НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 1:57 pm Вижте мненията без отговор
ДНЕС Е ЛЯТНОТО СЛЪНЦЕСТОЕНЕ ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:18 pm
МнениеЗаглавие : ???? ? ??????? ???????????? ...
Отговорете с цитат

Здравейте на всички!

Днес е лятното слънцестоене и е най-идеалното време за правене на най-различни билкови продукти.

То ще продължи и до Еньов ден включително, така че който иска да си приготви "магьоснически билки" да използва момента - сега.

Та ... по този случай с маг Живин си понаправихме туй-онуй ... а една от билките се прави с вино ... хлъц ...

Билката е страхотна и действието й е широко спектърно.

Обаче от винцето останаха 120 грама ... хлъц ... и тоя тип - маг Живин - каза да го изпия за здраве ... хлъц ... /това хълцане е от винцето!/ ... хлъц ... той глътна само един гълток, колкото да ме прилъже да изцокам останалото винцеее ... хлъц ...

Мммьи ... да сте виждали едно пияньо емотиконьче да залита из нетаа?! ... хлъц ... мммдьааа ... и аз не мога да го намеря ... и не съм го виждала ...така, че напълно ви разбирам ... хлъц

А да сте виждали някъде из нета маг Живин?! Мммдааа ... и аз не го виждаммм ... ще се появи той ... все отнякъде си ... аз да го питам него що ме идьлъга той мене ... щот не ми е много добрье ... хлъц ... залитам и ми се гадьи нещо си ... хлъц

Мониторьа направо ми се е разчетворьил ... и той залитьа ... даже май и хълца ... ама вие не го ли чувате, беее ... хлъц!

А вие как сте, аааа ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Добре сме.Свежи като моркови все още. Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вие нещо подигравате ли ми се илллли ...таковата значи ... хлъц ...

Ами ако бях алкохолик да речем щях да изжуля една бутилка и да ми няма нищо ... хлъц ... ама аз като изобщо не пия нищо ... и така да се преметна аз ... цели 100 г вино да изсвяткам ... значи ... хлъц ...

Все още не съм пропяла ... значи ... положението все още го владея ... иначе много пея ... един-дваж пъти в годината - по Коледа и на - на лятното слънцестоене ...

Да не сте посмели да ми се смеете, че ... веднага ще почувствате приливната вълна на алкохолното опиянение ... и това го моггггаааа ... мъхъм ... кикикикикики ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Не се подиграваме,напротив,малко завиждаме.Може би едно кафенце ще оправи работата ако си нямате нещо по-ефикасно.Шегата на страна,ама и аз не нося много на пиене,не го правя и често,затова се задоволявам с малки дози,когато падне случай за това.Иначе...хлъц..и по-лошо. Embarassed Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вече съм кукуряк!

100 грама вино 100 секунди държат!

Хайде ... на работа ... хлъц ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Very Happy Не се подиграваме,напротив,малко завиждаме.Може би едно кафенце ще оправи работата ако си нямате нещо по-ефикасно.Шегата на страна,ама и аз не нося много на пиене,не го правя и често,затова се задоволявам с малки дози,когато падне случай за това.Иначе...хлъц..и по-лошо. Embarassed Wink


Срещу напиване се притиска точка върху върха на носа. Трябва да се прави внимателно, защото при прекаляване води до "римска мозайка" връз пода, скута, масата или каквото там попадне. Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 8:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Преди или след пиене? Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По време на пиене. Когато усетиш, че започва леко да те хваща, а ти предстои да продължаваш. Тогава се прави. Но както всичко в стимулацията на точки - трябва да е много добре премерено като сила и продължителност. Но ако смяташ да обърнеш една-две оки, по добре не пипай там Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Мерси.Понеже не обръщам цели оки,сигурно ще мога да го пробвам някой път.Тъкмо ако се трупясам да има кого да обвинявам/шегувам се/ Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
[Срещу напиване се притиска точка върху върха на носа. Трябва да се прави внимателно, защото при прекаляване води до "римска мозайка" връз пода, скута, масата или каквото там попадне. Razz

Сега си обяснявам,що пияндетата се млатят по носовете.А то-искали да помогнат,ма не си знаели силата,та...нали...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Мерси.Понеже не обръщам цели оки,сигурно ще мога да го пробвам някой път.Тъкмо ако се трупясам да има кого да обвинявам/шегувам се/ Wink

Обвинявай колкото ти сърце иска, само не бий, моля

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Само по носа. Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Laughing Laughing Само по носа. Laughing Laughing Laughing Laughing


Така значи?! Ето по-долу една поучителна история в картинки Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad Rolling Eyes Sad Мммного ме е сстраххххх. Mad Mad Mad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юни 21, 2007 9:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На ти сега! Страхувай се Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov