НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 11:17 pm Вижте мненията без отговор
Готова ли съм
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
darmy




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 14, 2007 3:10 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ?? ???
Отговорете с цитат

Здравейте отново, Маг Селена! Преди време участвах във Вашия форум и получих изключително ценни съвети, а на личната консултация бях кълбо от емоции и чух много неща, които не ми харесаха. На тръгване ме посъветвахте да извадя духа си от черупката, в която съм го напъхала и да очаквам септември. Повярвайте ми, положих много усилия, взех трудни, но очевидно правилни решения. Едва ли съм направила всичко както трябва, но днес се чувствам много по-балансирана и май разбрах какво е трябвало да науча. Ако не всичко, то поне в голяма степен. И се надявам да не се размина с човека, с който ще се чувствам допълнена. Искам да Ви благодаря, за това, че по време на разговора ме "бутнахте" / нямах смелост да скоча сама/ на дъното, защото това ме оттласна. И да попитам- според Вас, готова ли съм и какво върви срещу мен? Татяна Стоянова 17.VІ.1959 г.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 15, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, darmy!

Ако не слезеш "до дъното" никога няма да видиш какво има там и защо точно то ти пречи и спира развитието и напредъка в живота!

Само тогава можеш да си дадеш реалната представа и сметка за истинската ситуация, в която си изпаднала.

Но ... мисля, че все още не си укрепнала и не си се отърсила от всичките негативни наслоения . Ама и това ще стане, само не бързай! Бързата работа е срам за майстора.

Карай я по-плавно, за да нямаш отново големи сътресения, огорчения и ступорни застои в живота си.

Каквото съм казала, ще се случи.

Само спокойно и ... умната.

Желая ти лека вечер! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
darmy




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 09, 2007 7:45 pm
МнениеЗаглавие : ????? ?????!
Отговорете с цитат

Здравейте, Маг Селена!От месец се срещам с един мъж. Не мога да преценя доколко е искрен в отношението си към мен. На пръв поглед всичко е много добре, но нещо ми подсказва, че не е точно така. Виждам стиснати челюсти, почервенява в моменти на напрежение. Като че ли иска да прикрива истинските си настроения и се опитва да ми се хареса. Няколко пъти си изпуска нервите по незначителни поводи. Дори последния път , след моя коментар, че е абсурдно нещо толкова дребно да го държи толкова дълго ядосан, той обяви, че всичко между нас приключва. На следващия ден се появи с цветя. Не е необходимо да съм психолог, за да съм наясно, че или има проблеми, които не може да сподели, или аз го нервирам. Но , независимо от трудния си характер, не съм човек, който би дразнил някого ей така. В същото време много случайно е наясно с някои показатели около мен, които са много удобни за него. Започвам да си мисля, че става въпрос за интереси, а не за чувства. Какво мислите Вие за бъдещето на тази връзка? Веселин 13.04.1960 и Татяна 17.06.1959 г. Благодаря Ви, че ми отделихте време!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Дек 09, 2007 9:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, darmy!

Уууааааууууу ... тоя красавец Веселин е с троен нарцистичен комплекс!!!


А той вече с нищо не се лекува ... дори и ето това няма да му помогне ... за съжаление ... Rolling Eyes

Вие с него сте абсолютно несъвместими - той иска всичкото ти внимание и обича, и цени, и харесва единствено и само себи си.

А ти искаш някой да те обича и да те приласкава до себе си с внимание и обич, защото винаги си се чувствала отхвърлено и изоставена.

Нищо няма да се получи между двама ви, нооооо ... съвсем скоро ще срещнеш твърде подходящ партньор за теб. Оглеждай се внимателно по празниците от Коледа та чак до средата на февруари, 2008 год.

И ицобщо не се самоизмъчвай заради най-различни недооценени нарциси.

Живай си живота весело и ... никога не бързай, време има за всичкоооо ... защото времето няма нито начало, нито край.

Желая ти успех и скорошно сдобиване с най-подходящия за теб партньор!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
darmy




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 12
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 10, 2007 8:52 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви! Наистина , бях забелязала, че се изживява като много велик и безсмъртен. Но си мислех, че това ще е само в началото, докато се почувства сигурен. Всъщност Вашият отговор допълни моите усещания. Благодаря! Весели празници!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Дек 10, 2007 7:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И на теб! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov