НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Май 02, 2024 1:19 pm Вижте мненията без отговор
ЧЕСТИТ ПЕТРОВДЕН
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 30, 2007 10:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Като се заговорихме за имена.в момента в едно тв.предаване,ме подсетиха,че ника ми е досущ като псевдонима на една певица,от недолюбвания ми жанр.Ужас! Evil or Very Mad Не бях съобразила тази подробност,ама карай..няма да го сменям тепърва, я! Sad Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 30, 2007 10:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сещам се коя е ... беше ми много активна клиентка по едно време, ама като видя, че не й реализирам похотливите и алчни желания, се отдръпна от мен и на всичкото отгоре взе, че ме намрази ... Rolling Eyes

Много важно ... жалкото е само ,че дрехите непрекъснато й пречат, та сами можете да си представите каква нимфомания я гони само! Ужас - как само се мъчи тази "жена"!!! Razz Laughing


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Нед Юли 01, 2007 10:47 am; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 30, 2007 10:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Е,сега сигурно се е "закротила",семейна е,има си малко детенце,в предването все за него ставаше въпрос,то беше обекта на внимание/да и е живо и здраво/.Ама хич не я харесвам как пее.Е,както казват руснаците "по вкус и цвeт таварищ нету" Rolling Eyes Cool Wink Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 10:56 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пее ли?! Sad

Че тя не може да пее, Кати ... тя просто "руца" и от време на време се опитва да вие като всички останали фолк певачки ... това със сигурност не е изкуство, а жалък опит за слава и богатство!

Май пак се блъснахме в нечия алчност, а?! Sad

А това с демонстрацията в загрижеността и вниманието към детето я остави настрана. Ефтини позьорства и нищо повече, позьорства чрез които се хранят невежите и заспали умове на хората, защото се интересуват от чужди животи и са "основни зяпачи" на подобни демонстрации ...

А това е губене на лично време и дори лично пространство, които могат да бъдат използвани за лично духовно развитие ...

Още повече каква би могла да бъде тази майка, която по време на бременността си се съблича чисто гола и позира да я снимат по най-различни еротични или не списания?!

Това е неуважение към самата себе си и към плода в утробата!!! Това е жива подигравка с живота, който носи, а и по принцип с живота ...

Всичко останало просто е една огромна илюзия ... и тотално заблуждение за хората, които дори не се напрягат и да мислят ... че защо ли им е пък ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 11:04 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile За разлика от други от бранша,които действително си имат дарба и могат да пеят почти във всякакъв жанр,ама са се набутали в този защото засега е най-печелившия,според мен буквално си грачи като гарга/не искам да звуча злъчно/,а и вече не е актуална,то така става с повечето еднодневки.Нека си изгледа детето поне,времето на "волната пеперуда,дето лети от цвят на цвят" може да е минало вече. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 11:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Аз пък си нямам Sad

То Маговете (като Вас Shocked ) и Адептите(кат' мен Rolling Eyes )нямаме именни дни.Съдба...ма такава сме си я избрали,с'я,пък... Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 11:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Сигурен ли си? Я,пак си помисли! Rolling Eyes Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 11:15 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Laughing Сигурен ли си? Я,пак си помисли! Rolling Eyes Laughing

Сигурен съм.А тия невежи,дето ми го изкарват от Иван,да ходят да пийнат по една боза,пък да се засрямят от невежеството си.

Името ми идва от ЙОВ+ИЛ(ЕЛ...зависи отинтерпретацията на НЖIЦА).
А аз Йововден не съм чувал.Повтарям Йов,а не Йоханан,от който идва Йоан и една от версиите на Иван(другата е от козя,планинска върба с 3 букви-Ива)

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 11:19 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Знаех си аз,че ще искаш да се измъкнеш от почерпката с бозите,ама нищо,ще пием по една за твое здраве,като му дойде времето под козята върба с 3 букви. Laughing Wink Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 1:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря на всички за пожеланията (с малко закъснение). Smile Изглежда аз съм от малкото, които имат два пъти имен ден - Петровден и Петковден. Но май Петровден ми харесва повече. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 1:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta,ти (на картинката) с мастика ли си или с хляб и сиренце?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 2:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не те разбирам. За какво говориш? Алкохол не употребявам. А това на аватара ми е парче диня. Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 6:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Именно!Не си ли чувала за диня,инжектирана мастика и бухната в хладилника?
А аз предпочитам "класическаста" комбинацията:диня+сирене+хляб.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 9:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Знаех си аз,че ще искаш да се измъкнеш от почерпката с бозите,ама нищо,ще пием по една за твое здраве,като му дойде времето под козята върба с 3 букви. Laughing Wink Laughing


Оооооо ... не можа да се измъкне той!

Вчера му бяхме на гости и ... пихме много бозааа ... мъхъм ... Razz Laughing

И днес пак му бяхме на гости, ама този път пихме чайййй ... Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 01, 2007 9:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Все хубави работи... Wink Laughing Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov