НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 3:43 pm Вижте мненията без отговор
?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
mmmm




Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 16
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 27, 2007 1:54 pm
МнениеЗаглавие : ?
Отговорете с цитат

Здравейте Селена,казвам се М.М.М.,родена съм на 09.03.1975г.Имам връзка в момента с един мъж и бих искала да ви попитам дали неговото отношение към мен е искрено и стойностно или съм част от някаква негова игра.Той се казва ............ и е роден на 10.02.1963г. Предварително Ви благодаря!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 27, 2007 8:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, mmmm!

Мога да Ви кажа следното:

Вашият любовник страда от невероятен Нарцистичен комплекс, а също и от Каинов камплекс /патологична агресия/, и с напредването на възрастта му ще става все по-голям комплексар, и все по-агресивен.

Мога да Ви изброя още негови комплекси, но за сега ще се спра само на тези ...

А, искам да Ви кажа още, че ... той все повече и повече ще изневерява на партньорката, с която има връзка или съжителества с нея, т.е. този мъж е един "коцкар" и нищо повече.

Вие ще се разделите с него през 2008 год., защото просто сама ще се убедите в думите ми.

Желая Ви приятна и лека вечер! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
mmmm




Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 16
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 29, 2007 8:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Селена,благодаря Ви за отговора,не съм запозната с този вид комплекси,но се надявам,че ще намеря някаква информация и пояснения за това в интернет. Не ми остава друго освеен да Ви пожелая успех в работата и личния живот!Благодаря!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
mmmm




Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 16
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 29, 2007 8:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само пропуснах да добавя,че споменавате за някакъв вид агресия - за момента не съм забелязала в него подобно "агресивно" поведение.Още веднъж Благодаря за вниманието и отговора Ви.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 1:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не винаги агресията е явна. При някои хора е скрита. Но може много лесно да стане явна, ако човекът бъде провокиран или ако някой му отправи дори една дребна забележка.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
mmmm




Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 16
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 1:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да Ренета, съгласна съм напълно с теб, така е. Но до момента по никакъв начин не е показвана каквато и да е било агресия. Дори по скоро бих добавила,че до момента с присъствието си е показвал внимание и нежност. Мойте съмнения идват от репликите спрямо предишни връзки, т.е. как с определени дами връзката е била чисто физическа или спрямо други, за които твърди че е изпитвал обич и любов. И въпреки твърденията му,че ме обича и иска да бъде с мен...аз се съмнявам, че единствено търси уплътняване на време или разнообразява просто ежедневието си.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 2:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

mmmm написа:
Само пропуснах да добавя,че споменавате за някакъв вид агресия - за момента не съм забелязала в него подобно "агресивно" поведение.Още веднъж Благодаря за вниманието и отговора Ви.


Съществува така наречаната "скрита агресия"!

Да, поразровете се из нета, може и да намерите нещичко, което да Ви просветли в това отношение!

Желая Ви лек ден! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 2:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

mmmm написа:
...аз се съмнявам, че единствено търси уплътняване на време или разнообразява просто ежедневието си.


Преди всичко естествено става въпрос точно затова!

А защо ли не е дал истинските си обяснения защо се е разделял с всичките тези "дами", които е обичал и т.н. ... несъстоятелни негови твърдения?! Sad

Никой не се разделя с никого, ако наистина съществува ЛЮБОВТА помежду им.

Останалото просто се свежда до Вашите лични размисли в тази насока! Rolling Eyes

Още веднъж Ви желая лек ден! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
mmmm




Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 16
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 2:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Охооо, само да го чуете колко убедително се опитва да звучи.Но ако бъде притиснат с неудобен въпрос започва да се смее и веднага сменя темата. И на вас лек и спорен ден Селена Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 2:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Характерно поведение за "донжуановците", но лично аз предпочитам да ги наричам "коцкари" ... ми такава съм си сега, какво да правя! Laughing

Благодаря Ви ... Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
mmmm




Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 16
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 2:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Обичам директните и отворени към истината личности.Харесвам Вашия стил и прямота.Успех от мен!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 30, 2007 3:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Още веднъж благодаря ... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
mmmm




Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 16
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 31, 2007 10:44 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ох,как е възможно да съществуват такъв тип хора.Получава се така,че когато ни говорят не трябва да вярваме на нито една дума и това,което чувстваме към тях се превръща в една болка и пропиляно време.Знаете ли,аз имам невероятен съпруг и мога твърдо да кажа щастлив брак,но явно защото съм по емоционална ли или защото след минаване на някоя и друга година от брака ни търся тръпката и се оказва,че попадам на някакви личности,които явно не заслужават никакво внимание.Ненавиждам лъжата.Знам,че ще кажете "гледай си семейството и не си търси белята навън",но нали все търсиме онова,което ни кара да се чувстваме живи...любовта.Явно ми е писано да не изживявам отново онова прекрасно чувство и ще се наложи да се радвам и любувам на семейството си и домашния уют.Е все пак притежавам и нещо истинско,нещо което много хора пък търсят и не успяват да намерят.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 31, 2007 4:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Ненавиждам лъжата"?! Crying or Very sad Mad А на съпругът си казвате ли, когато спите с любовника си?Търсите тръпка - намирате си я!От какво се оплаквате и занимавате форума?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 31, 2007 5:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз ще се намеся,въпреки,че в чужди лични работи избягвам.Ако наистина притежавате нещо истинско,което другите търсят и не намират,както е видно от повечето въпроси в тази част на форума,не го пропилявайте и не рискувайте да го загубите,защото после горчиво ще съжалявате.Обекновено оценяваме истински това,което притежаваме след като безвъзвратно сме го загубили,независимо по каква причина.Казвате,че имате невероятен съпруг,а малко жени от питащите тук могат да се похвалят със същото,даже напротив,иначе нямаше да се допитват по семейни проблеми.И това,което търсите всъщност едва ли е истинска любов,вие всъщност я имате,а просто тръпка,задоволяване на емоционален глад.Нормално е при един по-дълъг брак първоначалните емоции да не са същите като в началото,но те се заменят с по-дълбоки и по ценни чувства.А да запазим или съживим тръпката е в наши ръце,стига да знаем как.Иначе ще попадате все на такива псевдолюбови,които не само няма да ви носят удовлетворение,а може и разочарования.Не на последно място помислете и за съпруга си,какво му причинявате и дали го заслужава.Защото това,което правим на другите,рано или късно ни застига и нас,дори в по-силна болезнена форма.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov