НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 6:04 pm Вижте мненията без отговор
ШОФЬОРСКИ ТРЕПЕТИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 11:53 am
МнениеЗаглавие : ????????? ???????
Отговорете с цитат

Пенка така и не каза взела ли е книжка, Меган също се спотаи за во веки в мълчанието си. Но днес ми изпратиха един клип, който за мен може и да е сурово ежедневие - тъй като ежедневно шофирам из дебрите на Софийските улици и съм виждал какво ли не, но може би все още има хора заблудени, че правлникът за движение по пътищата все още се спазва... Също така зная и основното правило на тукашното шофиране - да стигнеш жив. Другите точки от правилника са просто зачеркнати. Дали сме идиоти само зад волана или по принцип. Кадрите говорят, че и пешеходците не отстъпват по нищо, но все пак ще изчакам вашите мнения.

Стига съм дрънкал, вижте сами

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Както казваме повечето ... ами нищо ново под небето!

Лошото е, че в един миг тази човешка касапница породена от безумие, арогантност, безотговорност, "деловитост", самозабрава, тотална неадекватност от разпивки, дрога, преумора и т.н., залята с огромна вълна от АГРЕСИЯ ... та, всичкото това в един миг спира дори да ни впечатлява!!!

Видно е дори от клиповете, по също така безумната неадекватност от реакциите на хората, свидетели на тези инциденти - те просто "меят" от страни и гледат съвсем безучастно ...

Това е "хомокосмикуса", т.е. хомопсихикус неадекватикус, на "новото време" с високите технологии ...

Та хомопсихикус неадекватикус не живее всяка секунда на прага на отвъдното,
ТОЙ НАПРАВО СЕЕ ЖЕСТОКА И АБСОЛЮТНО НЕПРЕДВИДИМА СМЪРТ ...НАЙ-БЕЗОТГОВОРНА, А В МНОГО ОТ СЛУЧАИТЕ И СЪВСЕМ БЕЗНАКАЗАНО ОТ ЗАКОНА ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Светулка




Регистриран на: 03 Мар 2007
Мнения: 21
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 1:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Този клип го гледах по едната случайност точно преди да тръгна за България, и моментално ми минаха мераците да си вземам кола под наем. Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 1:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad Някои хора са оперирани от инстинкт за самосъхранение.Най-лошото е,че колкото и да се стараеш да си стриктен на пътя,ще се намери някой луд или пиян да те връхлети. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 2:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имам си една мечта... Rolling Eyes ...когато взема книжка да си купя БТР.Ще ди го карам кротко.Кой иска да се блъска в мен Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 2:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Twisted Evil На война като на война Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 7:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Имам си една мечта... Rolling Eyes ...когато взема книжка да си купя БТР.Ще ди го карам кротко.Кой иска да се блъска в мен Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...


Този, който не иска да се блъска с никого, обикновено го блъскат- в повечето случаи - много жестоко.

Да не дава никому Господ!

Тая жега нещо те прави много агресивен, Ауданеееееййй ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 7:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Светулка написа:
Този клип го гледах по едната случайност точно преди да тръгна за България, и моментално ми минаха мераците да си вземам кола под наем. Shocked


Много правилно, Светулке!

Предохранителните мерки просто са от голямо значение.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 7:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Twisted Evil На война като на война Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


То не е само война ...

Лично на мен ми прилича на пълно и тотално самоунищожение.

Вчера например е имало 20 катастрофи в София и три жертви - това е само според официалните данни обаче.

Когато онова момиченце преби с колата си клошаря на "Панчарево", този случай не беше отразен от нито една медия, значи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
AUDAN написа:
Имам си една мечта... Rolling Eyes ...когато взема книжка да си купя БТР.Ще ди го карам кротко.Кой иска да се блъска в мен Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...

Този, който не иска да се блъска с никого, обикновено го блъскат- в повечето случаи - много жестоко.

Да не дава никому Господ!

Тая жега нещо те прави много агресивен, Ауданеееееййй ...

3ащо АЗ да съм агресивен?Аз ще си купя БТР,но ще си спазвам правилника.Но точно,защото,който го спазва,него най-вече блъскат,точно затова и ще си го купя туй металното.
Че ми омръзна все невинни да страдат.
Ще си карам кротко.Ще давам предимство.Но ако някой пиянде ме блъсне,то ще е изцяло за негова си сметка
Те т'ва е положението!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 8:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad Днес въобще е някакъв кофти ден,като че ли много хора стават или агресивни,или в лошо настроение.Или пък чувстват здравословни дискомфорти.Такива са ми наблюденията. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 9:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Като изгледах клипчето не видях нещо ново, което като шофьорка виждам ежедневно.Масово не се спазва правилника.Питам се докога? А пък като гледам и пешеходците са като обезумяли.Въобще сега незнам кое е по-добре да си с кола или пешеходец? Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 9:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

това, което ми прави най-силно впечатление е ,че повечето инциденти стават на едни и същи места-напр. на жълтите павета всеки ден минавам и само си казвам пак ли тук? Трябва да се вземат мерки, ама шофьорите първо трябва да имат съзнанието, че не са на рали Razz
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 9:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Sad Днес въобще е някакъв кофти ден,като че ли много хора стават или агресивни,или в лошо настроение.Или пък чувстват здравословни дискомфорти.Такива са ми наблюденията. Sad



Кати, може би сме слънчасали ... Razz
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 09, 2007 9:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad Някои не са били на слънце.Но явно пак влияе по някакъв начин.А относно шофьорите,уж сме равни пред закона,но някои са по-равни.Току пак даваха за прословутото уникално Ламборгини,дето не могли да го санкционират за неправилно паркиране.По принцип някои хора се считат за недосегаеми,други са толкова самонадеяни,че са супершофьори или колките им са супер,че си позволяват всичко.Заради подобни хора си изпатихме и ние.Ралито... Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov