НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 8:01 am Вижте мненията без отговор
Слабост, любов или магия?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
violetabg




Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Съб Юли 21, 2007 8:54 pm
МнениеЗаглавие : ???????, ????? ??? ??????
Отговорете с цитат

От адски дълго време се боря с една много тъжна дилема..какво е бъдещето на една връзка обсебила живота ми през последните 7 години. Ако някой случайно може да ми помогне със съвет бих била безкрайно благодарна...Казвам се Виолета Боева, родена на 05 Април 1975. Човекът за когото споменах се казва Адриан Додсън, роден на 20 Септември 1970. Уви, осъзнавам пагубната сила на чувствата си, защото знам че все още го обичам, а вярвам че и той мен, ала просто не мога да продължавам по този начин защото не виждам изход?!?! Физически също се разболях от улцеративен колит миналата година и вече наистина не знам до каква степен трябва да толерирам този човек, защото той не престава да ме търси, а напоследък и аз отново му позволих да ме достигне. Адски трудно е да се преглътне изневярата и факта, че той през цялото време е водел двойствен живот и че междувременно е станал баща на 2 деца в продължение на нашата връзка...и дори да вярвам, че сега вече е искрен и че наистина не иска да ме загуби и че иска да създаде семейство за в бъдеще с мен...просто той физически и финансово няма тази възможност за близките няколко години, а аз не мога и не искам повече да чакам...Да не говорим, че именно тези обстоятелства създават определен тип отговорности за него, което му пречи да прекарва време с мен..което просто ме убива.Благодаря на всички за вниманието, съвета и помоща!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 22, 2007 10:51 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, violetabg!


Вие определено имате много сериозен проблем, защото живеете според Вашите спонтанни чувства, бурни емоции и непреодолими желания, които Ви пречат да видите реалната картина около и в себе си.

Белязана сте с доста податлива и лабилна психика, което може да Ви навлече много и доста големи беди.

Що се отнася до г-н Додсън мога да кажа ,че този човек има изразено хормонално отклонение, което най-вероятно се изразява в повишени референтни стойности на половите хоромони, което от собствена страна го хвърля в друг здравословен проблем - отклонения в психиката.

Този мъж страда от параноидно поведение и така наречената митомания, поради което той лъже непрекъснато и мами. Той никога няма да Ви каже истината, защото няма никаква реална представа за нея.

Додсън страда от силно изразен нарцистичен комплекс, което още повече засилва проблема му относно неговото психично разстройство.

Това, което виждам относно Вашите взаимоотношения е следното: още през есентта лично Вие ще предприемете незабавни и окончателни мерки за раздяла с този мъж - един път и завинаги - защото просто ще го хванете в поредната му "издънка" - ще откриете неговата поредна авантюра.

Съвети не давам никому, само казвам какви са перспективите за дадена ситуация напред във времето.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 22, 2007 11:27 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Виолета, я се стегнете! Та Вие сте зодия "овен"!!!Зарязвате го да си гледа децата, дето е сътворил и толкова!С лъжа не се живее.Щом Ви е лъгал по толкова важни въпроси, ще Ви лъже винаги.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
violetabg




Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 22, 2007 11:43 am
МнениеЗаглавие : ?????????!
Отговорете с цитат

Благодаря Ви за изчерпателния отговор...абсолютно правилно сте го усетили като характер. Явно трябва да бъда силна и борбена и да не се предавам на тъгата и унинието. Иска ми се да вярвам, че и аз ще успея да създам щастливо и здраво семейство-нещо което желая повече от всичко на света! Благодаря Ви още веднъж и всичко най-добро! С най-сърдечни пожелания, Виолета
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 22, 2007 11:44 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Виолета, я се стегнете! Та Вие сте зодия "овен"!!!Зарязвате го да си гледа децата, дето е сътворил и толкова!С лъжа не се живее.Щом Ви е лъгал по толкова важни въпроси, ще Ви лъже винаги.



А като се прибави и психичното му отклонение пък, няма нужда от думи, съвети или каквото и да било подобно!

Ама то фактите ще заговорят, а пък и Виолета ще си изяде горчивата кармична попара и едва тогава вече нещата ще си дойдат на място, по отношение на нея, разбира се!

Всъщност ... можем да се надяваме, че ще бъде така!
Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov