НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Май 07, 2024 6:24 am Вижте мненията без отговор
КОТЕШКО ПОГРЕБЕНИЕ!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 14, 2007 5:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

*************, ами то това си е напълно излишен въпрос! Wink И двете знаем колко зле бях в началото на есента през 2005 год., нали! Знаем и кой ме атакуваше и какво точно правеше ... Rolling Eyes

Та тя котчицата ми през цялото онова време стоеше плътно залепена до мен и когато ставах посред нощите, тя милата идваше да ме утешава и през цялото време мяучеше толкова нежно, че сърцето ми късаше!

Точно три месеца след псинападенията сина ми видя тумора под гушката й!!! А той всяка сутрин я милваше точно под гушката и до последно нямаше нищо подобно там ... нямаше абсолютно нищо! Тоя тумор се появи изведнъж от нищото ... и двете с теб знаем, че баба Черна Маца просто ме спаси тогава!!!

И една година и четири месеца след това тя си отиде! Същото това нещо го каза и първата ми учителка по окултизъм, първата ми приятелка в София, а сега и най-добрата ми приятелка от Варна!!! Sad

А когато вече има три съвпадения от различни хора, които имат ясновидски способности, това вече си е истина над истините! Е, ама сега ще видим на ония "добри хора" какво ще им се случи ... Cool


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Юни 09, 2007 6:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 9:32 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена, вече няколко пъти споменавате за "индиговите деца". За мен това ми е непозната територия. Дано скоро да имате възможност да сложите някоя публикация на този сайт, защото темата е много вълнуваща. Аз имам двма сина единия на 15 другия на 6 години и затова чакам с нетърпение да прочета нещо по въпроса. Особенно като гледаме нарастващата агресия между децата- просто ужас. Дали ще можем да увардим децата си от това?

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 1:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, че ще кача материал и за индиговите деца! Просто всичко е въпрос на време!

А дали могат да бъдат спасени децата от агресивния свят или пък от собствената им агресия, то това едно, че е твърде щчекотлив въпрос - друго, че май по-скоро ние трябва да се спасяваме вече от агресията на дечицата! - пък трето!! Rolling Eyes

И по този въпрос ще побеседваме, но днес, не утре, защото през тези дни просто отговарям на писма и мейли на клиенти, както и пиша материал за в-к "Врачка"! И ми е малко натоварващо ... Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 7:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вече можете всички да прочетете подрочно за индиговите деца в "Публикациите" на сайта ни в раздела "Любопитно"!!!

Приятно четене! Smile


Ааааа ... и исках да помоля - нека се придържаме към съответната тема във форума, а да не я видоизменяме! Благодаря ви за което! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 16, 2007 11:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена, приемете моите извинения за това, че съм избягала от темата.
Аз винаги съм обичала животните. Живеейки на село в ранните си детски години съм имала възможност да контактувам с различни домашни животни.Мисля, че всички живи твари, когато са бебета са много сладки. Но винаги съм отдавала особенни предпочитания на котетата. Дали това има някакво значение?
Май съм предала тези си предпочитания и на синовете си.

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 16, 2007 12:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Котките не са земни животни! Те са привнесени от друга звезда на Земята, така наречената двойна звезда Сириус!

Така, че те са много специални животни! Тук не става въпрос само за домашните ни любимци, а за цялото семейство Котки на Земята с всички техни представители!

Но човек не бива да има предпочитения към едни или други животни, защото те всички са тук за да ни помагат! И ние трябва да уважаваме цялото животинско царство и неговото присъствие!

Трябва да помагаме на животните, защото без тях на Земята ще избухнат невиждани епидемии за отрицателно време и ние, великите и умни човеци, до един ще бъдем покосени от най-различни скоротечни болести! Rolling Eyes Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 16, 2007 2:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да така е Маг Селена.
Възхищавам се на хора, които в желанието си да спасят някоя животинка преминават през какви ли не изпитания, за пример може да се види REALITY TV. Само, че това не се отнася като че ли до нас българите. Ние си взимаме домашен любимец и ако той не достатъчно кротък или с нещо ни ядоса просто го изхърляме на улицата или по-лошо - способни сме и да го убием.
Май още не сме узрели да изпитваме обич и всеотдайност към животните. Дали ще се научим някога?

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 16, 2007 2:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

katysto написа:

Май още не сме узрели да изпитваме обич и всеотдайност към животните. Дали ще се научим някога?


За всичко си права! Но има и още ... Така например в квартала има един злобен мъж, на когото явно му пречи целия свят. В тролейното депо до блока ни живееха едни много красиви и добродушни кучета, за които се грижехме всички добродушни хора.

Но този тип страшно много се дразнеше от това нещо. И един ден извика ония "добродушковци" от така нареченото "Зоомилосърдие!!!" да ги приберат ... Картината беше просто покъртителна, няма да разказвам ... Crying or Very sad

А онази "изродена душа" стоеше отстрани усмихнат до ушите, търкайки доволно ръчички, че са ги убили ... Crying or Very sad

Впрочем ... ние не сме узрели да изпитваме обич един към друг като човешки същества, а какво остава за животните ... Confused Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 10:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако трябва да съм чесна никога не съм била привърженичка на котките, но не мога да понеса да гледам как някой причинява болка на тези малки беззащитни създания Sad! Преди около две години работех като барманка в една пицария и при нас се навърташе едно котенце! С колежката откраднахме малко шунка от пицара / който ни смъмри малко като разбра Laughing Razz / и нахранихме котенцето! Тогава забелязах, че едното задно краче му е счупено и то толкова лошо, че чак коста му се виждаше Crying or Very sad ! На мен ми прилоша, направо сърцето ми се сви и започнах да мисля как да му помогна! Заведохме го на ветеринар, който според мен си е сбъркал професията, но... това е друга тема Smile! Той искаше да му отреже крака, но ние с колежката не му позволихме и му казахме да измисли нещо друго! Тогава въпросния ветеринар реши, че с операция може да се получи нещо, но ще трябвало някой да му асистира Smile! Аз се съгласих от раз - това за мен беше голямо предизвикателство, а и каузата си струваше Smile! И така... дойде време за операцията - аз държах крачето а ветеринаря сложи упойка, която според мен хич не упои котето и отряза част от коста, която беше се подала, след което го заши... / още помня жалното мяучене /, направо сърцето ми се късаше а на него май хич не му пукаше. За мое щастие операцията беше успешна и след като се възстанови котенцето дори не куцаше, както очаквах! Бях много щастлива, че помогнах на това бедно създание! Зех си го вкъщи, но когато роди малки котенца баба ми решила, че къщата ни няма да се превръща в зоологическа градина и ги замъкнала нанякъде, докато аз съм била на работа Sad! Заболя ме и ми липсва, но нищо не можех да направя Crying or Very sad ! Надявам се само тя и малките да са живи и да са добре Sad! Сега вече ме е страх да си взема, за да не стане същото и с него Sad!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 10:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Живи са, MeGaN_, живички са ... и майката, и те! Виждам, че се навъртат около някаква къща и като, че ли ги хранят ... Smile

Моята баба също правеше така! Тя пък даваше котенцата в реката ... Ужас ти казвам! Слагаше ги още докато са новородени в престилката си, като внимаваше да не я видя ... но аз винаги я хващах ... и почваше битка ... Sad

Аз врещях и плачех, колкото ми сили държат да не ги убива, като нареждах, че това е голям грях ... не бива да се убиват, защото Бог ще я накаже ... защото те са съвсем беззащитни ... Crying or Very sad

Но тя беше непреклонна! А иначе беше много добър човек ... Confused

Умря горката ми баба от рак на дебелото черво ... Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 10:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Охххх как се радвам само, какво щастие Laughing Smile! Сега ще заспя спокойна! Миличките ми... ако ги намеря ще си отмъкна поне едничко Razz !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Занесла ги е по-надалечко ... за да не се връщат обратно!

Нека си живеят там! Иначе може пак да им се случи нещо лошо ... Crying or Very sad

Охххх ... много обичам животинки, ама всякакви значи ... и много страдам като ги наранява някой ... няма значение как точно ги наранява! Може само да им говори лоши работи и на мен започва да ми става лошо ... толкова ги обичам, особено пък котките! Cool Smile Smile Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 11:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да права сте! В случая важното е, че са добре Smile, без значение къде са!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 11:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук за сега ти казвам - лека нооощ!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 11:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Лека и на вас Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov