НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 10:17 am Вижте мненията без отговор
КОТЕШКО ПОГРЕБЕНИЕ!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
niiiiia




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:22 pm
МнениеЗаглавие : ????? ?????????????? .
Отговорете с цитат

Моите съболезнования за котката ти, Маг Селена. Моята котка почина на 27. 11. 2005 година от тумор. Аз мисля, че котките трябва да се кастрират, защото от взимането на хапчета против разгонване, мисля че е допринесло за развитието на тумора. Два пъти я оперира доктора от злокачествени тумори моята котка и накрая нещата станаха безнадеждни и въпреки че аз не бях против, родителите ми я заведаха при доктора и той я евтаназира. Много пъти ме е посещавала моята котка от оня свят. Според един мой сън духът и още броди някъде около нашият блок, защото много се е привързала към него. Моята котка се казваше Оливия.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за съболезнованията, Ния ... Smile

Не са само лекарствата против разгонването причината за образуване на тумори.

Туморните образования са от повечкото раждания, както и от повечкото годинки на котките ... Rolling Eyes

Ами тях горките никой не ги лекува от мастити ... а тия мастити после стават на тумори ... Rolling Eyes

Черна Маца все още е с голямо присъствие в къщи, защото тя пък беше много привързана милата към мен!

Всъщност Ния ... не се обиждай от мнението ми за децата-ангели, но никак не искам да живееш в заблуждения ... като всички "колеги окултисти" ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
niiiiia




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 10:42 am
МнениеЗаглавие : ???? 7
Отговорете с цитат

Аааа, не се обиждам Маг Селена. Вие разбирате много повече от мен за света на астрала, защото имате дарбата да познавате този духовен свят.

Аз вече съм дала обет на Господ, да не пиша в чатове, форуми и сайтове за запознанства и от виртуалните контакти, си позволявам само писането на е-mail-и, така че с това мнение ( постинг ) до вас символично се сбогувам с чатове, форуми и сайтове за запознанства.

Съжалявам! Rolling Eyes Пак се отклоних от темата. Искам да ви попитам няколко въпроса за котката ви Черна Маца:
Името, което избрахте Черна Маца символно ли беше и какво символизира? Идваше ли Черна Маца при вас да ви прегръща с лапки? На колко години почина котката ви? Моята на 12 и половина. А аз четох, че най - възрастната котка за всички времена е починала на 58 години!!! Какво е това мастити? Мъркаше ли често котката ви и какво обичаше да яде най - много? И последният ми въпрос е какви играчки помните, че й бяхте купили и докога играеше с тези играчки?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 12:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Черна Маца си беше просто Черна Маца, niiiiia, виж я как изглеждаше на снимката ... Sad Rolling Eyes

Мастита е твърдо, уплътнено образование разположено във или около млечните жлези, което впоследствие може да се изроди в злокачествени тумори! Cool

Що се отнася до подробния ти разпит за Черна Маца ... забрави!!! ... тя не е твой личен приоритет и не смятам да коментирам въпросите ти!

Може да е животно, но аз ще уважа паметта му и няма да безпокоя духчето й! Нека просто си почива в мир!

Смятам, че ме разбра правилно, нали! Cool


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Мар 07, 2007 8:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
niiiiia




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 1:09 pm
МнениеЗаглавие : 7
Отговорете с цитат

Права си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 1:26 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???? 7
Отговорете с цитат

niiiiia написа:

Аз вече съм дала обет на Господ, да не пиша в чатове, форуми и сайтове за запознанства и от виртуалните контакти, си позволявам само писането на е-mail-и, така че с това мнение ( постинг ) до вас символично се сбогувам с чатове, форуми и сайтове за запознанства.


Уважаема niiiiia, щом сте дали обет, не го нарушавайте само заради нас! Cool
Ако не разбирате какво бих желал да кажа, първо прочетете раздела за правилното ползване на форумите, а после приемете този пост като последно предупреждение!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
niiiiia




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 1:45 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ?? ?? ??????????????.
Отговорете с цитат

Извинявам се на Администратора.

Обещавам, да се спазвам вече обета си и да не пиша не само във вашият форум, но и във всички форуми. Вече се не пиша в чатове и сайтове за запознанства. Не ми забранявайте IP-то, достаъчно е че това са го направили в един друг форум, а в три други съм на последно предупреждение и нека това мое обещание да ми напомня, че ако пиша още веднъж и наруша обета си към Господ, в този форум, ще ми забраните IP - то.
Още веднъж се извинявам. Няма да се повтори.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 4:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо да е добре да се кастрират?! Ако не можеш да се справиш с поколението на домашния си любимец, това не значи че трябва да го осакатяваш като го правиш "половин човек". Много е лесно така, нали. За теб. Да го заведеш на кастрация или да му даваш хапчета докато му мине. И без хапчета разгонването отминава за броени дни от само себе си. Смятам че който си е взел веднъж животинче, е направил своя избор и трябва да му осигури най-добрите и здравословни условия за живеене, а не да му вреди под една или друга форма, за да си спести някоя друга неприятност по отглеждането му.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 10:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Права си, но има и друго. Когато вземеш животинка и не й даваш да "оползотвори" разгонването, обикновено се стига до ракови заболявания в една по-късна, но недостатъчно късна възраст. А пък ако си вземеш расово животно, подписваш декларация, че няма да го размножаваш - тези за размножение се подлагат на множество изследвания и струват доста скъпо. Въобще човек е цар да усложнява живота си, както и този на животинките около себе си Razz Но нещата далеч не са еднозначни. В единия случай е по-добро едно, в другия друго Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 27, 2007 10:36 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ?????? ?????? ??????
Отговорете с цитат

Понеже всички качват снимки, ще кача и аз двенки. Embarassed

Сигурно повечето от вас си спомнят снимките на ей това коте от един друг предишен форум:



Сега то е горд и палав, и войнствен Котарак, и изглежда така, ако искате да знаете пък:


_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 27, 2007 10:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много сладък котарак е и ... знаете ли какво каза дъщеря ми, когато го наглеждахме последния път, когато я нямаше в къщи?!

Сподели, че имала "плахата надеждица", че тъй като е мъжка котка, няма да мога да я науча да говори ... Ама като се прибрала в къщи установила, че и този котарак след моята "скромна намеса" вече говорил ... и то непрекъснато ... направо бил досаден с дърдоренето си!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 27, 2007 10:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Чудни са! Smile И такъв котарак сме имали.А като го водехме на гости при баща му /чието копие беше/, каква игра падаше само, после възрастният е тъгувал за него, като си го приберяхме, докато майката не търпеше никого около себе си, пъдеше ги и съскаше.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 27, 2007 11:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бащите са винаги по-толерантни Embarassed , особено ако става въпрос за игри изабавления Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 27, 2007 11:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
... Ама като се прибрала в къщи установила, че и този котарак след моята "скромна намеса" вече говорил ... и то непрекъснато ... направо бил досаден с дърдоренето си!!!


Ама Маг Селена,защо не запишете с нещо думите на котчо и да го пуснете?

Ми тъй,де!Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 27, 2007 11:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е те тогава вече наистина ще има бити Селенки на почивки, значи!!!

Ааааа ... НЕ!!! ... отивам да спя ... лекааа нооощщ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov