:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А аз като ученик си ходех пеша до и от училище,костваше ми 20 минути и знаех кога да тръгвам,та със спокойна крачка да стигна навреме.
Обаче...един ден на десния тротоар на малката уличка,по която вървях,имаше патка с малки.Усещах напрежение и не се излъгах,когато ми засъска.Опитах да заобиколя,но ня не ме допускаше и по другия тротоар да мина.Влязох й в положението,а и ме беше страх и заобиколих през близка пряка.
Но на следващия ден се бях поувлякал нещо,та трябваше да бързам,за да не закъснея.А патката си беше на "поста".Тоя път като засъска,не се изплаших,нито влизах в чужди положения,а толкова ми беше кипнало,че засъсках срещу нея.
Не знам дали се е облещила от изненада,но забрави и агресия и патета и тътри да бяга.Аз бях леко изненадан и от себе си и от нея.Но нямах време да се замислям-закъснявах.

Та така!"Говорете'' на техните езици и докато се чудят,дали зад вас няма куче или друго животно,използвайте момента,за да си плюете на петите,ама със спокоен видWink
а котките ги 'заговарям' от кеф.С тях положението е друго.А и често ми отговарят.Бе котките са си котки и това си е!Не знам дали щях да съм на същото мнение ако живеех в Африка или някой друг район с 'големи котки",ама засега положението е такова Razz

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 4:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ох,това не го бях видяла.Хи-хи.Ама не съм ги хипнотизирала,че си минах покрай тях без да им обръщам много внимание.Де да имах такива способности,щяхте да видите вие/и аз де/хи-хи.А това "рептолоид" е влечуго нали?Ами те птиците били произлезли от такова.Може някаква атавистична връзка да е проговорила и да са надушили сродна душа.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 4:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз като малка съсках на една гъска дето ме съскаше заради малките си,ама малко ме и беше страх от нея,та затова.А като подгонех кокошките на баба ми и ми скачаха върху главата.Като го разказвах това на дъщеря ми като малка съвсем я сбърках с тогавашния и страх.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 4:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пък аз бях в едно село,където ми докараха кокошки и петел.След 2 седмици,обаче,докараха и ярки.
Последните не можеха да се доредят до храната-"старите кучета(по-скоро "кучки",защото петелът беше независим наблюдател)" ги кълвяха и гонеха,та ги научих да ми се качват по раменете и да кълват от паницата,която държах в ръка.Старите бягаха от мен,но ярките от глад,навярно,а може и от неопитност с хората,не им пукаше и ми се доверяваха.
Навикът им се запази дори,когато и те станаха "достолепни"SmileНе знам дали им харесваше,защото храна не им липсваше Rolling Eyes
С петелът,пък,"играехме на гоненица"...Мдааам

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 5:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Навремето нашите бяха купили малки пиленца,та да ги развъдят на вилата.Горките бяха в един кашон и измряха едно по едно,щерка ми беше малка и се поразстрои.После като завъдиха няколко кокошки и петел на вилата през лятото,един герак нападна една от тях,но тя успя храбро да се пребори с него.После и закърпиха крилото с дебел бял конец,отдалеч се виждаше.Понеже беше много бойна и налиташе на бой на другите,дори на петела,баща ми я кръсти на майка ми.И отвреме на време детето търчеше и викаше:"Дядо,кокошката М...пак напада другите"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 5:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Та ... според човека и неговите вътрешни нагласи - и животните се сдобиват с подходящите за тях!

Взаимозависимости ... какво да се прави!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това, че животните нападат хора с по-слаба психика, или пияни, или шантави, или надрусани е съвсем вярно.Моята Калинка е много кротко куче, направо поетеса, но по някакъв начин разпознава този вид хора и напада - тогава ела да видиш колко е кротка! Wink А необясними страхове човек може да си има много, но и също така сравнително лесно се преборват.Аз си имах такива от асансьор и от високо, но смятам че напълно съм се справила с тях.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Към пяните хора стават агресивни.И към някои други раси/може би заради различната миризма/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Към пяните хора стават агресивни.И към някои други раси/може би заради различната миризма/


Заради миризмата на намеренията, може би Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами,върви си мирно човечецът и на никого нищо лошо не прави,а то вземе,та му скочи.А навремето като се нанесохме в апартамента и една бригада виетнамци ни слагаха радиаторите,малкият ни котарак им скачаше по гърба и главите,докато клечаха с гръб към него и работеха.Накрая ги изгонихме навън/за тяхно добро да чакат/сами си нагласихме радиаторите/е не аз де/и и върнахме инструментите да си ходят по живо - по здраво.
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Те котките си имат едно напълно оправдано негативно отношение към виетнамците, може би защото ги хапваха сладко (виетнамците, ядяха котета). И мен някой да ме гледа като кебапче, леко ще се изнервя. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Уплашено я гледаха.То и ние не гледаме прасетата и другите ядливи животни с апетит,понякога и те ни поподгонват.А и у нас любителите на кебапчета кой знае колко лаещи сме ги изяли,без да знаем.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добродетелно е да си го признаеш Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 9:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Признат грях - половин грях,но напоследък все по-малко и по-рядко ме влече към такива продукти.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov