НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:25 am Вижте мненията без отговор
Въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
gegos




Регистриран на: 24 Юни 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 9:15 pm
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ! Казвам се Генади Христов Господинов, роден съм на 13.02.1975 г. Преди въппросът ми малко предистория. Разведен съм, имам дете от брака си и второ от друга жена, с която също се разделих. С някоя от тях ли е ОТНОВО бъдещето ми? Посочвам Ви данните Боряна - 12.06.1972 и Михаела - 8.12.1975 г. Надявам се искрено да ми отговорите на въпроса! БЛАГОДаРЯ!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 24, 2007 9:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, gegos!

Що се отнася до първата Ви партньорка Боряна мога да кажа ,че отношенията Ви с нея са изчерпани. Връзката Ви с нея ще се крепи единствено на общите Ви интереси относно грижите и задълженията Ви спрямо общото ви дете. В живота й съвсем наскоро ще се появи друг мъж и тя ще загуби окончателно интереса си към Вас самият. Не Ви предстои да се съберете и да живеете повече с нея!

Що се отнася до втората Ви партньорка Михаела, то и при нея нещата стоят точно така, както и при първата.

Забравете и за двете!

Другото, което мога да Ви кажа е, че имате трудна карма, на която явно сте подвластен. Освен това Вашите характерови слабости и вътрешни душевни нагласи се апликират изцяло с трудната Ви карма и поради този факт живота Ви ще се утежнява и вгорчава все повече и повече.

Това са и основните две причини да не можете да създадете нормална връзка.

Ако желаете по-подробна информация, потърсете ме на личните ми телефони за съответната уговорка!

Желая Ви лека и приятна вечер!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov