НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Апр 20, 2024 3:07 pm Вижте мненията без отговор
ШОФЬОРСКИ ТРЕПЕТИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 27, 2007 1:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

тая топ класация да не би да показва коя зодия на кое място е?то аз и да искам да се класирам на по-високо нива с тоя трабант няма как да стане а и карам бавно/в противен случай току виж са ми спретнали още един курс за летене-с метлата го изучих ама за другия с трабанта малко ще ми е по трудно/ Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 27, 2007 1:52 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Точно това показва,кои са по-добрите шофьори.само да няма обидени,просто е преписана. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 27, 2007 2:07 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

споко аз няма да съм от обидените.мога да сложа доста народ в джоба си с моето бавно каране/направо да те изядат мухите/ Laughing Laughing Laughing ако има класация за шофьори които не испускат какви боклуци са изхвърлили колегите по канафките ще съм в топ 10-лоша работа постоянно виждам гнусотиите.то от време на време си намирвам и по нещо интересно и полезно де.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 03, 2007 11:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако сте шофьор и сте освирепели от трафика в България,станете доброволец за Ирак и си го изкарайте на местните с ... "Чук" ...(тъй се превевжда "Hammer"Wink),както правят ей тия тука

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 03, 2007 11:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Evil or Very Mad Ауди,на какви работи учиш хората!А ако не си в Хамъра,а от другите?! Shocked


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Ное 04, 2007 1:56 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati,споко!Сега Големият брат е САЩ,а само там се правят Чуковете Wink

Обаче аз съм хвърлил око на руския еквивалент-"Комбат".Той по доста показатели надминава оригинала,вкл. скорост и комфорт на возенето.

А с "Хамър"-а може да се отървете от бъбречните си камъни без операция или лекарства-толкова тръска Laughing

Вижте сами T98 и сравнение

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 8:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

След като AUDAN започна да се заглежда по техническите характеристики на джиповете, работата става изключително интересна. Very Happy Само за информация - замисли се защо руски джип на 2-3 години струва по-скъпо, отколкото като нов.Тъжната истина е, че са много добри, обаче след като ги купиш и им направиш маса първоначални ремонти.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тъй като се подвизавам в магазин за авточасти от 5г. насам,то смея да твърдя,че останалите автомобили след 2-3г вече не стават за каране,даже и с ремонти Razz
"BMW","Mercedes","Citroën","Pegeot"...отдавна мина времето,когато бяха еталон за качество и дълготрайност.
Сега в Германия купуват ... японски и корейски коли,които след гаранцията,продават...познайте на кои глупаци... Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имали сме Пежо,после Мицубиши,после Ситроен - все втора или не знам коя употреба - все бяха добри.После се купи една Мазда 6 -комби нова - също е добра,хем 1 год./миналата/ вися на паркинг уж за продан,ама я подкараха който свари,дори и дъщеря ми я ползва за дълги пътувания,вместо Шкодичката си.Стават си колиците за каране - и то яко - нонстоп,не само за укикенд или за лято,както правеша на времето родителите ми.А предисния Вaртбург откара 20-тина години до откат.


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati,мисълта ми е,че вече не могат да си позволят да правят коли за по-дълъг период от ... 5г.
Конкуренцията е силна.Моделите даже не мионават всички тестове за сигурност и затова през няколко месеца в медиите излиза вест,че еди-си коя компания издърпвала еди-си колко НОВИ автомобили,защото открили грешки,кои "не застрашават сигурността"(ми то как ще кажат друго,а?!).

Мина времето,когато при катастрофа на един "Мерцедес'' ну стигаше едно пребиоядисване и можеше да си кара без помен от лошото.Сега ламарините се гънат като капачка от кисело мляко.
Подобна тенденция има и при доста от останалите стоки.Телевизорите са първото,което ми идва наум...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Отнася се въобще и за телевизорите и за останалата битова техника,черна,бяла,пембена и т.н.Това се прави и с цел да се предизвиква често купуване на такава,да се купуват новите модели,да се движи пазара,производителите също да печелят,демек поощрява се консуматорството.Иначе какво - като досега при добрите стари соц.стоки и потребители - купиш си нещо и ти служи 20-30 г.Ми имахме един тв "Опера",аз откакто се помня,та до към 30-тата ми година работеше - е налагаше се да го изключваме като прегрее в последните 2-3 годин,че се набърчваше,ама вършеше работа. Laughing Laughing Laughing


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 11:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
...Подобна тенденция има и при доста от останалите стоки....


То с хората стана така, ти за стоките си се загрижил Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 11:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
AUDAN написа:
...Подобна тенденция има и при доста от останалите стоки....


То с хората стана така, ти за стоките си се загрижил Rolling Eyes

...щото ни втълпиха,че "Битието определя Съзнанието!"

Заб. За по-младите читатели пояснявам-преди 10.ХІ.1989 под "Битие" не се подразбираше първата книга на Тората

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 07, 2007 7:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

50 години Трабант




_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Ное 07, 2007 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това насърчение за купуване на още коли ли е?!

Сакън ... недей. Evil or Very Mad

Ще започнем да ходим вече по покривите им, защото "бедният български народ" има по кола на член от семейството си!!! Sad Twisted Evil

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov