НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 9:31 pm Вижте мненията без отговор
Въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
bobi3




Регистриран на: 16 Авг 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 16, 2007 1:37 pm
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

Здравейте, Селена! Прекланям се пред всичко, което правите, Бог да ви дарява със здраве! Моят въпрос е свързан с моя брат. Той е такъв човек, че обърква всички в семействово ни. Много работлив, с качества, но иска да работи за себе си, полага усилия, но според мен - нищо, едно голямо лутане. Предложенията от други хора са отхвърляни. Оплакваше се от напрежение в главата, после от куп други неща, но според мен си е внушил, че има здравословни проблеми, но нещо все го преследва. Странен е, в никакъв случай не мога да кажа, че е мързелив, превзет и некоректен - дори напротив. Това негово поведение държи в напрежение семейството ни. Казва се Росен Миланов Пеев, роден на 03.07.1985 г. около 14.30 часа. Ще има ли някаква положителна, по-конкретна промяна при него? Аз съм Невена Миланова Пеева - 13.11.1976 г. - 12.40 часа (незнам дали това е важно).
Много благодаря!
От сърце Ви желая късмет и щастие!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 16, 2007 8:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Невена Пеева!

Вашият брат има здравословни проблеми и то сериозни!

Те са свързани преди всичко с личностовите му нагласи и психическа нестабилност.

С течение на времето те вместо да отзвучат, ще се изразяват все повече и повече.

Трябва да потърсите незабавно помощ от психоневролог и от ендокринолог.

Психоневролога е необходимо да му направи изследвания поне на кръвните потоци чрез доплерова сонография, а би било добре да се видят и мозъчните ритми чрез ЕЕГ изследване.

Прави се също така и съответен тест при който може да се сложи вероятна диагноза относно психическата му нестабилност.

Ендокринологът е добре да му изследва половите хормони, както и тези на щитовидната жлеза.

Брат Ви наистина не е добре със здравето и съвсем основателно се е оплаквал от главоболие, както и от общо изтощение и т.н.

Това е, което мога да Ви кажа за сега.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov