НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:35 pm Вижте мненията без отговор
въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
tina




Регистриран на: 23 Авг 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 24, 2007 3:36 pm
МнениеЗаглавие : въпрос
Отговорете с цитат

Много ви благодаря за отговора! Може и да боли, но е по добре да знам. Предполагах,че има жена и че е заради това. Може ли още един въпрос? Ако считате за неправилно, не ми отговаряйте. Ще срещна ли друг, с който да се чувствам така добре както с Иван, мислех че той е човека с който ще съм щастлива. Вярвах, че той е перфектен.
Пиша ви пак аз - Венка Петрова Бобева.
Благодаря ви много! Sad Sad Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 24, 2007 7:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма перфектни хора!

Ако бяхме такива, то нямаше да се прераждаме тук, на Земята.

Впрочем нямаше изобщо да се прераждаме, а щяхме да пребиваваме във Висшите Духовни Структури в ефирно нежни и невидими тела.

И защо трябва да се чувставте точно така с друг партньор, както с Иван?! Shocked

Не може ли да е още по-добре, по-благотворно и още по-хармонично?!

Разбира се, че ще имате друг партньор в живота си, но смятам, че повече не е необходимо да Ви отговарям точно тук, във форума. Cool

Аааа ... и бих Ви помолила да не откривате всеки път нова тема, за да разговаряте с мен.

Просто пишете в една и съща тема, освен ако желаете да участвате и в други теми на разговор.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Юни 08, 2011 11:29 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tina




Регистриран на: 23 Авг 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 24, 2007 10:52 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Извинявам се, че не съм отворила нова тема, това ми е убягнало от правилата. Старая се да спазвам правилата. Със сигурност ще ви се обадя!
Лека нощ!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tina




Регистриран на: 23 Авг 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 24, 2007 11:03 pm
МнениеЗаглавие : ??????????
Отговорете с цитат

Още веднъж се извинявам, но вече спазвам правилата - по същата тема съм Laughing Ако въпросния Иван има турско име - друго рожденно, възможно ли е без да искам да съм ви заблудила? Cool
Имахме връзка шест години, е не постоянно да сме заедно, но аз не познавам този човек така както ми го описвате? Просто от осем месеца не говори с мен, но смятах че причината е в мен? Помак е и турското му име е Мюмюн Садък...
Отново Лека от мен!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Авг 26, 2007 3:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами ако сте го познавала като такъв, какъвто Е, и какъвто Ви го описвам, просто нямаше да се омъжите за него и естествено, сега нямаше да се развеждате.

Сорииии ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Авг 29, 2007 11:33 am; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tina




Регистриран на: 23 Авг 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 28, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Той не е мъжът с който се развеждам, а и не се развеждам заради него. Бракът ми си беше свършил преди да го срещна него. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 29, 2007 11:32 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Неееееееее ... погрешно сте ме разбрала, tina!

Аз Ви говоря по принцип за факта, че сте в развод ... не, че си "мисля", че Мюмюн Садък Ви е съпруг!!!!!!!

Не мога само да разбера, защо си мислите ,че от самото начало не съм разрала, че Мюмюн Садък просто Ви е само любовник?!

Но ... аз гледам през друга призма на живота, не през тази, дето гледате Вие.

Вие сте живяла и контактувала доста време с този мъж и пред Бога, той Ви е все едно като съпруг, нищо, че сте ги понасъбрала повечко "съпрузите" около Вас ... без значение е дали имате с всеки поотделно подпис в брачното, това е без абсолютно всякакво значение.

Важното е, че сте поддържала няколко години връзка с Мюмюн Садък, спали сте, яли сте, правили сте секс заедно ... т.е. съжителствали сте под някаква форма, която се отчита там, в невидимото, при Бога, като "брак" според земните ни понятия ...

И за развода мога да Ви кажа, че ще се проточи още - ще си го получите едва през 2008 год. най-вероятно.

Не е зле да си помислите какво точно правите със себе си, защото в крайна сметка кармата Ви говори, че Ви предстои да живеете дълги години в самота, а освен това има и вероятност тази самота да продължи до края на живота Ви!!! Shocked Cool Rolling Eyes

Но ... до тук с безплатната информация ...
Rolling Eyes


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Юни 08, 2011 11:28 am; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tina




Регистриран на: 23 Авг 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 29, 2007 10:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявам се, не разбрах какво имате предвид под брак. За мен брака е съжителство най - вече и поради тази причина се обърках. Тайничко се надявам и вие да бъркате Very Happy , което едва ли е така. Crying or Very sad Но след осем месеца съм достатъчно силна за да го приема. Така, че щом кармата ми е такава - а от това не се бяга нали, значи така ще е. Търсих нещо, намерила съм го и го изгубих даже.
Вярвам, че ме е обичал и че още ме обича ииииииии това ми стига.
Лека нощ
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tina




Регистриран на: 23 Авг 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 29, 2007 11:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"... Ако е възможно, нека Ме отмине тази чаша, не обаче, както Аз искам, но както ти искаш......"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 30, 2007 11:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Отидохте твърде далече, tina, с този последния цитат ... Sad

Да дообясня само, защото не сте разбрала ... Confused

Всяко едно съжителство с даден партньор/партньорка във фините планове на високо духовните структури се отчита като "брак".

Само, че при Вас нещата малко са се поизопачили и доста пообъркали, тъй като с единия Ви партньор, т.е. съпруга Ви, не сте се раздели окончателно, а вече сте създала друга връзка.

А ТОВА ОПОРОЧАВА И УСЛОЖНЯВА КАРМАТА ВИ!!!

Аз не Ви коря за нищо, живота си е Ваш и Вие решавате какво и как да правите с него. Само се опитвам да Ви дам яснота в задънената улица, в която сте попаднала.

КАРМАТА ПО ПРИНЦИП ПОДЛЕЖИ НА ВСЯКАКЪВ ВИД КОРЕКЦИИ - ЯВНО ТОВА НЕ ИСКАТ И НЕ МОГАТ ДА РАЗБЕРАТ ПОВЕЧЕТО ХОРА.

Не искат, защото самите те трябва да положат сизифовски труд и усилия, пък и да проявят правилно разбиране, за изчистването й - човек, който иска да изчисти кармата си просто се старае да живее според Божиите закономерности, или поне да съблюдава 10 Божи заповеди, ако не познава нейния механизъм.

А Исус Хрстос е казал тези думи в качеството си на Високо Посветен Учител, защото просто е имал правото да ги каже, тъй като той е саможертвал себе си заради човешкото невежество и незнание, поради което е и бил разпнат на кръста - разпнат именно от хората, които се е опитвал да просвещава, и да измъква от блатото на невежеството им, за да се справят именно, и преди всичко сами с кармата си.

Но ... дано всъщонст разберете какво точно Ви казах! Sad Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov