НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:26 am Вижте мненията без отговор
Карма
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Татьяна




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 7
Местожителство: Россия
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 17, 2007 6:45 pm
МнениеЗаглавие : ?????
Отговорете с цитат

Здравствуйте Селена!
Вы мне как-то давно сказали, что мой муж - моя карма.
а что все же означает КАРМА? Я конечно понимаю смысл самого слова, но вряд ли кто-то из простых людей понимает смысл самой КАРМЫ. Вот например, я прочла статью где вы рассказывали о том, что врачи сделали не ту операцию, не от того лечили и человек умер, а после смерти было ясно, что вы были правы и оперировать надо было другое. Так вот как в этой ситуации можно понимать "что было кармой?". Я имею ввиду, такова была КАРМА человека, то что он умер от ошибки врачей? Если ему было суждено так умереть, то разве могли Вы что-либо изменить или его близкие? Или все же можно как-то поменять события? Тут ведь можно как угодно понимать, правда? Если бы его близкие послушались вас и настояли на операции которую вы сказали, то он бы выжил и тогда его КАРМА была бы в том, чтобы случилось именно так?
Этот вопрос меня давно очень интересовал, это не просто любопытство, но никто так и не смог мне на него ответить. А поскольку Вы сказали про Карму, то я решила и Вас об этом спросить, может вы сможете мне рассказать.

_________________
Вера предшествует чуду!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 18, 2007 11:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Татьяна я не могу сказать тебе все, что я хочу, потому что я не знаю перфектно говорить, а видно что и писать, по русскому!

И затем вечером я напишу тебе все по больгорскому! Я уже видела что ты понимаешь все и по больгорскому! Wink

Только подожди немножко ... Sad Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov