НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пон Май 06, 2024 1:22 pm Вижте мненията без отговор
УХАПВАНЕТО ОТ ВАМПИР МОЖЕ ДА ВИ НАПРАВИ ВАМПИР
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 10:39 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Спомням си,но сега вече няма кой да говори и оспорва каквото и да било точно там,Наложено е вето на коментарите. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 10:44 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А!!!

Мъ ти сериозно ли говориш, Кати, щот не съм "надничала" скоро там ... странна работа, значи ...

Г,лей с,я ... ти ме озадачи ... Sad Shocked

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
мадара




Регистриран на: 03 Окт 2007
Мнения: 17
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 11:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена, вярно е , въобще не е смешно, много е неприятно.
Нямях това в предвид, напротив много ми харесва вашето определение
за вида и влиянието на вампирите. Нямам опит в участие във форуми,
приемам , забележката Ви.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 1:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
... когато вампир "точи" от твоята жизнена енергия ... в областта на слънчевия сплит, т.е. третата чакра, получаваш сериозен дискомфорт - съпроводен със странно безпокойство и тревожност, понякога раздразнителност, а много често се появява и гадене, както впоследстви и повръщане ... и в това няма нищо странно, нито смешно ...

Огледайте как духовният православен клир(поне тях съм наблюдавал) носят кръстовете си така,че пресечната точка на рамената на Кръста да е "върху" 3-тата чакра. Cool

А овцете...т.е. миряните нека го носят както си искат Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 4:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Но именно работните места, улиците, заведенията и особено пък градския обществен транспорт са най-идеалните места за "смучене на енергия" от вампир ... Там той има такъв богат избор, лошото е, че вече повечето хора страдат от енергиен дефицит и като започнат да се "изсмукват" взаимно един друг, то възникват големи скандали помежду им.
Красота и ... любов, няма що!!!

Нещо като "Вампира вика дръжте вампира", казано с други думи...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 4:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Най-после нещо сносно и ... интересно, пък и полезно ... да излезе от тази институция! Кой "някъде" из някакъв си там "форум" казваше и оспорваше точността на елетроенцефалографията, Кати?! Тогава ставаше въпрос за изследванията ми, чрез които се доказаха научно ясновидските ми способности???!!! Ти спомняш ли си този "колоритен" момент?! Laughing Wink

Селена, най-после всички теми свързани с вас в тайнствения портал са окончателно изтрити... Което наистина много ме радва защото си представям как сте се чувствали като четете със седмици и месеци как измети от кол и въже начело с Катето ви слагат сол в раните. Crying or Very sad Но вече - край на това.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 4:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Исках да кажа "тайнствения" портал (в кавички естествено)...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Амммиии ... честно да ти кажа Ревета, направо съм дълбоко изненадана от постъпката на "админа", който явно най-после се появи от нищото.

Що е станало и аз не знам в "тайнствения портал", но ... е видно, че наистина там липсват просто до едно-едничко всички повръщания, бълвания, плювки, измишльотини и какви ли не скалъпени вулгарно- цинични и прекалено арогантни компромати срещу мен!

Явно "админа" е решил да прояви в крайна сметка благоразумие, което е много похвално за самия него!
Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 8:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:

Селена, най-после всички теми свързани с вас в тайнствения портал са окончателно изтрити... Което наистина много ме радва защото си представям как сте се чувствали като четете със седмици и месеци как измети от кол и въже начело с Катето ви слагат сол в раните. Crying or Very sad Но вече - край на това.


По-важното е, че всички ние, които по едната "нещастна" случайност се озовахме в "тайнствения портал", не вампирясахме и избудаляхме тотално от свирепите "захапки" на тамошни потребители-вампири ... Razz

Всъщност ... не мога да скрия възхищението си от находчивия лицев хирург - просто е невероятен! Не мислиш ли така и ти, Ревета?! Откъде взема сили за хумор този толкова претрупан с работа човек - удивена съм от неговата издържливост! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Като стана дума за хирурга/предполагам,че той е оня духовит доктор,дето малкия изперкал се заяжда с него/,много хубав материал е пуснал,ама не смея да го сложа тук,знам,че той самият едва ли би имал нещо против,но останалите от там да не ни захапят,че ги копираме.Аудан знае за какво става въпрос. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 8:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не ми пука дали "някой" от "тайнствения портал" ще ни "захапе" ... още повече, че няма за какво и най-вече С какво да ни захапят ... Razz Laughing

А някой ако иска да участва в нашия форум, нека го направи, но ... след като не иска, независимо от това дали ни допада или не, то просто си е негов избор и ние трябва да го уважим.

А не като изперкалото пребоядисано в индигово дете и онова второто след него, дето не знам изобщо как слага хляб в устата си от вулгаризъм, цинизъм и безумно сквернословие - да безумстваме и безчинстваме!

Ние сме зрели и умни хора, мъдри и преди всичко с олимпийско търпение, нали така?!

Я всеки по пътя си, пък ако "някой" прекали ... то това ще си бъде само и единствено негов проблем.

Кармичният откат ще го прасне по "зурлата" и ... толкова. Rolling Eyes

Желая Ви лека и приятна вечер на всички - скрити и явни!
Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 06, 2007 2:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Амммиии ... честно да ти кажа Ревета, направо съм дълбоко изненадана от постъпката на "админа", който явно най-после се появи от нищото. Що е станало и аз не знам в "тайнствения портал", но ... е видно, че наистина там липсват просто до едно-едничко всички повръщания, бълвания, плювки, измишльотини и какви ли не скалъпени вулгарно-цинични и прекалено арогантни компромати срещу мен! Явно "админа" е решил да прояви в крайна сметка благоразумие, което е много похвално за самия него! Cool

Повече никой няма да ви нарани. Сигурна съм в това. А ако някой се опита, така ще си го намери, че няма да посмее втори път.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 06, 2007 2:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Всъщност ... не мога да скрия възхищението си от находчивия лицев хирург - просто е невероятен! Не мислиш ли така и ти, Ревета?! Откъде взема сили за хумор този толкова претрупан с работа човек - удивена съм от неговата издържливост! Very Happy

Да, наистина е ерудиран човек и навярно професионалист в своята си област. Но няма да крия, че в една от темите ми направи доста лошо впечатление. Но нямам намерение да обсъждам това. Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 06, 2007 2:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Cool Много го дразнеха и него хора,дето не могат да му стъпят и на малкия пръст.Иначе има доста интересни мнения по някои теми и ако пишеше и тук, мисля,че щеше да е добре.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Окт 06, 2007 2:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не отричам това, Кати, но в случая нямах предвид теми, свързани с индигото, а нещо съвсем друго. Но тук не е мястото да го коментираме.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov