НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:57 am Вижте мненията без отговор
УХАПВАНЕТО ОТ ВАМПИР МОЖЕ ДА ВИ НАПРАВИ ВАМПИР
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 3:25 pm
МнениеЗаглавие : ?????????? ?? ?????? ???? ?? ?? ??????? ??????
Отговорете с цитат

В митологията и окултизма понятието вампиризъм се разбира като безсмъртие чрез кражба на човешки живот.

Сигурно си спомняте приказките, в които се разказва как Баба Яга превръща прекрасната принцеса в жаба, а момчето в агне. Отнемайки живота им, към вещицата се вливат нови сили и енергия за още по-страшни злодеяния, от които Баба Яга изпитва все по-голямо удоволствие и блаженство.

С тези примери от приказките бихме могли да обясним понятието вампиризъм, с което се сблъскваме във всекидневните си взаимоотношения с хората. Те могат да послужат и за свидетелство на дълбоките корени на вампиризма.

В славянските народни поверия “вампир” означава мъртвец, излязъл от гроба, за да смуче кръв от живите хора. В кармическата медицина “енергийни вампири” се наричат тези хора, които съзнателно отнемат жизнените сили на жертвите си, станали техни донори.

Китайците наричат жизнените сили “ци”, японците “ки”, а индийските йоги – “прана”. У нас е популярен терминът “биополе”. Съвременната медицина работи с общото определение “психическа енергия”. Нарушенията в психическото състояние на човека психолозите наричат: срив и стрес, афект и раздразнение, психически кризи.

Изследвайки процесите в психиката на човека, медиците и психолозите дават оценка на взаимоотношенията с другите хора и на влиянието, което оказва върху него обкръжаващата го среда. За съжаление обаче не обръщат внимание на психическия ефект от агресията на енергийните вампири.

Вероятно като основна причина за тяхното мълчаливо отношение към тези така специфични изменения в психическото здраве на човека би могъл да се приеме фактът, че повечето от психиатрите и психолозите разглеждат вампиризма буквално, по начина, описан в приказките – “човек-кръвопиец”. Възможно е също тяхното равнодушие да се дължи на неразбирането, че по същество психическата енергия също е кръв, но разглеждана в друг план и на друго – по-високо ниво.

Отъждествяването на кръвта с душата е присъщо на много магически традиции сред древните народи, а представата за хората-кръвопийци дори и днес продължава да тревожи съзнанието ни.

Както кръвта, така и психическата енергия прониква във всяка клетка на човешкото тяло, затова и най-малката тяхна загуба (на кръв или на психическа енергия) се отразява върху физическото и психическото здраве на човека.

“Не се ядосвайте!” – съветва лекарят. “Бъдете спокойни” – казва психологът, но и двамата забравят, че между нас съществуват хора, които умишлено ни тласкат към психически сривове, тъй като това е единственият начин, по който те могат да се доберат до жизнените ни сили, а след това да ги отнемат.

Вампирите ви дебнат във всеки един момент отвсякъде. По улиците посред бял ден, под синкавите отблясъци на флуорисцентните лампи в офиса и дори в меката светлина на дома ви.

Те са навсякъде, маскирани като обикновени хора, докато вътрешните им нужди не ги превърнат в хищни зверове.

А освен че са навсякъде, те са и ВСЯКАКВИ ВИДОВЕ!!!

Енергийният вампиризъм може да бъде проявен под най-различна форма, по най-различен начин от различните видови типове хора. Така например съществуват следните видове енергийни вампири:

- емоционални вампири (те използват хипнозата);
- диссоциални вампири или така наречените "симпатични разбойници" (те са едни от най-опасните!!!);
- безразсъдните вампири (те са сексуални маниаци, твърде сензационни и опасни за вашето здраве);
- вампири, наречени "продавачи на стари коли"(те са най-отявлените мошеници, прекалено ловки и обиграни са и лъжат невероятно);
- вампири-тирани (та са големи, страшни, силни и глупави хора, които налагат личното си мнение на всяка цена чрез най-различни методи - особено силови);
- хистрионни вампири (или шоубизнес по вампирски!!!);
- вампири, които преиграват чрез драматизиране на нещата;
- пасивно-агресивни вампири (в Библията за тях пише: "И спаси ни от вампирите и таласъмите, които единствено искат да ни помогнат.");
- нарцистични вампири (Егото им е голямо, а всичко останало - малко!);
- вампири-легенди в собствените си очи (с талант като техния, кой ти гледа резултатите от него!);
- вампири-суперзвезди (трябва да ги обичаш, всъщност - не, трябва да ги боготвориш);
- обсесивно-компулсивни вампири (страдат от натрапливи мисли и представи);
- вампири-перфекционисти и пуритани (те винаги са ядосани и недоволни);
- вампири-ясновидци (те винаги губят чувство си за мярка, като превъзнасят своите способности - няма значение дали ги притежават или не);
- вампири-зеленооки чудовища (те са с параноидни разстройства и са ревниви до пълно безумие).

Сигурно има и още видове вампири, но аз поне знам за толкова, или поне за сега се сещам за толкова вида.

Тук искам да ви поясня, че всеки енергиен вампиризъм, несависимо от това какъв е произхода на вампира, е свързан с изключително голям преразход или загуба на жизнена енергия - чи, ци или прана. Много чести са случаите на смърт впоследствие на "измукани жизнени сокове", т.е. прана от направо жестоки до безкрайност вампири.

ТА ... "УХАПВАНЕТО" ОТ ВАМПИР МОЖЕ ДА ВИ ПРЕВЪРНЕ НА СВОЙ РЕД ВЪВ ВАМПИР!

Това за съжаление е защитна реакция за оцеляване на физическо и психическо равнище, но... все е вампиризъм, въпреки всичко. Но ... за щастие има и начини за възстановяване на енергетиката от "ухапването" на енергийният вампир. Е, не е тук мястото, където ще ви изложа тези техники, разбира се!

Знайте само, че вампиризмът е заразен. С няколко ухапвания вампирите могат да ви накарат да се държите по същия начин, по който го правят те самите. Дори могат да ви накарат сами да посегнете на собствения си живот, ако посегнете да се захраните с тяхната собствена енеригя ... страшно си е, честно казано.

А ВАШИТЕ МНЕНИЯ ПО ВЪПРОСА КАКВИ СА???!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 3:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Логично е,когато някой с поведението си спрямо нас ни ядоса,нарани и това наруши емоционалното или психологчското ни равновесие,търсим начини да си го възстановим.Можем да се обърнем към същия човек и да се опитаме да отвърнем по същия начин,като така още повече му отдаваме енергията си,или пък ако не се чувстваме спосбни да постъпваме по същия начин или да бъдем агресивни,се обръщаме към някого на когото да се оплачем,а ако и не обичаме да се оплакваме го компенсираме по друг начин като насочваме негативите си към по-слаби от нас например.Така автоматично се превръщаме и ние във вампири.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 4:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Радостното обаче е, че има техники в поведението начовека, които не дават възможността на енергийния вампир да си пусни директно или индиректно "енергийния хобот" и да смучи наволя от теб сладка енергийка.

Но ... за тях ще побеседваме по-нататък.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 7:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Като ги чета видовете, изброени по-горе - ужас!Ми аз съм заобиколена от букет от подобни разновидности! Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
turta




Регистриран на: 03 Авг 2007
Мнения: 79
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Като ги чета видовете, изброени по-горе - ами и аз съм вампир Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 12:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

turta написа:
Като ги чета видовете, изброени по-горе - ами и аз съм вампир Shocked


Твърде възможно е, ако и до теб има такъв в наличност.

Защо се изненадваш, та това просто е масово явление! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Като ги чета видовете, изброени по-горе - ужас!Ми аз съм заобиколена от букет от подобни разновидности! Crying or Very sad


За съжаление, Пенка, така е.

При невежеството, в което пребиваваме и при неизброимите псиразстройства, които са обхванали повсеместно народа ни, изобщо няма място за очудване.

Това са привидните реалности, но в другите вече успя да надникнеш и видя какъв е отзвука от привидните и ИСТИНСКИТЕ РЕАЛНОСТИ, нали?!

Това е, значи. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 2:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добре че дават и да се "поглежда през ключалката", а после - бързо бягане. Wink За енергийният вампиризъм съм сигурна, че съществува, защото съм го изпитвала от определени хора.Обикновено са доста любезни и се стремят към по-близък контакт - примерно все гледат да те докоснат макар и съвсем леко.Поне при мен така се е случвало.От доста време /явно инстинктивно/ се пазя да не бъда докосвана без повод.Предполагам, че ако индивида е достатъчно мощен може да ти смучи от енергията и без да те докосва.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 3:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има установена зона на лично пространство около всеки човек,при нарушаване на която от непознати,случайни или неприятни хора се чувства дискомфорт.Варира от 1-2 до 3-4 м./тук може и да греша с мерките,но който е запознат,ще ме коригира/. Рзлична е за хората привикнали с различни битови условия.В големите градове,където е пренаселено,живее се на по-малка жилищна площ и в ежедневието се намираме сред много хора - на работните места,по улиците,в обществените превозни средства/знаете през пиковите часове какво е/ зоната е по-малка.Това е причината да не обичаме да ни докосват непознати или не близки хора,всякакъв принудителен допир,дори стоене на близки разстояния - в превозните средства,в асансьора и т.н.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 7:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Предполагам, че ако индивида е достатъчно мощен може да ти смучи от енергията и без да те докосва.


Има много добри "професионалсти" в тази сфера ... Rolling Eyes

Знаеш ли, Пенка, че когато някой ми се моли да му помогна, независимо от каква дистанция го прави, или дори само мисли за мен - няма значение с добро или лошо - го усещам?!

Дори и да съм потопена в дълбок сън - пак го усещам.

Така, че няма никакво значение дали енергийният вампир те докосва или не, когато мощно ти "източва" енергийката".

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Има установена зона на лично пространство около всеки човек,при нарушаване на която от непознати,случайни или неприятни хора се чувства дискомфорт.Варира от 1-2 до 3-4 м./тук може и да греша с мерките,но който е запознат,ще ме коригира/. Рзлична е за хората привикнали с различни битови условия.В големите градове,където е пренаселено,живее се на по-малка жилищна площ и в ежедневието се намираме сред много хора - на работните места,по улиците,в обществените превозни средства/знаете през пиковите часове какво е/ зоната е по-малка.Това е причината да не обичаме да ни докосват непознати или не близки хора,всякакъв принудителен допир,дори стоене на близки разстояния - в превозните средства,в асансьора и т.н.


Зоната на лично пространство около човека варира в зависимост от мощността на ауричният му калъп, както и неговата компактност и естествено - цялост. Така, че метрите са относителни като мерна единица ...

Но именно работните места, улиците, заведенията и особено пък градския обществен транспорт са най-идеалните места за "смучене на енергия" от вампир ... Там той има такъв богат избор, лошото е, че вече повечето хора страдат от енергиен дефицит и като започнат да се "изсмукват" взаимно един друг, то възникват големи скандали помежду им.

Красота и ... любов, няма що!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 04, 2007 10:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Прочетено в един ежедневник:

10% от българите били енергйни вампири/твърдение на професор от БАН,аз мисля,че са много повече,около 50%,но това си е мое мнение /.

Според учени от БАН характерните им черти са:
-
той/тя/трудно създава трайна любовна връзка;
-трудно се решава на брак;
-ако се ожени,бързо се развежда;
-не обича да има деца;
-показва очудващо объркване в критични ситуации;

Причината е личностно разстройство,което е научният термин на en.вампирство.В подсъзнанието на болния от този синдром има генетично заложена грешка във фината вибрация.И човекът въобще не предполага за нея.Проблемът бил лечим,щом бъде диагностициран.

По медицински път - чрез енцефалограма на мозъка.Обикновените хора излъчвали от мозъка си импулси(!?) с честота 8 до 12 херца.Ако той работи с честота 15-20 херца,то просто натоварва околните с невидимото си лъчение.

Те усещат главоболие или необяснима умора след срещата с такъв човек.Заради по-високата честота на работа той харчи повече биоенергия и си я набавя от другите хора.

В заключение имало проект в тази насока за диагностициране и лечение,но трябвало да бъде финансиран от МОН Shocked Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
мадара




Регистриран на: 03 Окт 2007
Мнения: 17
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 04, 2007 11:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много хубаво, че вече могат да мерят подобни импулси с апаратура, но евентуалните пациенти с главоболие (ако добре тълкувам информацията), ще бъдат не самите вампири, ами здравите хора засегнати от близоста на вампирите. Колко по-добре би било , да излекуват самите вампири, ако те са причината за главоболието и неприятностите. В кои случай , ще са повече пациентите, незная, но сигурно повече хора ще бъдат предпазени по този начин.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 10:32 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

мадара написа:
Колко по-добре би било , да излекуват самите вампири, ако те са причината за главоболието и неприятностите.


Мадара, естествено е, когато вампир "точи" от твоята жизнена енергия да получиш световъртеж и главоболие - става почти веднага!

А в областта на слънчевия сплит, т.е. третата чакра, получаваш сериозен дискомфорт - съпроводен със странно безпокойство и тревожност, понякога раздразнителност, а много често се появява и гадене, както впоследстви и повръщане ... и в това няма нищо странно, нито смешно ... Cool

Но ... естествено е, че не само вампиризма е основната причина за съответните главоболия при хората.

Има прекалено много и други причини за същото, обаче това можем да си го коментираме в раздела "за здравето". Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 05, 2007 10:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Rolling Eyes Прочетено в един ежедневник:

10% от българите били енергйни вампири/твърдение на професор от БАН,аз мисля,че са много повече,около 50%,но това си е мое мнение /.

Според учени от БАН характерните им черти са:
-
той/тя/трудно създава трайна любовна връзка;
-трудно се решава на брак;
-ако се ожени,бързо се развежда;
-не обича да има деца;
-показва очудващо объркване в критични ситуации;

Причината е личностно разстройство,което е научният термин на en.вампирство.В подсъзнанието на болния от този синдром има генетично заложена грешка във фината вибрация.И човекът въобще не предполага за нея.Проблемът бил лечим,щом бъде диагностициран.

По медицински път - чрез енцефалограма на мозъка.Обикновените хора излъчвали от мозъка си импулси(!?) с честота 8 до 12 херца.Ако той работи с честота 15-20 херца,то просто натоварва околните с невидимото си лъчение.

Те усещат главоболие или необяснима умора след срещата с такъв човек.Заради по-високата честота на работа той харчи повече биоенергия и си я набавя от другите хора.

В заключение имало проект в тази насока за диагностициране и лечение,но трябвало да бъде финансиран от МОН Shocked Rolling Eyes


Най-после нещо сносно и ... интересно, пък и полезно ... да излезе от тази институция!

Кой "някъде" из някакъв си там "форум" казваше и оспорваше точността на елетроенцефалографията, Кати?!

Тогава ставаше въпрос за изследванията ми, чрез които се доказаха научно ясновидските ми способности???!!!

Ти спомняш ли си този "колоритен" момент?! Laughing Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov